[ad_1]

با پیروی از ماه های گذشته سال ، فصل تعطیلات سال 2020 چیزی جز سنتی نخواهد بود. به راحتی می توان گفت که شما برای هانوکا ، کوانزا ، کریسمس یا سال نو میزبان معامله بزرگی نخواهید بود ، اما این بدان معنا نیست که وقتی می خواهید لوازم شخصی خود را برای شیپور خام بعدی بعدی بردارید ، نمی توانید لباس بپوشید. حتی اگر هنوز در حالت شلوار ورزشی هستید ، می توانید با یک پوشش جشن روی صورت وارد روحیه جشن شوید.

تا کنون ، احتمالاً شما ترجیح می دهید سبک ماسک باشد. چه پسر گردنی باشید و چه جعبه ای بدون دردسر و با حالت های صورت یکبار مصرف را ترجیح می دهید ، وقت آن است که کمد لباس ماسک صورت شما یک بروزرسانی عالی را بدست آورد. اگر در انتخاب بهترین ماسک صورت برای تعطیلات به کمک نیاز دارید ، خوش شانس هستید. عکس های شیک ترین و راحت ترین ماسک های صورت برای ورزش در این فصل تعطیلات را بخوانید.

ماسک پاپیون و صورت پاپیون چهارخانه کریسمس Jacob Alexander Red

چه کسی می گوید شما نمی توانید در مهمانی Zoom پاپیون بپوشید؟ ما نه. بازی لوازم جانبی تعطیلات خود را با این ماسک جشن ارتقا دهید و در شطرنجی گره بزنید.

MaskArt Ugly Christmas Sweater ماسک صورت جشن مخصوص

پوشیدن ژاکت زشت خود را روی صورت تابو نیست. چند لباس جشن برای صورت انتخاب کنید تا کمی حال و هوای جشن پخش شود.

کلاه شکاری سبز کانکسی مدل ماسک

این ماسک صورت-ایجاد کلاه-صورت شما را در این فصل تعطیلات گرم می کند. حتی اگر این روزها خیلی در فضای باز کار نمی کنید ، این یک مجموعه همه کاره است که می توانید مدت ها بعد از تعطیلات آن را بپوشید.

ماسک صورت ورزشی Under Armour

ماسک های یکبار مصرف صورت WeCare Red

برای یک ظاهر تعطیل کلاسیک ، نمی توانید با یک مربع اشتباه کنید. برای سهولت کار (و بهداشتی) در این فصل ، یک بسته یکبار مصرف تهیه کنید.

ماسک صورت Lacoste Red Cotton Piqué

ماسک صورت قرمز روشن Lacoste مناسب برای فصل تعطیلات است. ناودان سبز تزئین شده کلاسیک آن ، فضای ظریف کریسمس را اضافه می کند.

ماسک صورت جشن کاملاً خانگی GameTimePrints Home

آاااا! با این دلتنگی در این فصل تعطیلات کوین مک آلیستر داخلی خود را کانال کنید تنها در خانه-ماسک صورت الهام گرفته

ست شطرنجی Hope Love Shine و ماسک صورت عظیم

این چهار بسته ساده و شیک ، دارای دو ماسک صورت سخت و دو نسخه طرح دار (چهارخانه و چهارخانه) است که می توانید این فصل تعطیلات را لرزان کنید.

ماسک صورت جشن سارا اسکات

بدیهی است که اسنوپی یک جشن کلاسیک برای تعطیلات است و درخت کریسمس غمگین چارلی براون مخصوصاً برای یک جشن در سال 2020 مناسب به نظر می رسد. این ماسک صورت جشن مطمئناً لبخندهای دیگران را در فروشگاه تحریک می کند (حتی اگر نمی توانید آنها را ببینید).

تجهیزات متعصب جوانان ماسک صورت جشن “سخت بمیر”

اگر این را باور دارید جان سخت یکی از بهترین فیلم های کریسمس در تمام دوران است ، شما تنها نیستید. اجازه دهید تنظیمات برگزیده فیلم تعطیلات غیر استاندارد شما با این ماسک صورت مخصوص تعطیلات شناخته شود.

Maskwalla Boutique Happy Kwanzaa Holiday Face Mask

به لطف این ماسک سبک نور جشن برای عزیزان خود بدون هیچ حرفی کوانزا را شاد کنید.

ماسک صورت Sunbuy برای ریش سانتا جشن

سانتا ، تو هستی؟ با این ماسک ریش دار که بچه ها مطمئناً دوست دارند کمی شوخ طبعی به این سال دیوانه وار اضافه کنید.

کاف با ژاکت ابریشمی Brisco Brands

اگر متناسب و سبک دستبند گردن را به ماسک کوچکتر با حلقه های گوش ترجیح می دهید ، یکی از آن را با ژاکت های کریسمس انتخاب کنید تا در روحیه جشن بماند.

سه نسل 1 ماسک صورت هانوکا دوزی شده شخصی

به دنبال ماسک صورت Hanukkah هستید؟ این ماسک های صورت تعطیلاتی که به زیبایی گلدوزی شده اند ، می توانند سفارشی شوند و آنها را به هدیه ای مناسب برای هدیه دادن یا دریافت این فصل تعطیلات تبدیل کنند.

ست ماسک صورت تعطیلات با عشق Jeanette Snowman

با این ماسک های نخی و راحت صورت ، که دارای چاپ های مختلف آدم برفی است ، خانواده خود را به آدم برفی تبدیل کنید.

روسری Chalier Infinity روسری دو لایه صورت با آستر پشم گوسفند

اگر ماسک های قرمز و سبز پر زرق و برق را دوست ندارید ، این روسری کلاسیک بدون آستین پشم گوسفند وجانوران دیگر به عنوان یک پوشش صورت گرم که می توانید در ماه های تعطیلات برای گرم نگه داشتن ، آن را بپوشانید.

کریسمس گردن سایود 12 بسته

مناسب برای پدران ، این مجموعه از 12 صورت برای تعطیلات بسیار مناسب برای کل خانواده است. یکی را برای خود نگه دارید و بقیه را برای محافظت از جشن در تعطیلات به بچه ها بدهید.

American Made Love ماسک صورت جشن دست ساز Grinch

اگر در سال 2020 کمی گرینچ احساس کنید ، آن را دریافت خواهیم کرد. احساسات خود را با استفاده از این نسخه ماسک مبتنی بر نسخه جیم کری در آغوش بگیرید.

ماسک صورت 3 لایه قابل شستشو و قابل تنفس را به تعویق می اندازد

با استفاده از این ماسک صورت 3 لایه و سرگرم کننده ، روحیه همه را در این فصل تعطیلات تازه کنید.

ماسک صورت پنبه ای قابل استفاده مجدد دو لایه گیلدان

شاید تاب دادن درخت کریسمس روی صورت مورد علاقه شما نباشد. اگر به چیزی کمی ظریف تر علاقه مند هستید ، ما یک ماسک سیاه و سفید ساده را در تعطیلات کاملاً تأیید می کنیم.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir