[ad_1]

بهترین فیلم های کریسمس هولو

با نزدیک شدن به فصل تعطیلات ، ممکن است بسیاری از ما مانند سالهای اخیر احساس جشن نکنیم. از آنجا که COVID-19 هنوز پابرجاست ، یافتن فعالیتهایی برای ایجاد انگیزه در شما دشوار است ، چه رسد به اینکه روحیه کریسمس را به خود جلب کند. به نظر می رسد بیشتر اوضاع تا پایان سال متفاوت است. خواه خرید هدایای با دوستان ، شامهایی که توسط خانواده احاطه شده اند و یا قطع درختان در یک مزرعه محلی ، ما مجبور خواهیم شد شیوه جشن امسال را تغییر دهیم.

و چه روشی بهتر – و ایمن تر از تماشای فیلم هایی که قلب شما را از شادی کریسمس پر می کند؟ همه عاشق اولین نمایش کریسمس در سینما هستند ، اما امسال فکر کنید که تئاتر را با انتخاب عاشقانه ، کمدی و حتی ترسناک فیلم های کریسمس هولو به اتاق نشیمن خود بیاورید. آماده باشید تا چراغ ها را آویزان کنید ، یک حلقه گل حلقه کنید و هنگام تماشای 20 فیلم از بهترین های کریسمس هولو ، منتظر سانتا باشید.

تبلیغات – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

بسیاری از برادی کریسمس

در حالی که مایک و کارول بردی پس انداز تعطیلات خود را با هم ترکیب می کنند و بچه ها را برای تعطیلات به خانه می برند ، بردی بانچ – و خانواده های جدید آنها – برای این تعطیلات ویژه سرگرم کننده با حضور یکی از محبوب ترین خانواده های آمریکا جمع می شوند.

اینجا ردش کن

سنگ خانوادگی

تاجر تنش (سارا جسیکا پارکر) به همراه دوست پسرش (درموت مولرونی) برای تعطیلات به خانه می رود و خود را در وضعیت دشواری قرار می دهد: او هیچ شباهتی به این خانواده غیرمعمول ندارد. آیا آنها می توانند اختلافات خود را کنار بگذارند و زبان مشترکی پیدا کنند؟ یا جشن سالانه سنگ کریسمس شعله ور خواهد شد؟ اکنون می توانید پاسخ را حدس بزنید.

اینجا ردش کن

صادرات نادر: یک داستان کریسمس

هر آنچه در مورد سانتا می دانید را بردارید و آن را برگردانید. در شمال فنلاند ، باستان شناسان بابانوئل را کشف کرده اند ، اما نه کسی که همه ما او را می شناسیم و دوستش داریم. ما شما را از شر هرگونه اسپویلر نجات می دهیم ، اما می گوییم که این یک بازی برای کل خانواده نیست (مگر اینکه ظاهر شما پرماجرا باشد).

اینجا ردش کن

آهنگ کریسمس (1984)

کریسمس کلوچه ، جوراب ، هدیه و … ارواح به ارمغان می آورد؟ در این فیلم کلاسیک ، Ebenezer Scrooge (جورج سی اسکات) یک تاجر تلخ است که علاقه ای به تعطیلات ندارد. اما وقتی ارواح گذشته ، حال و آینده کریسمس از راه می رسند ، به او یک گزینه داده می شود: در مسیر فعلی خود بماند یا معنای واقعی کریسمس را بپذیرد.

اینجا ردش کن

شب کریسمس

هشت سال پیش ، ایو سایمون (الیسا دونووان) نامزد خود را ترک کرد و در نیویورک به کار خود ادامه داد. حالا او فرصتی پیدا می کند که به گذشته برگردد. برای گذراندن فصل تعطیلات ، جلسات کریسمس ، اشک و گفتگوی زیادی با پنیر داشته باشید.

اینجا ردش کن

بازگشت به کریسمس

امسال علی روح کریسمس را احساس نمی کند. اما هنگامی که او یک روز صبح از خواب بیدار می شود ، و فقط می فهمد که کریسمس گذشته را پشت سر می گذارد ، این فرصت را دارد که زندگی عاشقانه خود را برای همیشه تغییر دهد. (در اینجا ما یک مدل را احساس می کنیم … در هر صورت ، از rom-com و همه شهرت قابل پیش بینی آن لذت ببرید).

اینجا ردش کن

کریسمس در کامپتون

گرند ارل صاحب یک درخت کریسمس در کامپتون است و چیزی جز کمال از اطرافیانش نمی پذیرد. وقتی پسرش ، دریک ، سعی می کند خود را لایق تأیید پدرش ثابت کند ، یک هفته قبل از کریسمس هرج و مرج ایجاد می شود.

اینجا ردش کن

کریسمس گذشته

وقتی کیت (امیلیا کلارک) ، زن جوان خشن که در یک فروشگاه کریسمس به عنوان جن زندگی می کند ، با تام (هنری گلدینگ) آشنا می شود ، دنیای او وارونه می شود. آیا این عشق برای درست بودن خیلی خوب است؟ (احتمالاً حدس زدن)

اینجا ردش کن

حقیقت در مورد کریسمس

مشاور سیاسی جیلیان (کالی هاوک) آماده موفقیت در هر کاری است … از جمله یک دروغ. اما وقتی سانتا “لعنتی” به او وارد می کند ، چاره ای جز گفتن حقیقت ندارد. بگو نه!

اینجا ردش کن

تنها در خانه 4

بله ، یک چهارم وجود دارد تنها در خانه. کوین مک کالیستر پس از طلاق والدینش با بازگشت دشمن قدیمی ، مرو و همسرش روبرو است. کوین این بار چه ترفندهایی آستین دارد؟

اینجا ردش کن

کریسمس در ورمونت

در حالی که کریسمس فقط در گوشه ای قرار دارد ، رایلی توماس (ابیگیل هاوک) برای ارزیابی یک شرکت به یک شهر کوچک در ورمونت فرستاده می شود. گرچه انگیزه های اوست نه در ابتدا کاملا تمیز ، او شروع به قدردانی از آنچه که شهر کوچک ارائه می دهد می کند.

اینجا ردش کن

آرتور کریسمس

همه ما می دانیم که سانتا الف های خود را برای حمایت از او دارد ، اما در مورد خانواده سانتا چطور؟ در این کمدی دوستانه خانوادگی ، پسر سانتا ، آرتور ، برای کمک به ارائه هدایا دخالت می کند.

اینجا ردش کن

یک وقت کریسمس بود

این فیلم ترسناک کریسمس زوجی از قاتلان زنجیره ای را دنبال می کند … که در لباس بابانوئل و خانم کلاوس مبدل شده اند. آیا یک نوجوان محلی می تواند جلوی وحشت در شهر دو نفره را بگیرد؟

اینجا ردش کن

سگی که کریسمس را نجات داد

وقتی خانواده ای لابرادور زرد ، زئوس را به عنوان محافظ خود به تصویب می رسانند ، خیلی زود متوجه می شوند که او سگ نگهبان مورد انتظار او نیست. اما وقتی خانواده برای کریسمس می روند ، به زئوس فرصتی داده می شود تا خود را ثابت کند. (آیا آنها در مورد امنیت خانه چیزی نشنیده اند؟)

اینجا ردش کن

روز هالی

هالی مادوکس در انتظار مرد کامل است تا او را از روی پایش پاک کند. وقتی روزی او بلغزد و به سرش برخورد کند ، با مرد رویاهایش از خواب بیدار می شود ، اما خیلی زود می فهمد که “کامل” همه چیز ترک خورده نیست.

اینجا ردش کن

پس کریسمس است

نوجوان آشفته اشلی (لکسی آینسورث) بدون اینکه قصد تغییر روش خود را داشته باشد راه را اشتباه می رود. وقتی به او فرصت می دهند داوطلب یک بازی کریسمس برای کودکان شود ، هدیه هدیه دادن را می چشد.

اینجا ردش کن

مردی که کریسمس را اختراع کرد

اکثر مردم با “کارول کریسمس” کلاسیک چارلز دیکنز آشنا هستند. که در مردی که کریسمس را اختراع کرد، ما سفری را که دیکنز به آنجا رفت آشنا شدیم.

اینجا ردش کن

دوست دختر از گذشته کریسمس

وقتی سه زن قصد انتقام از دوست پسر سابق کثیف خود را دارند ، رمان جدید شکوفا می شود. آیا بخشش کلید تعطیلات مبارک است؟

اینجا ردش کن

عرشه سالن ها

مثل کلاسیک ها معجزه در خیابان 34، این فیلم فصلی به یک بیوه و پسرش کمک می کند تا معجزه کریسمس را درک کنند.

اینجا ردش کن

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

تبلیغات – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir