[ad_1]

بهترین درختان کریسمس تقلبی

عکس با مجوز از خرده فروشان

وقتش رسیده است ، مردم. هوا خنک است ، شعبده بازی در پنجره های شما قرار می گیرد و ایستگاه های رادیویی (حتی Spotify) بازدیدهای کریسمس ماریا کری را پخش می کنند. با تعطیلات در هوا ، زمان طبیعی است که خانه خود را به یک سرزمین عجایب زمستانی تبدیل کنید. این به معنای از بین بردن گرد و غبار از تزئینات تعطیلات است که از هشت ماه گذشته روی سقف ذخیره شده است و گردوها را از بین می برد. اما مهمتر از همه ، این به معنای ایجاد یک درخت کریسمس مناسب برای خانه شما است.

اکنون ما آزادانه از کلمه “کامل” استفاده می کنیم. آنچه برای شما مناسب است ممکن است برای همسایه شما نباشد. به هر حال ، هر خانوار متفاوت است و زن و شوهر به درختی به اندازه خانواده 5 نفره نیازی ندارند. و گرچه نمی توانیم بطور شگفت انگیزی بوی جشن یک درخت واقعی را انکار کنیم ، درختان کریسمس مصنوعی ساده ترند. اگر تعجب می کنید که چه کسی بهترین درختان کریسمس مصنوعی را می سازد ، شما به مکان مناسب رسیده اید. این که آیا به دنبال یک درخت کریسمس تقلبی هستید تا از کار و یک آشفتگی واقعی غافل شوید ، یا اینکه به دنبال درختی متناسب با دکوراسیون اتاق نشیمن خود هستید ، این لیست شما را پوشش می دهد.

یک جایگزین شگفت انگیز برای چیز واقعی درخت تعطیلات است که نمای خارجی را به ارمغان می آورد. نکته اصلی این است که به دنبال جزئیاتی با “احساس واقعی” باشید که فریاد مصنوعی نداشته باشند. نکته خوب در مورد سال 2020 این است که این فناوری کاملاً پیشرفته است ، بنابراین شما به راحتی می توانید (با کمک ما) واقع گرایانه ترین درخت کریسمس مصنوعی را پیدا کنید ، مناسب ترین برای خانه شما. آیا خرید چوب از قبل روشن شده بهتر است؟ واقع بینانه ترین درخت کریسمس برای خرید چیست؟ از کجا می توان ارزان ترین درخت کریسمس را پیدا کرد؟ یک درخت جعلی چه مدت دوام می آورد؟ نفقه چیست؟ در مرحله بعدی ما با در نظر گرفتن اندازه ، قیمت و همه سوالات شما پاسخ می دهیم البته، سبک. دکوراسیون تعطیلات مبارک!

قبل از روشن شدن در برابر درختان روشن نشده

مانند نگرش شما در فصل تعطیلات ، همه درختان باید به یک روش یا روشنی دیگر روشن شوند. و بسیاری از درختان مصنوعی کریسمس این روزها با گزینه ای از قبل روشن شده ارائه می شوند. گزینه های پیش روشن معمولاً کمی گران ترند ، اما می توانند ارزش سرمایه گذاری را داشته باشند ، در هنگام صرفه جویی در وقت ، پول و دردسر هنگام تعویض نور کم ، صرفه جویی می کنند. به کسانی که دوست دارند خلاق باشند و هر ساله آن را تغییر دهند ، توصیه می کنیم با یک درخت روشن نباشید. درختان کریسمس مصنوعی در صورت مراقبت و نگهداری از آنها باید 5 تا 10 سال دوام داشته باشند. برخی می گویند درختان روشن نشده به دلیل فرسودگی طبیعی کابل های برق ماندگاری بیشتری دارند اما کارشناسان می گویند همه چیز به کیفیت چوب بستگی دارد.

20 بهترین درخت کریسمس مصنوعی را که جز جعلی به نظر می رسند ، بررسی کنید.

تبلیغات – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

بهترین درخت کریسمس مصنوعی AMAZON

فروشگاه شرکت ملی درخت

amazon.com

449.99 دلار

251.47 دلار (44٪ تخفیف)

این درخت کریسمس مصنوعی دارای رتبه عالی و از قبل روشن شده دارای بیش از 1000 مورد بررسی کامل آمازون است. شامل چراغ های سفید پیش رشته ای است و در چهار ارتفاع مختلف ارائه می شود. اگر به دنبال پایه ای محکم و تنظیم آسان با این طرح کلاسیک Douglas Fir هستید ، تقریباً همه جعبه ها را بررسی می کند.

بهترین درخت کریسمس مصنوعی برای فضاهای کوچک

شرکت ملی الوار

درختان نازک برای مینیمالیست های قلبی یا کسانی که فضای کمتری دارند بهترین است. مانند یک شلوار جین خوب ، چیزی وجود دارد که در چوب های برش خورده نازک بلند و شیک احساس می شود. یکی از شرکت های National Tree فناوری Feel-Real را برای شاخه های دارای 350 چراغ LED دو رنگ که از سفید به چند رنگ تغییر می دهند ، به ثبت رسانده است.

بهترین درخت کریسمس مصنوعی

جشن لهجه های خانه

درخت کریسمس انباشته شده درختی است که به نظر می رسد روی شاخه ها برف مصنوعی دارد. این شاهکار 7.5 فوتی یک بافت سفید پراکنده روی شاخه ها برای ورود به هوای آزاد اضافه کرده است و اتاق نشیمن شما را به یک سرزمین عجایب زمستانی تبدیل کرده است.

Belham Living

برای شما که نمی روید دیوانه در طول تزئینات تعطیلات ، اما هنوز هم از احساسات شاد مراقبت کنید ، این مجلس 5 دقیقه ای درخت برای شما مناسب است. این یک درخت کریسمس نازک است که فضای شما را به هم ریخته و تقریباً به 3000 شاخه مجهز است تا ظاهری واقع بینانه پیدا کند. 500 چراغ از پیش رشته ای و شاخه های برف گیر وجود دارد که می تواند ذهن شما را فوراً به کوهستان ببرد.

بهترین درخت کریسمس با ارزش

محصولاتی با بهترین انتخاب 7.5 فوت درختان کریسمس مصنوعی از قبل روشن شده

یکی دیگر از موارد مورد علاقه آمازون ، این درخت کریسمس تقلبی بیشترین پول را به شما می دهد. به طور معمول ، درختان بالای شش فوت که بسیار خوب به نظر می رسند و از قبل روشن می شوند ، در محدوده قیمت 200 تا 300 دلار قرار دارند. شاخه های سبک صنوبر یک کلاسیک است و کل بدن این مرکز را به یک مرکز تعطیلات سرسبز تبدیل می کند.

چوب LED پیش روشن 5 فوت کورت آدلر Twinkly

من به همه ravers زنگ می زنم! شوخی کردم اما این درخت می تواند اتاق نشیمن شما را کاملاً نزدیک به احساسات یک کلوپ شبانه نزدیک کند. این دارای تنظیمات آسان برای استفاده ، شکل کامل و پایه محکم است. اما قابل توجه ترین ویژگی سیستم روشنایی چند رنگ با کاربرد فعال است. شما می توانید از طیف متنوعی از گزینه های رنگ و سبک کف دست خود انتخاب کنید. این درخت ممکن است درخت مورد علاقه ما در این لیست باشد و ارزش آن را دارد.

شیک ترین درخت کریسمس مصنوعی

Terrain Faux از پیش روشن شده بزرگ + صنوبر نجیب روشن

این درخت صنوبر از پیش روشن شده مصنوعی ممکن است همان چیزی باشد که برخی آن را “درخت چارلی قهوه ای” می نامند. این به دلیل فضای باز بین هر شاخه برای فضاهای کوچکتر عالی است. همچنین با افزودن عنصری مدرن ، آن را به شیک ترین درخت این لیست تبدیل کرده است. البته کمی گران است اما اگر به طراحی داخلی شیک علاقه دارید ارزش آن را خواهد داشت.

منحصر به فرد ترین درخت کریسمس مصنوعی

Treetopia یک درخت کریسمس را سرنگون کرد

amazon.com

349.00 دلار

249.99 دلار (28٪ تخفیف)

این پیچ و تاب بازیهای کلاسیک کریسمس است. ولی چرا، تو پرسیدی؟ خوب ، جدا از بخشی از مکالمه ، در واقع در فضاهای کوچکتر نیز مفید است. مساحت آن بسیار کمتر از چوب سنتی است. همچنین برای صرفه جویی در وقت و مکان شما از قبل روشن می شود.

BrylaneHome 6-Ft پیش روشن کاملا تزئین شده. درخت کریسمس جعلی

اگر زنبور عسل شلوغی هستید که در فصل تعطیلات وقت تزیین درخت را ندارد ، این برای شما مناسب است. همچنین اگر فقط تنبل هستید (در اینجا هیچ قضاوتی وجود ندارد) نیز مناسب است. این طرح پاپ آپ از قبل روشن شده و از قبل تزئین شده است ، بنابراین شما به معنای واقعی کلمه هیچ نگرانی ندارید. اتاق نشیمن شما می تواند در 60 ثانیه تغییر شکل دهد. و در حال حاضر زیر 100 دلار است.

بهترین زمان اول

درخت کریسمس مصنوعی از پیش روشن شده Balsam Hill 7ft Premium

amazon.com

699.00 دلار

449.00 دلار (36٪ تخفیف)

توجه به جزئیات این اثر هنری کاملاً نفیس است. شاخه ها برگهای آبی و سبز را متناوب می کنند تا عمق و بافت را اضافه کنند ، درست مثل یک صنوبر کوهستانی کلرادو. اگر می خواهید این فصل تعطیلات را تحت تأثیر قرار دهید ، توصیه می کنیم با این کلاسیک متراکم و از قبل روشن همراه شوید. یکی دیگر از ویژگی های قابل توجه چراغ های گرمایشی است. به جای کور کردن LED ها ، Balsam Hill آن را برمی دارد تا احساس “دود” دنجی را که همه ما در تعطیلات هوس می کنیم ایجاد کند.

بهترین درخت کریسمس مصنوعی غیرتعارفی

Treetopia درخت کریسمس مصنوعی سیاه

Treetopia این درخت کریسمس تقلبی نازک و از قبل روشن شده را در چند رنگ و ارتفاع چندگانه می سازد. نکته بسیار جالب در مورد گزینه کاملا سیاه هر پد لیسانس یا غار انسانی وجود دارد.

بهترین تبلت مصنوعی CHRISTMAS TREE

شرکت ملی درختان درخت کوچک کریسمس مصنوعی از قبل روشن شده است

بعضی اوقات تمام کاری که می خواهید انجام دهید این است که یک درخت را در جدول انتهایی بشکنید و آنرا یک روز صدا کنید. این چهار پا با پایه حباب مناسب برای این کار است. علاوه بر درختان زیادی که خانه شما را پر می کنند ، برای تزئینات حداکثر تعطیلات نیز ایده آل است. روی میز ، چهارپایه یا حتی روی زمین عالی به نظر می رسد. همچنین از قبل روشن شده است!

واقعی ترین درخت کریسمس مصنوعی

شرکت ملی درختان 9 فوت. درخت کریسمس مصنوعی

اگر می خواهید مهمانان تعطیلات خود را فریب دهند و فکر کنند درخت شما واقعی است ، پس احتمالاً می خواهید این مورد را از The National Tree Company به سبد خرید خود اضافه کنید. این ماکت یک درخت واقعی Dunhill است و دارای بیش از 4000 شاخه شاخه ساخته شده به صورت جداگانه است. این درخت کریسمس تقلبی با زیربنایی محکم و ساختاری بادوام با همان ظاهر کامل بیش از پنج سال دوام خواهد آورد.

بهترین بودجه مصنوعی چوب کریسمس

زمان ارسال برای یک درخت کریسمس مصنوعی جشن Elwood Pine Blue

Walmart انتخاب بسیار متنوعی از درختان کریسمس تقلبی دارد ، اما گاهی اوقات می تواند طاقت فرسا باشد. به بیشتر بررسی ها توجه کنید. اگر بودجه دارید اما هنوز می خواهید این فصل تعطیلات را تزئین کنید ، این گزینه عالی 7 فوت را با زیر 100 دلار انتخاب کنید. جزئیات کاج آبی باعث می شود که گران به نظر برسد و سهولت نصب باعث می شود که تزئینات تعطیلات نسیمی باشد. فقط چراغ اضافه کنید.

شرکت ملی درخت 7.5 فوت. درخت شاخ کاج کارولینا

این درخت دیگری است که همه چیز دارد. این گزینه 7.5 فوتی از شرکت ملی درخت نه تنها با 750 چراغ روشن ، بلکه با 86 مخروط لخته دار برای افزودن کامل تر ، منحصر به فرد و دنج ارائه می شود. این تنظیم فوق العاده آسان است و می تواند برای سالها دور نگه داشته شود.

بهترین درخت کریسمس راه راه

درخت کریسمس مخروطی شکل Belham Living که از قبل روشن شده است

با این درخت کریسمس مصنوعی کسی را فریب نخواهید داد. Tinsel افزودنی سرگرم کننده ، بازیگوش و خارق العاده به اتاق نشیمن شماست. این ممکن است برای شب سال نو مناسب تر باشد ، اما ما کاملاً برای آن اینجا هستیم.

شرکت ملی درختان 2 فوت مصنوعی از قبل روشن شده است. درخت کریسمس

اگر امسال واقعاً می خواهید بزرگنمایی کنید ، این دو پاورقی را انتخاب کنید. این نشان می دهد که شما کمی اهمیت می دهید ، اما نمی خواهید امسال درباره چیز بزرگی سر و صدا کنید. درست مانند درخت کریسمس راکفلر در نیویورک امسال ، این نشانه ای از زمان است. آن را روی میز انتهای اتاق نشیمن خود قرار دهید و آن را یک روز صدا بزنید. یا آن را به تنظیم میز کار خود اضافه کنید تا “در روحیه” قرار بگیرید.

لهجه ها در خانه 7.5 فوت کاج سوزنی برگ درخت کریسمس مصنوعی روشن نشده

این درخت کریسمس تقلبی برای کسانی است که آزادی خلاقانه می خواهند هر ساله آن را تغییر دهند. این فقط یک بوم خالی است که به شما امکان می دهد فضا را با زیور آلات و نورپردازی های مختلف به دلخواه خود تزئین کنید.

بهترین درخت کریسمس فیش ثابت

محصولی با بهترین انتخاب 7 فوت. درخت کریسمس مصنوعی نوری از قبل روشن شده

چوب فیبر نوری همان چیزی است که با هر حرکت شاخه های براق دارد. مخصوصاً از دور برای چشم خاص و پیچیده به نظر می رسد. می توانید بگویید جعلی است اما عنصری جادویی را به خانه می آورد.

بیشترین استقبال از چوب کریسمس جعلی

استرلینگ 5 Ft. صنوبر سیاه و سفید Ombre

این درخت مخصوص پسران مدرن است. ممکن است موردی نباشد که هر ساله می خواهید استفاده کنید ، اما مطمئناً بیانیه ای ارائه می دهد. اگر شخصی غیرمتعارف باشید که می خواهد تحت تأثیر قرار بگیرد ، خیلی جالب است که خودنمایی کنید.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

تبلیغات – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر