[ad_1]

بیایید برای لحظه ای در مورد تفاوت بین هنر و پورنو صحبت کنیم ، زیرا ما در آستانه غوطه ور شدن در جذاب ترین ، داغ ترین و ناخوشایندترین پیشنهادات Netflix هستیم و می خواهیم درمورد هدف – هدف ما ، قصد پورنو ، قصد هنر – روشن باشیم. . پس این چیزی است که ما هستیم نه شما انجام می دهید ما به شما نمی گوییم به نتفلیکس بروید و با این فیلم ها آرام باشید. Pornhub فقط یک کلیک فاصله دارد و احتمالاً برای این منظور بسیار م effectiveثرتر است (مگر اینکه تحریف شما دیوید فینچر باشد ، به هر حال – به نظر می رسد – زحمت نکشید عدم).

قصد مهم است. پورنو اهداف خاصی دارد: تحریک جنسی – و هیچ نوع لذت دیگری وجود ندارد. هنر متفاوت است. هنر می تواند نفسانی باشد بدون اینکه نفسانی باشد. شاید حاوی شل ، اما انتهای آن اشکال پیچیده تری از آزاد شدن است – بگذارید فقط بگوییم -. لذت هنر به اندازه پورنوگرافی غیر معمول نیست.

خوب ، به هر حال ، در اینجا 20 فیلم سکسی در Netflix وجود دارد که کاملا “پورنوگرافی” نیستند ، اما حدس می زنیم که اگر این چیز عجیب و غریب شما باشد ، می توان به آنها چنین نگاه کرد. دستان خود را در جایی نگه دارید که بتوانیم آنها را ببینیم.

تبلیغات – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

بله ، خدا ، بله (2020)

ناتالیا دایر (چیزهای عجیب) در این کمدی گناه آلود درباره بیداری جنسی در یک مدرسه کاتولیک بازی می کند. نگران نباش ، عیسی هنوز تو را دوست دارد.

Lust، caution (2007)

این احتمالاً به همان اندازه که در این لیست قرار دارد به “هنر” (بخوانید: خوب) نزدیک است. آنگ لی این فیلم تبخیر شده از جنگ جهانی دوم را کارگردانی کرد. دوباره: مهندس لی

365 روز (2020)

احساس Netflix ممکن است از نظر ماهیت زیاد نباشد ، اما موارد بسیار دیگری وجود دارد. بگذار ماده لعنت شود.

Amar (2017)

این اروتیکا اسپانیایی بیش از بدن زیبا است. فیلمبرداری هم زیاد است! … اینها بیشتر بدنهای زیبایی هستند.

کره اردک (2018)

کره اردک در طی 24 ساعت دو زن را که به دنبال صمیمیت بهتر هستند پیگیری می کند. این یک فیلم اروتیک و کم بودجه است که ارزش دیدن دارد.

اوه ، رامونا! (2019)

این فیلم بزرگسالان رومانیایی ممکن است بهترین نباشد ، اما اوه ، پسر خوب است؟

اخبار (2017)

اخبار فیلمی درباره هزاره ها است که توسط برنامه های فرهنگ دوست یابی و دوست یابی رنج می برد ، شامل هزاره هایی است که توسط برنامه های فرهنگ دوستیابی و دوست یابی با استفاده از برنامه ها و اتصال عذاب می کشند.

Elisa & Marcela (2019)

این فیلم بر اساس اولین ازدواج همجنسگرایان در اسپانیا پس از دوران شاهنشاهی روم در سال 1901 ساخته شده است.

The man’s Holding (2015)

براساس خاطرات تیموتی کنیگراو به همین نام در سال 1995 ، بازداشت مرد عدالت نمایشی عاشقانه را رقم می زند.

Lang Tong (2014)

صحنه های جنسی فیلم هنگام اکران در سنگاپور آنقدر گرافیکی در نظر گرفته شد که گزارش شد سه دقیقه از زمان اکران تئاتر قطع شده است. به نظر می رسد کسی صحنه های جنسی را از متن خارج کرده است.

BA Pass (2012)

پسری پس از اغوا شدن توسط زنان مسن در این فیلم هیجان انگیز هندی ، تبدیل به یک جیگولو می شود.

X: The Past is Present (2015)

همکاری بین چندین کارگردان ، این رابطه عاشقانه تفکر در مورد سابق شما را به سطوح کاملاً ناسالم می برد.

Frank and Lola (2016)

سردبیر IMDB می خواند: “داستان عاشقانه روان جنسی از نوآر ، واقع در لاس وگاس و پاریس ، در مورد عشق ، شیدایی ، رابطه جنسی ، خیانت ، انتقام و در نهایت رستگاری.” به چه جهنمی بیشتر نیاز دارید؟

Higher Society (2018)

قبل از انگل برای افشای تقسیم طبقاتی کره جنوبی از یک وحشت استفاده کرد ، جامعه بالاتر رابطه جنسی استفاده شده با این حال ، مقایسه ها در اینجا به پایان می رسند.

The Feels (2017)

آخر هفته کارشناسی لزبین (با حضور کنستانس وو) پس از اعتراف عروس از کنترل خارج می شود: او هرگز ارگاسم نداشته است.

Desire (2017)

من فکر می کنم ما می توانیم نتیجه بگیریم که اسپانیایی دارای اروتیسم است. بیا فرانسه ، ما را بیشتر به Netflix دوست بدار.

افرادی که ممکن است بشناسید (2017)

این فیلم باعث می شود رابطه جنسی کمتر سکسی و ناخوشایند باشد و بنابراین احتمالاً واقع بینانه تر از هر چیز دیگری در اینجا باشد.

Rocco (2016)

این مستند شاید پیروز کننده ترین رکورد این لیست ، ستاره سابق فیلم بزرگسالان (خوب ، بازیگر فیلم های پورنو) روکو سیفریدی را دنبال کند. آیا منظور ناباکوف از “تراژدی” این است؟

Suha Martina (2018)

خواننده سابق آرژانتینی در تلاش است شور و شوق سالهای گذشته خود را احیا کند. نسخه تکراری را تماشا نکنید.

MILF (2018)

سه زن مسن. سه مرد جوان چهارده درصد روی Rotten Tomatoes. اما آیا واقعاً امشب برنامه های بهتری دارید؟

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

تبلیغات – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir