[ad_1]

زیاد است بد آهنگ های کریسمس ، اما گذاشتن یک آهنگ راک کریسمس خطرناک در طول تعطیلات حتی سخت تر است. این بدان دلیل است که هنرمندان در این سبک تمایل به انحراف از مواد تعطیلات دارند ، بدون شک معتقدند که این می تواند سبک مدرسه ای بسیار سرد و همچنین وضعیت احساسی آنها را لکه دار کند. اما شما فقط می توانید به اندازه بینگ کرازبی و ماریا کری بازی کنید و هنوز هم سنگهای لرزان وجود دارد ، اگرچه آنها سوار بر زیر رادار هستند.

بسیاری از آیکون های راک در کروشه های کریسمس با نتایج متفاوت امتحان شده اند. (بعضی اوقات است بهتر است کارها را به کروسبی و بقیه کارهای کلاسیک بسپارید.) اما از چاک بری و باب دیلن گرفته تا بروس اسپرینگستین ، خدایان گیتار در غیر این صورت روش های مستقیم را با موفقیت احیا کردند ، یا حداقل به آهنگ ها فردیت بیشتری دادند. در همین حال ، راکرهای دیگر نیز کمی از کار عجیب و غریب برخاسته اند ، خواه Peak Weird Al باشد ، یا Pretenders یک موج جدید بگیرد یا Fall Out Boy ، که احتمال هرگونه رابطه دارواش را منتفی می داند. همه جا ثابت می کنند که با تخیل درست می توانید روحیه محکم تری را به موسیقی کریسمس وارد کنید – لیست پخش تعطیلات مراکز خرید لعنت می شود.

“Rockin ‘around the Tree Tree” توسط برندا لی

نسخه نهایی این آهنگ اصل تقلیدی است. برندا لی در اینجا به راحتی از “راکینگ” استفاده نمی کند: خواننده راکبلی و گروهش آماده صدا هستند که پایان سال را با رقص های عرق کرده و قدیمی یا پنج مد بپذیرند.

“سانتا ، مستقیم به گتو برو” از جیمز براون

وقتی براون با مجموعه تعطیلاتش تماس گرفت عذاب نیاورد کریسمس بد بو. اما حتی با شیارها و شیارهای ابریشمی خود ، او شعر جدی اجتماعی را در متن این آهنگ قابل توجه حمل می کند ، که باعث می شود چیزی فراتر از یک وزوز زمستانی دیگر باشد.

“شب خاموش” ساخته جانی کش

کش از ترس غرق شدن در فصلی بودن زمان خود نترسید و صدای ماسه ای امضا شده او جاذبه را به شب خاموش رساند ، که بسیار فراتر از سایر تکرارهای بی پایان ملودی بود.

“Run Run Rudolph Run” از چاک بری

پیشگام راک اندرول در انتقال وی به “Run Run Rudolph Run” تداخلی ایجاد نکرد. آهنگ های کریسمس به ندرت باعث می شوند الاغ خود را تکان دهید ، اما این یک استثنا ابدی است.

“سانتا به شهر می آید” ساخته بروس اسپرینگستین

چیزی در مورد آمریکایی فروتن رئیس وجود دارد که فقط متناسب با کریسمس است. او یک غواصی خوب دارد ، غواصی ، انرژی نوار را در این برنامه زنده جشن می گیرد و E Street Band که معمولاً پر هیاهو است ، در هر مرحله مناسب اوست.

“نیک کوچک” ساخته The Boys Boys

اگر اتفاقاً آنقدر خوش شانس باشید که می توانید از کریسمس در کالیفرنیای گرم لذت ببرید (بسته به دیدگاه شما از فصلی بودن) ، مسیر برگشت بهتر از Beach Boys وجود ندارد. “سنت سنت نیک” آنها یک جشن شادی آور از آتش در کنار اقیانوس است که منتظر وقوع است.

“Oi To the World” نوشته The Vandals

اگر فکر می کنید پانک و کریسمس با هم معنی ندارند ، موفق باشید که به خرابکاران بگویید. “Oi to the World” آنها بخش مساوی میخانه می باشد صادقانه و متعالی. به عبارت دیگر ، چیزی برای همه.

“کریسمس دوباره” ساخته تام پتی

او را برکت دهد ، پتی هرگز در مورد طعم خاص خود از سنگ همه چیزخوار دزد نمی شد. “اول کریسمس” قدرت این را دارد که کودکان خردسال ، مادربزرگ ها و (شاید) حتی نوجوانان را به پمپاژ برساند.

“A Willie Nice Christmas” ساخته کسی ماسگراویس

افرادی که می خواهند کمی فضای سبز بیشتری در این زمان از سال نرم شود ، نباید به دنبال بیش از دو طرفدار علف های هرز کلاسیک باشند. کیسی ماسگراویس برای قصیده ای جذاب الهام گرفته از هاوایی برای ماندن “بالاتر از فرشته بالای درخت” به شخصیت ویلی نلسون پیوست.

“Sock It to Me Santa” ساخته باب سگر و آخرین شنیده شده

همه پس از مصرف زیاد نان شیرینی زنجبیلی به کمی تکان دادن احتیاج دارند. باب سگر بیش از هر چیز قادر به تهیه یک مشت وحشی برای بیدار نگه داشتن شما است.

“آماده شدن برای کریسمس” نوشته پل سایمون

موسیقی جدید کریسمس نسبت به تک آهنگ Paul Simon در سال 2011 خیلی بهتر (یا به طرز لذت بخشی عجیب و غریب) نشده است خیلی زیبا. این در یک فضای آرام و صداهای پرحرفی پس زمینه که یک شرکت فوق العاده ایجاد می کند در حالی که منتظر ترکیه هستید حرکت می کند.

“آه ، بیا ، بیا ، امانوئل” از سوفجان استیونز

استیونز در مورد مسیحی بودن سر و صدایی ایجاد نمی کند ، به همین دلیل او فوق العاده است آهنگ های کریسمس او از زمین چپ نگاه کرد. اما موسیقی باروک او در مورد یک سرود مذهبی از لطف مدرن زیبایی برخوردار است.

“من برای کریسمس به خانه می آیم” از باب دیلن

موسیقی جیغ کریسمس دیلن حتی عجیبتر از حد انتظار است ، اما لزوماً به روشی بد نیست. او به درستی خود را با این مرخصی عزاداری آشتی داد.

“2000 مایل” از The Pretenders

این چیه؟ یک آهنگ جدید و فوق العاده عاشقانه با مضمون کریسمس توسط محراب های مورد علاقه که به آسانی در ماه آوریل در رادیو کار می کند همانطور که به یک پنجره برف خیز نگاه می کنید؟ آره. واقعا معجزه

مقاله خوب از دالی پرتون و ویلی نلسون

انفرادی اصلی نلسون “Pretty Paper” از قبل عالی بود ، اما این نسخه دونفره جدید آن را با جذابیت ، اما هنوز هم موید ، همیشه الهی دالی ترکیب می کند. بنابراین ، البته ، او برنده می شود.

“یخ زده آدم برفی” ساخته The Ventures

سرمایه گذاران با مجموعه سازهای کریسمس خود ، کل پروژه را به شعرهای پارسا و بشقاب مانند انداختند. “Frosty the Snowman” یک دهانه سنگی خوشمزه دهه 60 با دستگیره ها و یک ریف surf-rock بدست می آورد که چسبناک تر از آب نبات است.

“کریسمس آبی” ساخته الویس پریسلی

الویس که گرد و غبار هوکوم فصلی را تکان می دهد ، درد واقعی این صدای عاشقانه را به اشتراک می گذارد. در همین حال ، صدای متزلزل باعث شد نسل جدید کمی متفاوت جشن بگیرد.

“کریسمس (عزیزم ، لطفا به خانه بیا)” از دارلین لاو

شما می توانید روی هر آهنگ از کلاسیک Phil Spector در سال 1963 قرار بگیرید. هدیه کریسمس برای شما آلبوم و بیش از همه خوشحال باش تهیه کننده به هدف خود از ساخت ضبط کریسمس ، که به عنوان اثر ابدی او ارائه می شود ، دست یافت و از تکنیک غنی خود “دیوار صدا” با استانداردهای غالباً سکولار استفاده کرد. نکته جالب توجه ، اجرای Darlene Love در “Christmas (Baby Please Come Home)” است ، صدای عالی او که اشتیاق درخواست او را ملموس می کند.

“Yule Shoot Your Out Out” توسط Fall Out Boy

آهنگ کریسمس که هر قلب ایمو را به یک سیاه و سفید شاد تبدیل می کند ، تمسخر جوبیلی Fall Out Boy بسیار دست کم گرفته می شود. اگر در تعطیلات شما را بیرون انداخته اند یا نمی توانید نگران باشید ، صدای بازی و نفرت انگیز را بردارید. “” کریسمس مبارک / من می توانم کمتر مراقبت کنم “، واقعاً.

“بابانوئل دیوانه شد” ساخته استرنج ال جانکوویچ

اگر می خواهید جریان خوش بینی را از چهره فرزندان خود تماشا کنید ، این دهه 90 هوشمندانه و عجیب و غریب را برای سانتا پف کرده و سرکش بازی کنید. (در واقع ، این کار را انجام ندهید.) عجیب و غریب آل غرق در اهداف جدی موسیقی پاپ مانند هیچ کس دیگری است و او را برای این زمان از سال عالی می کند.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir