[ad_1]

نکته ای که در مورد اصلاح وجود دارد این است که بسیاری از محصولات مورد نیاز است: روغن اصلاح ، کرم اصلاح ، پس از اصلاح ، تیغ. به نظر می رسد که هر بار که ما روی می آوریم ، محصول جدیدی (و یک گام جدید) وجود دارد که باید آن را به برنامه روزانه خود اضافه کنیم. این که آیا شما مردی هستید که کل کارهای روزمره شما پنج دقیقه طول می کشد ، یا می توانید بیشتر از یک ساعت را جلوی آینه بگذرانید ، ایجاد یک روال اصلاح می تواند کار زیادی باشد.

به همین دلیل ما عاشق کیت های تراشیدن هستیم – آنها می توانند حدس بزنند که چه چیزی استفاده شود. به جای اینکه با سبدی پر از محصولات در فروشگاه دور بزنید ، کیت های اصلاح این امکان را فراهم می کند تا هر آنچه را که لازم دارید از یک مکان تهیه کنید (اگر شامل تیغ باشد امتیاز اضافی). البته بیشتر کیت های اصلاح به عنوان وسایل هدیه طراحی شده اند ، اما ما می گوییم ابتدا آنها را هدیه دهید. آنها فرصتی عالی برای امتحان محصولات جدید ، کشف مارک های جدید و حتی ممکن است با کار کم پا کارایی اصلاح شما را بهبود ببخشند. بنابراین چه از قبل مارک مورد علاقه خود را داشته باشید و چه سعی در برچسب گذاری دارید ، این 18 وسیله مناسب برای اصلاح تیپ برای هر نوع مرد و سبک اصلاح است.

حالت اصلاح فردریک بنیامین

frederickbenjamin.com

36.00 دلار

هر مرد خونسرد می داند که همه محصولات اصلاح به یک شکل ایجاد نشده اند و این به ویژه در صورت داشتن پوست حساس یا داشتن کوفتگی یا تحریکات بسیار مشهود است. این مجموعه مخصوص پوست های حساس طراحی شده است. دارای روغن اصلاح است که به شما در محافظت از پوست در برابر تیغ تیغ کمک می کند و بعد از آن یک کرم تمیز کننده مرطوب کننده دارد. این یکی از معدود کیت های اصلاح است که نه تنها روی عمل اصلاح تمرکز دارد ، بلکه پوست شما را قبل و بعد از آن تازه نگه می دارد.

ست ملزومات تراشیدن جک بلک

saksfifthavenue.com

25.00 دلار

شاید بتوان این کیت را به عنوان کیت مراقبت از پوست و همچنین کیت اصلاح دسته بندی کرد – فقط اصلاح نیست. کمبود تیغ را با قرار دادن یک پاک کننده صورت ، اولین قدم ضروری برای هرگونه اصلاح و مرطوب کننده ای که وظیفه مضاعف پس از اصلاح را دارد ، جبران می کند. این سرمایه ارزش دارد ، حتی اگر هر روز اصلاح نکنید ، زیرا امیدواریم صورت خود را بشویید و یک مرطوب کننده استفاده کنید ، حتی اگر تیغ را از بین نبرید.

بهترین کیت اصلاح برای پوست های حساس

کیت استارت سیستم اصلاح اریب

پسران با پوست حساس می دانند که اصلاح می تواند کشمکشی باشد که باعث تحریک پوست و سوزاندن حوله می شود. سیستم اصلاح Bevel به طور خاص برای کاهش برجستگی های تیغ ، موهای داخل شده و تحریکات پس از اصلاح طراحی شده است. ممکن است تیغ ایمنی مدتی طول بکشد تا عادت کند ، اما می تواند بازی را تغییر دهد.

بهترین کیت اصلاح لوکس

هنر اصلاح تیغ گرم شده با جعبه اصلاح چوب صندل

theartofshaving.com

300.00 دلار

آیا ارزش ریش تراش گرم است که چند بنجامین را برای این کیت فوق لوکس دور بریزید؟ کاملا بله. تیغ نوآورانه رویای اصلاح را از نزدیک می کند (یعنی سلامت مردان به همین دلیل برنده جایزه نگهداری می شود) و همراه با رایحه های غنی اصلاح رایحه چوب صندل ، بلافاصله حمام شما را به یک آرایشگاه پیچیده تبدیل می کند.

Dollar Shave Club مجموعه Shave Gift

dollarhaveclub.com

35.00 دلار

چه شما کاملاً در زمینه اصلاح تازه کار هستید و یا فقط می خواهید برنامه خود را تغییر دهید ، بهترین چیز در مورد کیت های اصلاح این است که آنها فرصتی برای ساده سازی دارند. مثال: این مجموعه کامل همراه با همه چیزهایی است که شما برای اصلاح آسان و صاف نیاز دارید. ما دوست داریم که کارتریج های ریش تراش به اندازه کافی وجود داشته باشد که بتواند واقعاً یک ماه اصلاح را فقط از این کیت بدست آورد – چیزی که بسیاری از کیت های دیگر نمی توانند ارائه دهند.

ست هدیه اصلاح ژیلت فیوژن پروشیلد مردانه

حتی پسران فاقد پوست حساس نیز می توانند از محافظت تسکین دهنده Gillette Fusion Proshield و کرم اصلاح تمیز که هر دو به محافظت از پوست در برابر تحریکات هنگام اصلاح کمک می کنند ، بهره مند شوند. بهترین قسمت این کیت این است که شامل 4 تیغ است. به تنهایی هزینه بیشتری نسبت به خود کیت دارد.

کیت اصلاح ضروری Acqua Di Parma Barber

saksfifthavenue.com

90.00 دلار

خانه معروف عطر ایتالیایی Aqua di Parma شاید بیشتر بخاطر رایحه های لوکس شهرت داشته باشد ، اما خط اصلاح Barbiere آنها مورد پسند است. این مجموعه شامل بهترین محصولات آنها ، همه با رایحه ای غنی و بافتی لوکس است که باعث می شود اصلاح به جای کار خسته کننده ، مانند تعطیلات مدیترانه ای احساس شود.

کیت اصلاح خیس کامل جنتلمن جان

تراشیدن همیشه وسیله ای برای رسیدن به هدف نیست – گاهی اوقات یک تجربه است. این مجموعه کاملاً سنتی عناصر مدرن مانند تیغ با تیغه های زیاد یا حتی کرم اصلاح در لوله آزمایش را ندارد. درعوض ، به همان اندازه که می توانید کلاسیک باشید. این دستگاه دارای تیغ ایمنی ، برس ، صابون اصلاح و یک کاسه مخصوص است که در آن کف می شود – درست مانند آرایشگر شما. اصلاح برای مبتدی نیست ، اما هرکسی که دوست دارد سرعت خود را کم کند و برای اصلاح وقت بگذارد قدردانی خواهد کرد.

بهترین کیت اصلاح

ست هدیه تعطیلات هری

این کیت اصلاح شامل همه مواردی است که می خواهید سلامت مردان مورد علاقه هری: ژل اصلاح ، ریش تراش و یک لوله به اندازه مسافرت از شستشوی بدن جدید آنها به طوری که تمام بدن احساس شادابی می کند ، نه فقط چانه. ایده آل برای اصلاح در دوش اگر این مربا شما باشد – و دو کارتریج تیغ جدید و پیشرفته.

بهترین کیت اصلاح سنتی

ست هدیه تراشیدن Caswell-Massey ROS

caswellmassey.com

120.00 دلار

اگر خراب نیست ، چرا باید آن را برطرف کرد مارک دارویی کلاسیک آمریکایی Caswell-Massey بیش از دو قرن است که وجود دارد و از نظر محصولات طبیعی تولید شده تغییر کمی کرده است (که چیز خوبی است). این جعبه اصلاح مخصوص شخصی است که زنگ و سوت زیادی نمی خواهد ، اما راه خود را در مورد برس اصلاح می داند. همچنین شامل یک بطری ادکلن معروف Ros به عنوان جایزه است.

بهترین کت اصلاح مردانه با کیف

هر مرد کیت اصلاح جک دوپ

bedbathandbeyond.com

14.99 دلار

محصولات اصلاح آغشته به منتول به اصلاح روزانه شما کمک می کند تا مانند یک تجربه احساس شود. چانه شما را با احساس سوزن سوزن شدن احساس می کند ، به طوری که احساس تمیزی دارد که یک کرم اصلاح معمولی به شما نمی دهد. همانطور که کرم اصلاح نعناع و تیغ آبی مربوط به آن را در این کیت اصلاح دوست داریم ، برنده واقعی کیت Dopp است که حتی بعد از تمام شدن محصولات ، بارها و بارها از آن استفاده خواهید کرد.

کیت لوازم ضروری تراشیدن Baxter of California

وقتی نوبت به اصلاح می رسد ، همه ما می دانیم که محصولاتی که استفاده می کنید نیمی از جنگ است. اگرچه این کیت مانند اکثر موارد موجود در این لیست دارای تیغ نیست ، اما با ارائه محصولات به طور کامل این تیغ ​​را جبران می کند. و آنها به هیچ وجه محصولی نیستند – کرم اصلاح و افتر تراش باکستر در بالای خط قرار دارند.

کیت اصلاح بی رنگ وینستون از هری

زیبایی این کیت اصلاح در سادگی آن است: کرم اصلاح ، ریش تراش ، کارتریج. اما دلیل به دست آوردن این ، به ویژه اگر شما از طرفداران واقعی هری هستید ، دسته مخصوص تیغ مسی است. این دسته هنوز دسته های لاستیکی مورد نظر شما را دارد اما در دست شما نسبت به پلاستیک کلاسیک قوی تر و لوکس تر است. همچنین در جعبه کمک های اولیه شما بسیار خوب به نظر می رسد.

بهترین بسته ژیلت

این کیت اصلاح شامل Gillette ProGlide ، یکی از بهترین ریش تراش های کارتریجی موجود در بازار برای ارائه هر بار اصلاح صاف و باریک است. جذابیت واقعی این کیت ، گنجاندن هشت کارتریج است که در آن گنجانده شده است – خیلی بیشتر از همه که در آنجا نمایش داده می شوند و به اندازه کافی برای دو ماه دوام دارند. با وجود تعداد زیادی کارتریج ، ما حتی گنجاندن کرم اصلاح را نیز از دست نمی دهیم.

Barbasol Limited Edition 1919 مجموعه ای برای هدایای تعطیلات

بارباسول یکی از مارک های اصلی سلمانی است و حتی پس از گذشت صد سال به تولید برخی از بهترین محصولات اصلاح ادامه می دهد. ستاره این کیت اصلاح کرم اصلاح صاف و ابریشمی نمادین است. و با تیغ های موجود برای یک ماه کامل نمی توانید اشتباه کنید.

کیت اصلاح مردانه CO Bigelow Premium

یک جعبه اصلاح ساده مانند این درمورد زنگ و سوت نیست – بلکه برای شخصی است که در همه چیز ، از جمله محصولات اصلاح ، بهترین را می طلبد. داروساز اهل نیویورک بیگلو نزدیک به 200 سال است که وجود دارد و محصولات خود را به راحتی مصرف نمی کند. کرم موبر ساخت ایتالیا ضخیم و لوکس است و دسته تیغ سنگین ساخت انگلیس است و این دو حرف خودشان را می زنند.

بهترین کیت اصلاح مناسب ریش

کیت مراقبت از ریش King C. Gillette Complete

ریش داشتن به این معنی نیست که باید تیغ خود را برای همیشه کنار بگذارید. این کیت اصلاح خنک شامل ریش تراش ایمنی و ژل اصلاح شفاف برای سهولت در تمیز شدن لبه های گردن و چانه است اما محصولات مراقبت از ریش نیز وجود دارد که به درخشش موهای صورت کمک می کند. برای شخصی که ریش خود را با نهایت احتیاط رفتار می کند یا دوست دارد هر از گاهی با موهای صورت آزمایش کند ، ایده آل است.

بهترین کیت اصلاح اکولوژیکی

کیت اصلاح بولداگ

اگرچه در این کیت کارتریج ریش تراش اضافی موجود نیست ، اما ما هنوز آن را دوست داریم زیرا تیغ بادوام با دسته بامبو ستاره درخشان است (ما آنقدر آن را دوست داریم که آن را به او دادیم سلامت مردان جایزه نگهداری). ژل اصلاح و مرطوب کننده موجود در این کیت همان تجربه سازگار با محیط زیست را دارند و همچنان اصلاح شگفت انگیزی را ارائه می دهند.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر