[ad_1]

سوپر کروز 2022 gmc sierra 1500 denali

عکاسی GMC ، KGPماشین و راننده

 • GMC اعلام کرده است که Super Cruise در 2022 Sierra 1500 Denali در دسترس خواهد بود.
 • Super Cruise سیستم پیشرفته کمک راننده جنرال موتورز است که در حال حاضر خودکار کمک به تغییر مسیر می کند.
 • Sierra 1500s همچنین می تواند تریلر را هنگام استفاده از سیستم هندزفری بکسل کند.

  2022 سیرا 1500 ، که ظاهری به روز شده دریافت می کند ، دومین کامیون در محدوده GMC خواهد بود که Super Cruise GM را دریافت می کند ، یک سیستم کمک راننده پیشرفته هندزفری پیشرفته با کمک تغییر خط اتوماتیک. 2022 GMC Hummer EV اولین کسی است که در پاییز 2021 وارد می شود ، در حالی که وانت سیرا این ویژگی را در پایان سال 2022 به مدل ها اضافه می کند.

  سوپر کروز 2022 gmc sierra 1500 denali

  GMC

  سیستم Super Cruise Sierra 1500 که در مدل Premium Denali ارائه می شود ، ویژگی جدیدی را به شما معرفی می کند که به رانندگان امکان می دهد هنگام کشیدن تریلر بدون هندزف رانندگی کنند. سخنگوی GMC گفت ماشین و راننده که این عملکرد در Hummer EV در دسترس نخواهد بود. Super Cruise که بیش از 200،000 مایل در ایالات متحده و کانادا قابل استفاده است ، اکنون به رانندگان امکان تغییر مسیر به طور خودکار با استفاده از دنده چراغ راهنما را نیز می دهد. ب ام و ، مرسدس بنز و تسلا سیستم های مشابهی دارند.

  علاوه بر 2022 Sierra 1500 Denali ، Super Cruise به سایر وسایل نقلیه موجود در سبد محصولات GM ، از جمله Cadillac CT4 ، CT5 ، XT6 و Escalade تعمیم می یابد. جنرال موتورز همچنین اخیراً اعلام کرده است که Chevrolet Bolt EUV 2022 Super Cruise دریافت خواهد کرد – این اولین Chevy خواهد بود که این فناوری را دریافت می کند. پیش از این ، GMC گفته بود که Hummer EV آن را به صورت استاندارد ارائه می دهد ، اما حاضر به اظهارنظر در مورد موجود بودن Super Cruise برای مدل های دیگر از مدل های خود و سیرا نشد.

  سیرا 1500 ، از جمله مدل Denali ، باید برای سال مدل 2022 یک بروزرسانی دریافت کند – این به روزرسانی در ابتدا برای سال 2021 برنامه ریزی شده بود ، اما به دلیل تأثیرات همه گیر ویروس کرونا به تأخیر افتاد. ما اخیراً 2022 Sierra 1500 Denali (عکس بالا) را مشاهده کردیم و می توان مجموعه ای از چرخ های 22 اینچی ، همچنین چراغ های جلو و چراغ های LED را دید که ممکن است کمی متفاوت باشد و همچنین یک جلو پنجره مشبک که در زیر استتار پنهان شده است. سال آینده در مورد کامیون های جدید بیشتر خواهیم آموخت.

  این محتوا از {embed-name} وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

  این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir