[ad_1]

فیلم های سال نو

.

گذشت کریسمس به این معنی نیست که باید یا باید فضای دنج یک شب با یک فیلم تعطیلات را کنار بگذارید. این فصل لحظه ای به ما می دهد تا قبل از حرکت به جلو به عقب برگردیم – و فیلم کلاسیک سال نو ممکن است همان چیزی باشد که به ما برای شروع مجدد 2021 خوش بینی می کند.

آیا سال نو واقعا ژانر فیلم است؟ نه ، اما فیلم های بسیار خوبی در طول دهه ها به خوبی تجربه شده اند تا بتوانند به عنوان فهرست چشمگیر خود انتخاب شوند. تعطیلات را می توان در صحنه ای در اینجا یا آنجا در فیلم هایی که قبلاً تماشا کرده اید پنهان کرد Ghostbusters II از پل توماس اندرسون برنده اسکار 2017 نخ فانتوم. و پس از آن عاشقانه ترین شب سال نو معرفی شده است آپارتمانهاتی– ارزش نان تست را دارد. همچنین خنده های زیادی بدون رضایت از کمدی های لنگ عاشقانه وجود دارد. در اینجا بهترین فیلم ها برای سال جدید وجود دارد که در 12 ماه آینده پخش می شود.

تبلیغات – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

وقتی هری سالی را ملاقات کرد

کمدی های عاشقانه لازم نیست فقط احساساتی باشند. وقتی هری سالی را ملاقات کرد (با فیلمنامه ای توسط نورا افرون) ثابت کرد که آنها واقعاً می توانند بسیار خنده دار باشند. شکوفایی عاشقانه های سال نو در حال تبدیل شدن به یکی از بامزه ترین فیلم های ساخته شده است.

اینجا ردش کن

نخ فانتوم

با وجود عدم برهنگی و رابطه جنسی روی صفحه ، پل توماس اندرسون نخ فانتوم به راحتی یکی از دمدمی مزاج ترین فیلم های سال های اخیر است. خیاط زننده دانیل دی لوییس با کمک قارچ های سمی عاشق یک زن جوان می شود. عکس قاتل رقص این زوج در یک مهمانی که عمدتا خالی از سال نو است ، دلیل کافی برای تماشای آن است.

اینجا ردش کن

برای یک پسر

اگر HBO باشد لغو آیا تا به حال فکر کرده اید: “چرا هیو گرانت بیشتر حضور ندارد؟” در مورد فوق العاده جذاب خود تجدید نظر کنید آبرای یک پسر. از روزهای شهرت او به قایق های رویایی ، این واقعا با یک صحنه عاشقانه سال نو علیه راشل ویس شروع می شود.

اینجا ردش کن

بی خوابی در سیاتل

تام هنکس و مگ رایان در ابتدای بازی خود به عنوان زوج سینمایی مورد علاقه آمریکا در اینجا بودند و صحنه شیرین سال نو ، تماشای دوباره تعطیلات را مناسب می کند.

اینجا ردش کن

کارول

کارول یکی از خشنترین عاشقانه های سالهای اخیر ، لزبین یا غیره است. اشتیاق پنهانی میان کارول پیرتر و پیشرفته کیت بلانشت و ترزا از رونی مارا با زمینه های جشن – به ویژه صحنه سال نو ، که در آن آنها خواسته های جسمی غیرقابل کنترل خود را برآورده می کنند – شدت می یابد.

اینجا ردش کن

پدرخوانده قسمت دوم

فرانسیس فورد کوپولا – یک زمینه ترکیبی و عاقبت پدرخوانده بهترین مهمانی سال نو گانگستر است. مهمانی آخر سال در هاوانا نقطه مقابل مهمانی شاد است ، با بوسه مرگ که هنوز هم سخت است لرزاند.

اینجا ردش کن

Ghostbusters II

شکارچیان شبح دنباله رپ بدی گرفت شاید او نتواند جادوی نسخه اصلی را بازتولید کند ، اما برخی از نمایش های جذاب ، صحنه های لغزنده وهم انگیز و یک مجسمه متحرک سرگرم کننده مجسمه آزادی در شب سال نو در خیابان های نیویورک وجود دارد. چه چیزی را دوست نداشتن؟

اینجا ردش کن

کودک رزماری

فیلم های ترسناک کریسمس هیچ کمبودی ندارند ، اما سال نو گوهرهای ترسناک خاص خود را دارد. بهترین دسته این است کودک رزماری. در حالی که تعطیلات در پس زمینه است ، صحنه پایان سال مانند هر ثانیه این شاهکار نگران کننده است.

اینجا ردش کن

بلوار غروب آفتاب

بلوار غروب آفتاب انتقاد گزنده ای از کارخانه رویاهای هالیوود از زمان های گذشته ارائه داد ، که هنوز مانند هیچ یک نیست. و به همین ترتیب ، بدون یک مهمانی غم انگیز سال نو برای دو نفر ، که هیچ کس خوشحال از آن بیرون نمی آید ، کامل نخواهد بود.

اینجا ردش کن

شر سال نو

طرفداران ترس و وحشت نباید روی این اسلشگر عمیقاً دست کم گرفته شده در سال 1980 بخوابند. این موسیقی پر از سبک و موسیقی به روز و به دنبال یک مجری MCing و میزبان پانک راک است که باید شمارش معکوس برای سال نو باشد تا اینکه قاتل به آن بپیوندد. اما دیدن این گوهر تعریف لذت بخش است.

اینجا ردش کن

آپارتمان

شاید هیچ کمدی عاشقانه ای بهتر از آن نباشد آپارتمانکه قلب و روح دارد عشق واقعی آنها مانند یک فیلم تلویزیونی Hallmark به نظر می رسند (همانطور که در واقع وجود دارد). این یک کراسندو با سکانس شگفت انگیز سال نو است که در آن شرلی مک لاین برنامه های خود را برای حضور در کنار مرد معلولی که واقعاً دوستش دارد کنار می گذارد.

اینجا ردش کن

روزهای عجیب

علمی تخیلی و تعطیلات در واقع می توانند دست به دست هم دهند. طولی نکشید که نابغه های سینمایی جیمز کامرون و کاترین بیگلو با یکدیگر ازدواج کردند ، دومی فیلمنامه ای از فیلم قبلی را کارگردانی کرد ، پس از آخرین تحریفات دیستوپیک سالهای آخر سال 1999 ، زیرا ضبط اسکن مغزی به کاربران اجازه می دهد تا یک قتل وحشتناک را غربال کنند. این یک روش سایبرپانک برای جشن هزاره جدید است. (در حال حاضر برای پخش در دسترس نیست ، اما هنوز هم می توانید DVD خریداری کنید.)

اماکن برای تجارت

ادی مورفی در اوج کمدی خود بود در اماکن برای تجارت، در یک ارسال کاملاً مضحک ، اما همچنین محتاطانه از شایسته سالاری و سرمایه داری آمریکایی ، با دنی آیکروید نقش عوض کنید. به طور طبیعی ، این شامل دیوانگان شرکتی سال نو است.

اینجا ردش کن

عجله طلا

فیلم های کمدی صامت را تا زمانی که امتحان نکنید ، لعنتی نکنید. عجله طلا شاید بهترین چیز در مورد چارلی چاپلین و آنچه او می خواست به خاطر او بماند باشد. شام شب سال نو فقط قسمت کوچکی از کلبه های هذیان را فراهم می کند.

اینجا ردش کن

برف روب

قبل از اینکه بونگ جون هو کره جنوبی بهترین فیلم را برای آن کسب کند انگل، او اولین فیلم اکثرا انگلیسی زبان خود را با کارگردانی کرد برف روب. یک تریلر علمی تخیلی جینگلینگ که می تواند برای مدتی شما را از قطار بترساند ، همچنین کلاس جدیدی را برای جشن گرفتن سالگرد سفر قطار عنوان در اطراف سرزمین یخی برپا می کند. این فقط یک تزئین پنجره از این کابوس مدل فوق العاده است.

اینجا ردش کن

فارست گامپ

ممکن است به نظر برسد که بخشی از تاریخ آمریکایی تام هنکس وجود ندارد فارست گامپ لمس نشده بین الویس پریسلی و دو رئیس جمهور ، سخت است که در طول اشتباه سال جدید با فارست و ستوان دان همراه باشید. این فیلم مانند بقیه فیلم ها به بخشی از حافظه جمعی مه آلود کشورمان تبدیل می شود.

اینجا ردش کن

فردا موفق باشید

اگر مدیر جاستین لین را حفاری کنید سریع و خشن فیلم ها (توکیو دریفت ، سریع پنج) سپس باید به فیلم جنایی تحسین شده او از سال 2002 برگردید. با تمرکز بر روی بیش از حد دستاورد ورود آمریکایی های آسیایی به دنیایی از فریب و افراط و تفریحی که منجر به یک شب خونین سال نو می شود ، پر از سبک و ضرباهنگ است ، نیازی به گفتن نیست که از منظر پیچیده اخلاقی که اکثر فیلم های جنایی می توانند رویای آن را ببینند.

اینجا ردش کن

شب های بوگی

پل توماس اندرسون با این غواصی در صنعت پورنو مدرسه قدیمی لس آنجلس خود را به عنوان یکی از مدیران جدید بزرگ هالیوود معرفی کرد. این مراسم شامل یکی از مصیبت بارترین مهمانی های سال نو است که برای فیلمبرداری انجام شده است ، ویلیام اچ میسی در دهه 1980 یک اقدام مرگبار انجام داده است.

اینجا ردش کن

دو نفر عاشق

در حالی که سال نو را با شریک زندگی خود جشن می گیرید از کمدی های عاشقانه لعنتی بگذرید و در عوض به این درام پرشور و هنرمندانه با بازی خواکین ققنوس آشفته در برایتون بیچ ، نیویورک و خواستگاری دو زن راه پیدا کنید. تنش ها منجر به قطعنامه مهمی برای مهمانی سال نو می شود.

اینجا ردش کن

ماه تلخ

تلخ خلاصه ای از این مهیج وابسته به عشق شهوانی ناخوشایند و سیاه جوهر توسط رومن پولانسکی در مورد دو زوج سوار یک کشتی تفریحی با اسرار زیادی برای ذخیره. همه چیز در طول شب سال نو با یک چرخش فتیشیستیک به اوج می رسد.

اینجا ردش کن

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

تبلیغات – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر