[ad_1]

کلاه ترمه کلاه گوش کلاه کپور نایلونی

خرده فروشی های مختلف

با شروع کاهش دما ، وقت آن است که شروع به جستجوی آینده و برنامه ریزی کمدهای زمستانی خود کنیم. در بیشتر مواقع ، ما تمایل داریم که از لوازم جانبی خاصی برای هوای سرد غافل شویم ، در حالی که بیشتر به آن نیاز داریم: کلاه زمستانی. و گرچه اشتباه با کلاه کلاسیک سخت است ، اما کلاه های زمستانی متنوعی وجود دارد که می توانیم در زرادخانه خود جسورتر به نظر برسیم و در عین حال احساس گرما کنیم.

در زیر انواع مختلف کلاه های زمستانی و 20 بهترین کلاه زمستانی برای مردان موجود در حال حاضر را بررسی می کنیم.

کلاه های جین

این سبک کلاه دارای کلاهک های گوش است که می توان آن را به تاج کلاه بست یا به چانه متصل کرد تا گوش ها ، گردن و چانه را از سرما محافظت و گرم کند. این سبک ها معمولاً برای گرمای بیشتر با خز یا قیچی پوشانده می شوند.

کلاه

کلاه کلاسیک یک آغوش بدون سر است که از صفحات مثلثی شکل از مواد بهم متصل شده در قسمت بالای تاج ساخته شده است.

کلاه های رانندگی

سبک کلاه زمستانی – که کلاه های خبری یا کلاه های تخت نیز نامیده می شوند – کلاهی گرد است که در قسمت جلوی آن لبه کوچک سختی وجود دارد و از انگلستان منشأ گرفته است. من فکر می کنم پرده های برتر اما برای انسان مدرن ساخته شده است.

کلاه های تکاور

این کلاه های فضای باز با الهام از غرب آمریکا ، تا حدی گاوچران ، تا حدودی تکاور هستند و دارای لبه ای کاملاً تاج و تاج بلند هستند.

بالاکلاوی

همچنین برای فضای باز شدید ، این اساساً یک نام پیچیده برای ماسک اسکی است که معمولاً دارای شکاف گسترده ای برای چشم است.

کلاه های بسکتبال
گرچه در ابتدا گزینه کلاه زمستانی در نظر گرفته نشده است ، اما طراحان این سبک های کلاسیک را در پارچه های زمستانی با بافت – پشم ، توید و پتو مخمل – ارائه می دهند که به آنها امکان می دهد گرما و راحتی بیشتری را در سرما فراهم کنند.

کلاه با یک سطل
این سبک معمول دهه 90 دارای یک حاشیه گسترده و شیب دار است که مستقیماً روی تاج قرار می گیرد و سر را کاملاً می پوشاند.

تبلیغات – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

کلاه کشمیر Mack Weldon Tech

mackweldon.com
68.00 دلار

اینجا بخرید

کلاه ترمه مک ولدون که به دلیل پایه های با کیفیت خود مشهور است ، ناامید کننده نبود. این لباس به راحتی با هر چیز دیگری در کمد زمستانی خود جفت می شوید ، کاملا بدون دردسر است.

هاکبری بینی

کلاه کلاسیک در اشکال و اندازه های مختلف موجود است ، اما این نسخه آجدار بسیار ضخیم ، سبک را به سطح بعدی می رساند. با تشکر از طول بسیار طولانی ، کاربر می تواند این نسخه را برای ظاهر مناسب تر رول کند یا برای جلوه ای خنک به پشت آن را بپوشد.

کلاه گوش پشمی بازیافتی پاتاگونیا

کلاه کلاسیک با پیچ و تاب زمستانی. شاخه های گوش قابل تنظیم شبیه کلاه های جین هستند تا به شما کمک کنند تا شما را گرم یا خنک نگه دارد ، در حالی که رنگ بندی تونال باعث مدرن شدن همه چیز می شود.

شرکت هرشل تأمین آلبرت کلاه

کلاه فقط یک کلاه تابستانی نیست. مارک های مورد علاقه شما برای گرم شدن بیشتر با همان روحیه آرام که دوست دارید کلاه خود را زمستان گذرانی می کنند. این نسخه پشمی از هرشل یک گزینه عالی است که تضاد خنک در بافت و رنگ را ارائه می دهد.

درپوش رانندگی Brixton Hooligan III

برای آن دسته از آقایانی که بیش از حد با کلاه احساس محدودیت می کنند ، ما یک کلاه کلاسیک از کلاه روزنامه نگار ارائه می دهیم. این نسخه از شاه ماهی دارای فضایی یکپارچه است که امروزه نیز احساس طراوت می کند.

کلاه اکریلیک مردانه برای ساعت کارهارت

کارارت کلاسیک فرقه ای ایجاد کرد که سال به سال به محبوبیت خود ادامه می دهد. این کلاه زمستانی ارزان قیمت تقریباً در هر رنگی که تصور کنید موجود است و هرگز از مد نمی افتد.

Stretson Hat Bozeman

اگرچه این ممکن است بلافاصله به عنوان کلاه زمستانی ثبت نشود ، اما می توانیم به شما اطمینان دهیم که یکی از گرمترین کلاه های مردانه است. این کلاه در فضای باز ساخته شده از نمد پشمی کمد کمد لباس مناسب است: ضمن گرم نگه داشتن شما ، شما را از عناصر تحت الشعاع قرار می دهد.

کلاه هوانورد غاز کانادا

جستجوی شما برای گرمترین کلاه در جهان به پایان رسید. این کلاه با روکش خز مناسب برای شرایط آب و هوایی شدید یا اگر فقط می خواهید بیانیه دهید. این همچنین یکی از بهترین کلاه های زمستانی برای پسران کچل موجود در بازار است ، که تضمین می کند گرمای اضافی شما را تأمین می کند.

کلاه مردانه مردانه Amazon Essentials 2-Pack

این کلاه های بافتنی با پارچه ای نرم اما بادوام هم برای پاییز و هم برای زمستان یک شکل عالی است. ما این کیت نارنجی و ذغالی با رنگ روشن را مشاهده می کنیم زیرا دو مورد فقط از یکی بهتر است.

J.Crew توپ رنگی کلاه کلاه بیس بال

این کلاه ساخته شده از مخمل خواب دار دنج ، هم گرما و هم بافت غنی را برای جلوه بخشیدن به ظاهر شما فراهم می کند. ما به شما پیشنهاد می دهیم آن را با یک لباس تونال برای یک احساس ظریف و ظریف ترکیب کنید.

طرح های اورست ، دون بینی را طراحی می کند

پشم نرم ، دو رشته ای و بادوام نیوزیلند پایه این کلاه با کیفیت بالا را که کاملاً دست ساز است ، فراهم می کند ، در حالی که دستبند رنگ مسدود ، چیز غیر منتظره ای به آن اضافه می کند.

دیوار شمالی Underballa Balaclava

همانطور که برای پیمایش در دمای هوا در اطراف شهر به اندازه کافی برای اسکی در کوهستان مجهز است ، سبک بالکلاوا برای شدیدترین شرایط زمستان طراحی شده است.

مشاوره حرفه ای: برای حداکثر گرما آن را زیر کت و ژاکت خود قرار دهید.

کلاه مودول

لبه وسیع این کلاه معمولی امکان نگاه مردانه تری را به شما می دهد ، در حالی که گره خالدار به آن جلوه ای از مدرنیته می بخشد.

کلاه پشمی وافل Everlane بلژیکی

بافتنی های وفل فقط از هر کلاه بافتنی دنجتری به نظر می رسند. این گزینه قرمز خشخاش هم مردانه و هم مدرن به نظر می رسد.

کلاه بیس بال پشمی Beams Plus Patchwork

متشکل از پارچه های کت و شلوار مردانه کلاسیک ، این تاپر بافت یکی از جالبترین کلاه هایی است که امسال دیده ایم. آن را برای پوشیدن یک جفت عرق یا پوشیدن آن با تازه ترین کت و شلوار خود بپوشید – امکانات سبک بی پایان است.

کلاهی با آرم از Carhartt Whip Northfield Fleece

کلاه فقط یک کلاه تابستانی نیست. مارک های مورد علاقه شما با همان روحیه آرام شما که دوست دارید کلاه بالایی خود را برای گرمای بیشتر زمستان گذرانید. این نسخه پشم گوسفندی پشمالوی کارهارت گزینه ای عالی است که تضاد زیادی با کلاسیک ها دارد.

کپور گوش گوش پاف Patagonia Nano Puff

برای کسانی که نمی توانند برف را تحمل کنند ، و کلاه پشمی خود را خیس می کنند ، این سبک شکار نایلون لحاف دار یک راه حل مناسب است. یک شرط مطمئن این است که شما را از هر زمان که مادر طبیعت به سمت شما پرتاب کند محافظت کنید.

سطل باب چک APC

اگرچه این سبک می تواند برای کلاه های مبتدی کمی ترسناک باشد ، اما این کلاه به همان اندازه گرما حاوی گرما است. و گرچه این ممکن است یک انتخاب غیر متعارف کلاه زمستانی باشد ، اما این انعطاف پذیری سبکی است که می توانیم تضمین کنیم تنها با تعارف نتیجه می دهد.

نمایشگاه دو دکمه چمولا Isle Beanie

چاپ گرافیکی روحیه جشن به این تاپر فوق العاده نرم اضافه می کند.

کلاه مخصوص دویدن مردانه Lululemon Fast & Free

صرف نظر از فصل ، ما همیشه به یک کلاه آموزشی نیاز داریم. آنهایی که از فناوری ضد رطوبت و ضد بو بودن Lululemon برخوردار هستند ، هرگز قدیمی نمی شوند و از مد نمی افتند.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

تبلیغات – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir