[ad_1]

وقتی نوبت به یافتن موسیقی مناسب می رسد تا شما را در روحیه تعطیلات جلب کند ، برخی از جشن ها از سایر جشن ها راحت ترند. همه ما می توانیم ده ها آهنگ کریسمس را از بالای سر خود نام ببریم – چرا سایر تعطیلات با همان درمان مواجه نمی شوند؟ اما در حالی که به نظر نمی رسد مایکل بوبل به زودی مجموعه ای از روز سربازان آزاد را منتشر خواهد کرد ، و ماریا کری قصد ندارد یک لباس سکسی افرا بپوشد تا برای Arbor Day بازی بپ کند ، حداقل شما گزینه های بیشتری از آنچه فکر می کنید دارید سوال شکرگذاری

این که آیا شما تعطیلات را با خانواده خود (انتخاب شده یا غیر از این) می گذرانید ، جشن Friendsgiving را با پسران جشن می گیرید یا امسال از یک غذای شخصی لذت می برید تا توصیه های کارشناسان فاصله اجتماعی را دنبال کنید و از سلامتی کسانی که برایشان مهم است محافظت کنید ، دلیلی ندارد برای وارد شدن به روحیه تعطیلات لازم نیست که لیست پخش کاملی داشته باشید. بله ، کمی بیشتر از جشن شام کریسمس شما طول خواهد کشید – شما نمی توانید فقط به کانال سیریوس با موضوع شکرگذاری مراجعه کنید و آن را یک روز بخوانید – اما آهنگ های زیادی برای شکرگذاری ، پاییز و فراموش نشدن وجود دارد قدردان همه موهبتهایی باشید که زندگی به شما ارزانی داشته است.

از این گذشته ، خوردن فقط غذای رومیزی نیست: بلکه جو و تجربه هم هست. اگر می خواهید همه این تلاش ها را برای ناخن زدن ست ها ، چیدمان میز خود و بهبود لباس مناسب خود انجام دهید ، چرا به یک موسیقی متن غیر استاندارد بسنده می کنید؟ بنابراین اکنون لیست پخش خود را شروع کنید ، زیرا این آهنگ های فصلی مطمئناً باعث خلق و خوی شکرگذاری برای پایان دادن به شام ​​شکرگذاری می شوند.

“تم قدردانی” – سه نفره وینس گوارالدی

اگر شکرگذاری چارلی براون فیلم شکرگذاری شما است ، سپس “تم شکرگذاری” توسط سه نفره وینس گوارالدی باید امتیاز شکرگذاری شما باشد. این موسیقی پس زمینه عالی است – فقط اگر یکباره احساس دلتنگی عمیق کرد و نمی توانید دلیل آن را بفهمید تعجب نکنید.

“من مقدار زیادی برای قدردانی دارم” – بینگ کراسبی

این نوسان نوسان از کتاب آهنگ ایروینگ برلین یک یادآوری عالی برای قدردانی از داشته های خود است ، به جای تمرکز بر آنچه که ندارید. به علاوه ، آن احساس کلاسیک و بی انتها را از هر آهنگ عالی در تعطیلات دارد.

“سپاس و ستایش” – باب مارلی

آیا ترجیح می دهید قدردانی خود را شامل کمی معنویت کنید؟ این آهنگ Bob Marley در سال 1983 به ما یادآوری می کند که از همه هدایایی که دریافت کرده ایم بسیار سپاسگزاریم.

“دعای شکرگذاری” – جانی کش

این آهنگ شیرین سپاسگزاری برای اولین بار توسط جانی کش در یک قسمت از درام CBS سال 1994 اجرا شد. دکتر کوین ، یک زن پزشکی. طبق وب سایت “دلپذیر” دهه 90 ، این آهنگ مخصوصاً برای اپیزود توسط تهیه کننده سریال جوزف اندرسون نوشته شده است.

“بگذارید ترکیه لرزاند” – اوا کوچک

کریسمس “Jingle Bell Rock” را دارد. هالووین یک “مش هیولا” دارد. رقص جدیدی که می توانید برای نشان دادن روحیه فصلی خود برای شکرگذاری انجام دهید چیست؟ “تروت ترکی” توسط اوا کوچک از شکوه Loco-Motion.

“زمان سیب زمینی له شده” – دی دی شارپ

آیا در اردوگاه “ترکیه خسته کننده ترین قسمت از شام شکرگذاری است” هستید؟ در این صورت ، به جای آن به تزیین سیب زمینی له شده ادای احترام کنید. اگر سپس با موفقیت بعدی دی دی شارپ ، “Gravy (برای سیب زمینی های خرد شده من)” رقصید ، امتیازات پاداش می گیرد.

رژه میسی – روز سبز

آیا امسال نمی توانید با هر آنچه که در حال وقوع است ، یک پیاز برای ماهی قزل آلا بوقلمون یا پوره سیب زمینی انتخاب کنید؟ ممکن است فکر کنید که آهنگی برای رژه روز میسی به همان اندازه سرگرم کننده خواهد بود ، اما این آهنگ روز سبز سال 2005 بسیار شاداب است. بیشتر از “احمق آمریکایی” به “بیدارم کن وقتی سپتامبر تمام شد” فکر کن.

“آواز قدرشناسی” – آدام سندلر

برای تعطیلات کمدی تعطیلات ، آهنگ Adam Sandler Thanksgiving را امتحان کنید ، که شامل اشعار سرگرم کننده اما تا حدودی قدیمی مانند “ترکیه با سس و کرن بری / I Can’t Believe The Bars Trayed Daryl Strawberry / ترکیه برای شما و ترکیه برای من / باور نمی کنم تایسون به این دختر VD بدهد “سندلر این آهنگ را برای اولین بار اجرا کرد SNLبه روزرسانی آخر هفته در سال 1992

“من می خواهم از شما تشکر کنم” – اوتیس ریدینگ

البته ، مهم است که از آنچه که هستیم سپاسگزار باشیم دارنداما ارزش این را دارد که کمی وقت بگذاریم تا همه چیز را ارزیابی کنیم داشته است. این آهنگ اوتیس ردینگ به ما یادآوری می کند که از اوقات خوبی که برای افرادی که ممکن است دیگر در زندگی ما به همین ترتیب نباشند به اشتراک گذاشته ایم ، تشکر کنیم.

“Danke Schoen” – وین نیوتن

بیش از یک راه برای تشکر وجود دارد – در این مورد کاملاً به معنای واقعی کلمه. در اینجا یکی دیگر از مواردی را برای تخمین زمانی که باید با کسی سپری کنید ، این بار با پیچ و تاب آلمان است. علاوه بر این ، چه کسی می تواند همگام سازی لب “Danke Schoen” فریس بولر را در بالای شنای رژه در مرکز شهر شیکاگو فراموش کند؟

“برگهای پاییز” – نات کینگ کول

“برگ های پاییز” آهنگ شکرگذاری است به روشی که “بگذارید برف” یک آهنگ کریسمس است – گاهی اوقات ورود به روحیه تعطیلات به سادگی ورود به روح فصل است و در پایان ماه نوامبر چیزی نگفتن ، با دیدن برگهایی که از درختان می افتند.

“میز شلوغ” – هایدومیت

“جدول شلوغ” از ابرگروه Highwomen کشور آهنگی است در مورد کنار هم بودن و آزاد کردن فضا برای همه. اگرچه آوازی که شروع می شود “من برای همه خانه ای می خواهم با یک میز شلوغ و مکانی کنار آتش” برای برخی از ما امسال یک رویای دور به نظر می رسد ، خوب است به یاد داشته باشیم که گذراندن اوقات با هم همیشه دشوار نخواهد بود.

“شکرگذاری” – Cordae

آیا شما بین زندگی در کنار خانواده و زندگی در کنار همسرتان در این روز شکرگذاری قرار گرفته اید؟ این آهنگ Cordae برای هر کسی که تلاش می کند آن را عملی کند ، مهم نیست ، هر چقدر هم که گاهی سخت باشد.

“پای سیب زمینی شیرین” – ری چارلز (با بازی جیمز تیلور)

این دوئت بین ری چارلز و جیمز تیلور ممکن است در مورد زمانی باشد که عشق به شما احساس خوبی مانند خوردن یک سیب زمینی شیرین می دهد ، اما همچنین هنگامی که یک سیب زمینی شیرین می خورید نیز موثر است ، به شما احساس خوبی می دهد سیب زمینی شیرین بخور

“(جایی نیست) خانه ای برای تعطیلات” – پری کومو

“من مردی را ملاقات کردم که در تنسی زندگی می کند و او در حال رفتن به / پنسیلوانیا و کمی پای کدو تنبل خانگی بود” پری کومو برای تعطیلات در خانه (جایی شبیه به) در خانه آواز می خواند. خواه در خانه بمانید ، به خانه بروید ، دلتان برای شما تنگ شود یا خوشحال باشید که مجبور نیستید به آنجا برگردید ، این یکی مطمئناً روحیه خوبی برای شما ایجاد می کند.

“از اینکه دوست بودی متشکرم” – اندرو گلد

احترام اندرو گلد به دوستی شاید به دلیل استفاده به عنوان آهنگی مضمون شناخته شده باشد دختران طلاییاما لازم نیست طلایی یا دختر باشید تا لحظه ای برای این شکرگذاری قدردانی کنید تا از دوستی که برای شما آنجا بود ابراز سپاس کند.

“ممنون از دوستان” – ستاره بزرگ

آهنگ دیگری در مورد اینکه دوست داشتن دوستان حامی چقدر عالی است ، با دلباخته موسیقی در میز شکرگذاری شما نکات کلیدی را به دست می آورد – Big Star توسط طرفداران راک به عنوان “بزرگترین گروهی که تاکنون شنیده اید” شناخته می شود.

همه وقتی به خانه من می آیند غذا می خورند “- کبا کالووی

آهنگی سرگرم کننده ، شیرین و احمقانه ، این آهنگ برای هر کسی که به مهمان نوازی خود افتخار کند عالی است. با شعرهای لذت بخشی مانند “یک موز ، هانا / سلامی را امتحان کنید ، تامی” ، فقط ببینید آیا می توانید با قافیه سازی نام آنها برای بقیه ماه ، خود را در برابر آزردگی همه دوستان و خانواده خود محافظت کنید.

چه دنیای شگفت انگیزی – لوئی آرمسترانگ

کلاسیک برای هر کسی که می خواهد قدردانی بیشتری داشته باشد – چه دنیای شگفت انگیزی از لوئیس آرمسترانگ بخشی اصلی از لیست پخش شکرگذاری است. البته ممکن است جهان در حال حاضر زیباترین به نظر نرسد ، اما هنوز آسمانی آبی ، ابرهای سفید ، روزی پر برکت و یک شب مقدس تاریک داریم که باید سپاسگزار آن باشیم.

“آن را به سرخپوستان پس دهید” – الا فیتزجرالد

هیچ شکرگذاری بدون تصدیق اینکه ما در زمین های سرقت شده زندگی می کنیم و این تعطیلات نسخه ای از تاریخ را جشن می گیرد که هرگز اتفاق نیفتاده است ، کامل نخواهد بود. مدتی را در این شکرگذاری سپری کنید تا کاوش کنید که در سرزمین چه کسی زندگی می کنید (این کارت نقطه شروع خوبی است) ، حمایت از مشاغل محلی و اهدا به سازمانهای بومی آمریکا.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر