[ad_1]

فیلم های عاشقانه

.

با نزدیک شدن به تعطیلات ، لیست کارهای ما بیشتر و بیشتر می شوند. اما همین که همه خریدهای هدیه و جنگ های خانوادگی سر میز شام تمام شد ، فقط یک چیز باقی مانده است: آرامش ، استراحت و لذت بردن از جشن ها. و گرچه ممکن است هنگام بازگشت به کاناپه تمایل داشته باشیم که به سمت فیلم های سنتی کریسمس خود برویم ، فراموش نکنیم که تعطیلات نیز زمان شادی و عشق است. چرا برای نفس کشیدن در روح و روان چند فیلم عاشقانه را در آغوش نمی گیرید؟

بنابراین راحت ترین لباس خواب خود را بپوشید و این فرد خاص را با خود ببرید. در اینجا 20 بهترین فیلم عاشقانه آورده شده است که به شما کمک می کند تا تعطیلات را شاد و روشن کنید. (یادآوری: روز ولنتاین چندان دور نیست. احتمالاً بهتر است زودتر از دیرتر آماده شوید.)

تبلیغات – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

غرور و تعصب

بر اساس رمان کلاسیک جین آستین ، غرور و تعصب به ما یادآوری می کند که همه روابط آسان طراحی نشده اند. وقتی آقای بینگلی و دارسی ثروتمند در جنگل گردن خود را نشان می دهند ، زندگی پنج خواهر برای همیشه تغییر می کند.

اینجا ردش کن

مرا به نام خود صدا کن

الیو (تیموتی شلامت) 17 ساله نوازنده برجسته و پسر یک استاد است. وقتی پدرش برای کمک به کار خود در یک کالج کارآموز استخدام می کند ، الیو خود را درگیر مسائل قلب می کند … از جمله چیزهای دیگر. درجه سانتیگرادهمه من از طرف شما شرح وقایع یک تابستان در ایتالیا ، که – اسپویلر – خیلی خوب پایان نمی یابد. خوشبختانه ، در حال حاضر برنامه هایی برای ادامه وجود دارد ، این بدان معنی است که مجموعه در راه است.

اینجا ردش کن

ناچ

خواستگار الکس “هیچک” هیتنز (ویل اسمیت) می تواند هر مردی را با زن رویاهایش دور هم جمع کند: تضمین شده. اما وقتی او عاشق قمارباز شایعات سارا (اوا مندس) شود ، شگردهای معمولی او در این حرفه کافی نیست. نكته: حوادثی با جتسكی ، آلرژی غذایی بد و بسیاری از خواسته ها یا عدم اراده.

اینجا ردش کن

تایتانیک

نوجوانان جک (لئوناردو دی کاپریو) و رز (کیت وینسلت) در آخرین سفر غم انگیز کشتی در یک کشتی که تاریخ فیلم را تغییر داده است ، با کشتی تایتانیک عاشق می شوند. ما هرگز این فیلم عاشقانه دلخراش را منتشر نمی کنیم.

اینجا ردش کن

قطعاً شاید

عشق پیچیده است. این همان چیزی است که ویل (رایان رینولدز) مطلقه می خواهد برای دخترش توضیح دهد ، که اصرار دارد از آخرین جزئیات نحوه عاشق شدن پدر و مادرش مطلع شود. کت و شلوار به صورت rom-com.

اینجا ردش کن

سابرینا

سابرینا (جولیا اورموند) پس از بازگشت از کار در پاریس به کودکی بازگشت. آیا تجارت و عشق می توانند دست به دست هم دهند؟ (اسپویلر: احتمالاً.)

اینجا ردش کن

عروس شاهزاده خانم

پسر جوانی در حالی که در رختخواب و بیمار بود ، داستان جنگ صلیبی عشق واقعی را از پدربزرگش می خواند. اگرچه او معمولاً داستانهای اکشن را با حداقل بوسه ترجیح می دهد ، عروس شاهزاده خانم داستانی است که به زودی هرگز فراموش نخواهد کرد.

اینجا ردش کن

پیشنهاد

برای بی نظیرترین پیشنهادی که دیده اید آماده شوید. هنگامی که اخراج رئیس مارگارت (ساندرا بولاک) را تهدید می کند ، برای نجات روز به دستیار دیرینه خود اندرو (رایان رینولدز) مراجعه می کند.

اینجا ردش کن

آسیایی پولدار دیوانه

وقتی راشل (کنستانس وو) ، یک دانشگاهی متولد آمریکایی چینی ، برای ملاقات با خانواده دوست پسر خود به سنگاپور سفر می کند ، همه نگاهها به او است. او نه تنها می فهمد که دوست پسر او ثروتمند است (مانند ، فوق العاده ثروتمند) ، اما همچنین معلوم شد که او در میان توجه هر زن در رقابت است.

اینجا ردش کن

رقص کثیف

در کلاسیک به نام پاتریک سوئیز ، فرانسیس “عزیزم” هاوسمن (جنیفر گری) تمام زندگی خود را برای او برنامه ریزی کرده است. اما وقتی Bebe هنگام سفر خانوادگی به دنبال یک مربی رقص می افتد ، آینده ایده آل او کنار گذاشته می شود. فیلم ابدی برای بزرگسالی.

اینجا ردش کن

جونو

یک نوجوان از دبیرستان جونو (الیوت پیج) پس از یک بار اتفاق با بهترین دوستش ، بلیکر (مایکل سرا) ، متوجه بارداری خود شد. با پیشرفت بارداری ، جونو و بلاکر برای تعیین رابطه خود تلاش می کنند.

اینجا ردش کن

شکل آب

گیلرمو دل تورو یک داستان عاشقانه ویژه را بین یک باربر لال و یک موجود دوزیست هدایت می کند ، که مرکز یک آزمایش طبقه بندی شده است. این داستان عجیب عشق و از دست دادن را از دست ندهید.

اینجا ردش کن

او

نویسنده تئودور (خواکین ققنوس) در حال طلاق است. اگرچه او سعی می کند وقت خود را با بازی های ویدیویی و دوستان بگذراند ، اما نمی تواند احساس تنهایی کند. OS1 را وارد کنید: اولین سیستم عامل هوشمند جهان.

اینجا ردش کن

اقیانوس اطلس

آدا ، نوجوانی که در حومه داکار سنگال زندگی می کند ، به مردی قول داده می شود ، اما قلب او جای دیگری است. وقتی سلیمان عشق واقعی او را بدون هیچ اخطاری ترک می کند ، او کنار خودش است. در همین حال ، یک راز در شهر آشکار می شود.

اینجا ردش کن

منهتن کوچک

اولین عشق خود را به یاد دارید؟ وقتی گیب 10 ساله (جاش هاچرسون) برای اولین بار عاشق می شود ، احساسات جدیدش غرق او می شوند. برای اولین بار (دوباره) عشق ، دلشکستگی و هر آنچه در این بین است را تجربه کنید منهتن کوچک.

اینجا ردش کن

مثل آب برای شکلات

تیتا ، دختر کوچک خانواده ، ازدواج ممنوع است. در عوض ، او باید به عنوان سرپرست مادر خود عمل کند ، و انرژی و ناامیدی خود را به آشپزی هدایت کند. اما وقتی عاشق خواستگار خواهرش می شود ، این سنت شکسته می شود. این عاشقانه های اسپانیایی شما را با بد سلیقگی در دهان خود رها نخواهد کرد.

اینجا ردش کن

جان عزیز

وقتی ساوانا (آماندا سیفرید) با جان (چانینگ تاتوم) ملاقات می کند ، جرقه ها بلافاصله پرواز می کنند. اما به همان سرعتی که شروع می شود ، وقتی که جان مجبور است برای انجام وظیفه خود به عنوان یک سرباز برگردد ، پایان می یابد. جان عزیز ، رابطه ای را که وحشت 11 سپتامبر تجربه کرده است ، ثبت می کند.

اینجا ردش کن

وعده ها

پس از یک تصادف رانندگی جدی ، تازه عروسهای لئو (چانینگ تاتوم) و پیج (ریچل مک آدامز) همچنان در تلاشند تا جایی که متوقف شده بودند ادامه دهند. فقط یک مشکل: پیج شوهرش را به خاطر نمی آورد. لئو چاره ای ندارد جز اینکه دوباره عاشق شود. (Brb ، آهسته هق هق گریه.)

اینجا ردش کن

رومئو + ژولیت

شما چنین شکسپیر را ندیده اید. مبارزه Montagues و Capulets ، به سبک Verona Beach را تماشا کنید.

اینجا ردش کن

وقتی هری سالی را ملاقات کرد

در این فیلم نمادین ، ​​دو دانشکده هری و سالی در شکار عشق هستند. اما بعد از بارها و بارها رویارویی با یکدیگر ، دوستی شکوفا می شود. آیا زنان و مردان فقط می توانند دوست باشند؟

اینجا ردش کن

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

تبلیغات – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir