[ad_1]

تجهیزات صوتی ، هدفون ، لوازم جانبی مد ،

لاوهونی

ما در حال حاضر لیست بهترین اسباب بازی های جنسی برای زوج ها را داریم ، اما برخی از شما ممکن است برخی از منحرفین برخی از اسباب بازی های جنسی را بخواهید که کمی بیشتر باشد … نحوه قرار دادن این …مفرط. حلقه خروس ممکن است برای شما کمی ساده باشد. اما یک حلقه خروس که آلت تناسلی شما را شوکه می کند؟ خوب ، اکنون ما توجه شما را جلب کرده ایم.

این توصیه ها برای اسباب بازی های اسارت برای شرکایی است که از BDSM در اتاق خواب لذت می برند یا کنجکاو هستند آن را امتحان کنند. (توصیه های موجود در این لیست از دست و پا زدن تا قلاب مقعدی است ، بنابراین هر سطح از تجربه شما هرچه باشد ، چیزی برای شما در اینجا وجود دارد.)

BDSM (مخفف Bondage، Discipline، Sadism and Masochism) اصطلاحی کلی برای بسیاری از اعمال جنسی است. این معمولا شامل عناصر بازی های نقش آفرینی ، سلطه ، تسلیم و سایر پویایی های بین فردی مرتبط است. یک بازی مشت زدن اغلب درگیر است – مانند شلاق زدن ، ترک خوردن و کشیدن مو. در حالی که پزشکان BDSM می توانند از اسباب بازی های جنسی منظم ، مانند کیرمصنبات و باسن استفاده کنند ، اسباب بازی های برده نیز وجود دارد که به طور خاص نیازهای آنها را برآورده می کند. این اسباب بازی های جنسی برده شامل مهار ، چشم بند ، توپ ، وسایل عفاف ، ضرب و شتم ، گیره نوک سینه و … است.

و حتی اگر خود را فردی “در” BDSM نمی دانید ، باز هم می توانید یکی از این وسایل را در زندگی جنسی خود بگنجانید تا هر از گاهی چیزهای جعلی را جعل کنید. گفته شد ، در اینجا 20 مورد از اسباب بازی های جنسی مورد علاقه ما وجود دارد.

تبلیغات – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

1

لبهای گنده

می توانید تعجب من را تصور کنید وقتی فهمیدم این لبهای گزنده به عنوان “عضلات سفت کننده ضد چروک” فروخته می شوند. متاسفم اما نه آنها برای سوت دادن و فقط برای دادن سوت هستند.

2

قلاب مقعدی متوسط

خوب ، بنابراین اگر تا به حال ندیده اید کسی از قلاب مقعدی استفاده کند ، توصیه می کنم سریع آن را در Pornhub جستجو کنید. این قلاب ها وارد مقعد شما می شوند و سپس معمولاً با طناب به کمربند (یا قسمت دیگر بدن شما) متصل می شوند. بدیهی است که برای مبتدیان نیست.

3

حلقه خروس الکتروسکس

یک حلقه خروس معمولی یا حتی یکی از ویبره ها؟ او اصلاً منحرف نیست. اما یکی که واقعاً آلت تناسلی شما را شوکه می کند؟ بله ، عجیب است (بدیهی است ، لطفاً با خیال راحت از آن استفاده کنید و مقاله ما را در مورد تحریک الکتریکی قبل از امتحان آن بخوانید.)

4

گیره های قابل تنظیم نوک پستان و کلیتور

بوتیک اسارت
lovehoney.com

19.99 دلار

اینها فقط گیره های نوک پستان نیستند – بلکه به کلیتور نیز متصل می شوند. با آنها ، درد سرخوشی از بدن همسرتان عبور می کند.

5

یقه با نوک سینه ها

مبانی Lovehoney
lovehoney.com

12.99 دلار

این گیره های نوک پستان بیشتر از نظر جنسیتی خنثی هستند و یقه متصل دارند. پسر خوب کیست؟

6

اصلی Motorbunny

اکنون Motorbunny ذاتاً منحرف نیست و هیچ ارتباطی با BDSM ندارد توسط خودشاناما وقتی شما یا شریک زندگی خود سوار این پسر بد روی یکی از لرزش های شدید شوید ، احساس خواهید کرد که درون شما منفجر می شود ، اما به روشی خوب.

7

گاگ توپ سیلیکونی

بوتیک
lovehoney.com

19.99 دلار

توپ ها واقعاً به ایجاد پویایی dom / sub کمک می کنند. قبل از امتحان کردن ، نحوه استفاده ایمن از آنها را بخوانید.

9

فولاد ضد زنگ Wartenberg Pinwheel

بوتیک اسارت
lovehoney.com

12.99 دلار

چرخ در حال چرخش احساس خاردار ایجاد می کند. از آن برای ایجاد یک گزگز مورمور شدن ، غلغلک یا درد شدیدتر استفاده کنید. (مشاوره حرفه ای: از شریک زندگی خود بخواهید آن را از روی آلت تناسلی مرد قائم اجرا کند.)

10

دستکش مشت لاتکس بلند لاستیکی

لاستیک Renegade
lovehoney.com

19.99 دلار

بدون دستکش می توانید مشت یا مشت کنید ، اما استفاده از آن اغلب جنسی ، ایمن و سالم است. علاوه بر این ، لاتکس گرم است.

11

نوسان جنسی طلسم لوکس

بوتیک اسارت
lovehoney.com

99.99 دلار

گرچه طرف ارزانتری از نوسانات جنسی است ، اما این مورد هنوز توسط Lovehoney بسیار رتبه بندی شده است. برای زوج هایی که فضای زیادی در خانه خود ندارند بسیار مناسب است.

12

حلقه یدک کش کش سیلیکونی

کلت
lovehoney.com

16.99 دلار

مثل این است که یک بارگیری سنگین انجام دهید … فقط با سطل زباله خود.

13

پاروی چرمی مصنوعی XOXO

جنس و شیطنت
lovehoney.com

19.99 دلار

پارویی زیبا و سکسی در زمانی که شما یا همسرتان شیطنت می کردید. در واقع ، چرم مصنوعی وقتی به پوست شما برخورد می کند احساس بسیار خوبی دارد.

14

کمربند چرمی ضخیم 20 اینچ

DOMINIX
lovehoney.com

44.99 دلار

اگر درد “کسل کننده” را دوست ندارید و احساس تیزتر و سوراخ کننده تری را ترجیح می دهید ، این فلوژن برای شما مناسب است. (مشاوره حرفه ای: وقتی شلاق می زنید ، همه چیز در مچ دست است).

15

ست قفس صورتی مردانه برای عفاف

دستگاه های CB برای عفاف
lovehoney.com

149.99 دلار

برای کسانی که مجاز به اوج لذت جنسی هستند تنها زمانی که استادشان می گوید می توانند.

16

قفس عفاف ضد زنگ

سری مستر
lovehoney.com

124.99 دلار

برای کسانی که آلت تناسلی دارند و رنگ صورتی را دوست ندارند – اما دوباره ، خانه شما احتمالاً خانه ای است که دستگاه شما را برای عفاف انتخاب می کند.

17

ترکیدن بیکینی لاتکس

دختر لاستیکی لاتکس
lovehoney.com

19.99 دلار

چیزی در مورد لاتکس وجود دارد که فقط BDSM را فریاد می زند. از شریک زندگی خود بخواهید که این بیکینی ها را هنگام سیلی زدن به آنها بپوشد.

18

Master Mega Bondage Kit

لاوهونی
lovehoney.com

124.99 دلار

یک کیت عالی که دارای هر آنچه یک مبتدی BDSM می تواند آرزو کند: دستبند ، مهار ، چشم بند ، توپ و سایر موارد

19

کیت کنترل را برای بردگی ببرید

لاوهونی
lovehoney.com

99.99 دلار

این کیت اسارت برای زوج هایی که به BDSM علاقه مند هستند ایده آل است و حلق آویز کردن (حتماً نکات ما را در مورد چگونگی رسیدن به پایین قبل از رفع مشکل بخوانید!)

20

مجموعه اسارت رویای غالب

بوتیک اسارت
lovehoney.com

84.99 دلار

در اینجا یک کیت BDSM برای مبتدیانی است که فقط اصول اولیه را می خواهند. شامل مهار ، توپ ، شلاق و ماسک چشم است.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

تبلیغات – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر