[ad_1]

جوانان متناسب را برای آموزش تناسب اندام در دستگاه های پارو زدن آماده کنید

تصویر فلامینگوگتی ایماژ

امسال افزایش اوضاع تناسب اندام در منزل و تمرین در فضای باز (از جمله موارد دیگر) است. و با نزدیک شدن به زمستان ، آموزش در فضای باز برای کسانی که در آب و هوای سرد زندگی می کنند به چالشی بزرگ تبدیل خواهد شد. اگر می خواهید کاردیو را بدون اینکه بیرون بروید یا الاغ خود را روی دوچرخه سوار کنید ، حفظ کنید ، یک وسیله قایقرانی اضافی برای هر سالن ورزشی خانگی است.

یکی از باورهای غلط اصلی قایقران این است که این یک تمرین متمرکز بر قسمت بالای بدن است. اگر در مسیر درستی باشید ، این در واقع منفی است.

ایان کریتون ، مربی سطح سطح کراس فیت ، “اگر به درستی قایقرانی کنید ، از پایین تنه خود نیرو می گیرید و بعد از اتمام کار ، لبه ها و همسترهای شما احساس درد می کنند. قسمت بالاتنه شما نیز دچار فشار می شود ؛ و این کار آسانی نیست.” 2 در نیویورک ، قبلاً گفته شد سلامت مردان.

این نه تنها باعث کار قلب شما می شود ، بلکه می تواند از عملکرد شما در سایر مناطق بدنسازی نیز بهره مند شود.

“روئورها عضله تر از سایر ورزشکاران استقامتی هستند: کمر ، شانه ها و بازوهای آنها ضخیم تر و قوی تر است.”
وی قبلاً به اریک فون فرولیچ ، مربی مجوز CrossFit سطح 1 و بنیانگذار EVF Performance و Row House NYC گفته بود سلامت مردان. “یک حرکت ردیفی خوب و قدرتمند مانند دمبل یا جابجایی Deadlift است ، زیرا شما باید هسته خود را فعال کنید تا قدرت پاهای شما به دسته منتقل شود.”

به دنبال یک تمرین قایقرانی خوب هستید؟ این 30 دقیقه تمرین ترکیبی ، قدرت بالای بدن و تمرین ثبات هسته ای شامل مهار قایقرانی ، مجموعه ای از تکرارهای دمبل و دویدن است. یا یکی از این 8 تمرین شدید روئینگ را امتحان کنید.

و در اینجا بهترین پیشنهادات ما برای بهترین ماشینهای قایقرانی است که می توانید به تنظیمات خانه خود اضافه کنید.

تبلیغات – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

شانه Nordic Track RW900

NordicTrack
amazon.com

1،599.00 دلار

آیا تمرینات تناسب اندام گروهی را در راحتی خانه خود می خواهید؟ این ردیف NordicTrack شما را تحت پوشش قرار داد. RW900 دارای یک صفحه لمسی 22 اینچی است که به شما امکان می دهد در کلاس های خواسته شده شرکت کنید و به طور خودکار سطح مقاومت را با توجه به تنظیمات مربیان تنظیم می کنید. با کلاسهای آموزش قدرت و یوگا حتی فراتر از فقط کاردیو به چالش کشیده خواهید شد.

قایقرانی مغناطیسی Sunny Health & Fitness

amazon.com

399.00 دلار

194.49 دلار (51٪ تخفیف)

ردیف بودجه عالی این گزینه از Sunny Health and Fitness دارای پدال های لغزنده پا ، هشت سطح مقاومت و چرخ های داخلی برای حرکت آسان است. پیشرفت خود را از یک مانیتور که کالری ، زمان و تعداد را نشان می دهد پیگیری کنید.

روروئک مرتبط با Hydrow

هیدرو
bestbuy.com

2199.00 دلار

آیا می خواهید در راحتی خانه خود به آب ضربه بزنید؟ هیدرو دیگر قایقران هوشمند است ، اما در اینجا تمرکز بر بازآفرینی تجربه آب است ، نه استودیوی تناسب اندام داخلی. بدون اینکه از خانه خود بیرون بروید ، به صورت زنده یا درخواستی درس بخوانید یا “سفر” بدون هدایت را برای کشف آب جستجو کنید.

سلامت زنان / سلامت مردان بلوتوث روروئک

سلامت زنان سلامت مردان
amazon.com

499.00 دلار

این شانه MH یک انتخاب مناسب برای مبتدیانی است که می خواهند با آموزش قایقرانی در خانه شروع کنند. این مدل دارای 14 سطح مقاومت ، اتصال بلوتوث برای ردیابی داده ها و کلاسهای هدایت شونده و طراحی تاشو است تا اثر انگشت شما را کوچک نگه دارد.

ماشین قایقرانی Schwinn Crewmaster

خوک
amazon.com

829.98 دلار

این دستگاه جمع و جور شوین برای کنترل همه چیز از تمرینات اساسی گرفته تا تمرینات شدید طراحی شده است. این دستگاه دارای 10 سطح مقاومت مغناطیسی است که وقتی شما به یک کشنده قوی تبدیل می شوید ، به چالش کشیده می شود.

پاروی مغناطیسی همراه با تمرینات سرعتی

amazon.com

799.99 دلار

639.99 دلار (20٪ تخفیف)

با تشکر از عملیات مقاومت مغناطیسی ، با این انتخاب ورزش سریع از یک سواری آرام لذت خواهید برد. پدال های ضد لغزش بزرگ ، پاهای شما را ایمن در جای خود نگه می دارند ، در حالی که صندلی مملو از کف ، حداکثر راحتی را ارائه می دهد. پس از اتمام ، جمع و جمع کنید.

Concept2 Model D ماشین قایقرانی داخلی

amazon.com

Concept2 Model D یکی از پرفروش ترین دستگاه های قایقرانی داخلی است که دلیل خوبی دارد. با کمترین سر و صدا ، به علاوه زیرپایی قابل تنظیم و دسته ارگونومیک برای حداکثر راحتی ، سواری نرم خواهید داشت. پس از اتمام تمرین ، برای ذخیره سازی آسان به دو قسمت تقسیم می شود.

Stamina ATS Air Rower 1403

تحمل
amazon.com

329.00 دلار

یک قایقران با کیفیت داخلی با Stamina ATS Air Rower 1403. وارد کنید به عنوان یک پاداش ، دسته قایقرانی به شما امکان می دهد تمرینات قدرتی بالای بدن مانند دو سر و عضلات سه سر را انجام دهید. سنسورهای کششی داخلی ضربان قلب را اندازه گیری می کنند و این اطلاعات را به همراه سرعت ، مسافت ، زمان و کالری سوزانده شده بر روی صفحه نمایش LCD نمایش می دهند. و اگر فضای شما محدود باشد ، قابلیت جمع شدن دارد.

دستگاه قایقرانی آب Merax

این دستفروش بی خیال آب هیچ تلاشی برای مخفی کردن مخزن خود انجام نمی دهد. این شرکت ادعا می کند که موقعیت مایل آن ، شکل قدرتمندتری از مقاومت در برابر کشش شما را ایجاد می کند.

Stamina 35-1402 ATS قایقران هوا

با یک قایقران مجهز به باد سواری نرم و نرم انجام دهید. دستگاه قایقرانی Stamina 35-1402 همچنین دارای یک صندلی کشویی بالشتک ، بندهای نایلونی قابل تنظیم و محافظ کف برای جلوگیری از لیز خوردن در حین تمرین است. آن را جمع کنید تا در صورت عدم استفاده آسان ذخیره شود.

قایقرانی با شانه آب

قایقران آب
waterrower.com

1،295.00 دلار

این قایقران داخلی حرکت دینامیکی قایقرانی را از طریق آب واقعی تقلید می کند. مقاومت را با پر کردن مخزن آب با آب بیشتر یا کمتر ، تنظیم کنید. روکش چوب به شما کمک می کند بیشتر از آنچه در سالن بدنسازی احساس می کنید در خانه هستید.

ECHANFIT پارو داخلی تاشو

ECHANFIT
amazon.com

306.99 دلار

252.99 دلار (18٪ تخفیف)

این ماشین قایقرانی مغناطیسی تاشو دارای 16 سطح مقاومت است که به شما امکان می دهد تمرین خود را شخصی سازی کنید. همچنین با جعل می شود
کنسول قابل تنظیم ، فرمان ارگونومیک و پدال های ضد لغزش برای آموزش نرم.

ماشین قایقرانی مغناطیسی JOROTO

ОРОТО
amazon.com

374.99 دلار

این دستگاه قایقرانی بسیار ساکت و بی صدا طراحی شده است ، دارای چرخ لنف آلومینیومی سفت و سخت ، ریل کشویی آلومینیومی و مقاومت مغناطیسی بدون لمس 10 سطح است. به علاوه ، دیجیتال
مانیتور زمان ، تعداد و کالری را ردیابی می کند.

قایقرانی Stamina Body Trac Glider 1050

تحمل
amazon.com

139.00 دلار

بهترین برای فضاهای کوچک ، این ماشین قایقرانی Stamina جمع و جور است اما به طور موثر قایقرانی را در آب واقعی با مقاومت سیلندر هیدرولیکی صاف و تقلید می کند. این دستگاه همچنین دارای یک صندلی قالب دار ، دستگیره های بالشتک برای حداکثر راحتی و تخته های صفحه ای دارای بافت است.

ماشین قایقرانی مغناطیسی با دو عملکرد Sunny Health & Fitness با مانیتور دیجیتال ، مراحل چند مرحله ای ، حداکثر وزن 275 LB و تاشو – SF-RW5622

سلامتی و تناسب اندام در برابر آفتاب
amazon.com

299.00 دلار

این دستگاه به گونه ای طراحی شده است که به شما امکان ایستادن برای انجام تمرینات شانه و بازو و همچنین قایقرانی استاندارد خود را در حالت نشسته می دهد. این دارای 8 سطح مقاومت مغناطیسی برای سفارشی کردن تمرین شما و یک مانیتور LCD است که زمان ، تعداد ، کالری ، کل ، مسافت و اسکن شما را ردیابی می کند.

قایقران هوشمند اچلون

اکلون
amazon.com

999.99 دلار

این روروئک دارای جزئیات بسیار زیبا و آسان برای استفاده است. نگهدارنده دستگاه 90 درجه می چرخد ​​و 180 درجه می چرخد ​​و کنترل های مقاومت برای تنظیم آسان بر روی دسته قرار دارند. (همچنین دارای 32 سطح مقاومت مغناطیسی عظیم است.) همچنین می توانید عضویت در Echelon Fit را برای دسترسی به کلاسهای درخواستی و زنده مشترک کنید.

دست و پا زدن مغناطیسی بلوتوث FITNESS REALITY 1000 PLUS

واقعیت تناسب اندام
amazon.com

325.00 دلار

279.00 دلار (14٪ تخفیف)

این ردیاب از طریق بلوتوث متصل می شود تا تمرینات شما را ردیابی کند و به شما امکان دسترسی به کلاس های برنامه My Cloud Fitness را بدهد. اما این پاروزن با 14 سطح مقاومت مغناطیسی به عنوان یک ماشین مقاومت در برابر سایر تمرینات مانند حلقه ها ، ردیف های مستقیم ، خم شدن روی ردیف ها ، بالابرهای جلویی ، شانه ها ، کشش عضلات سه سر ، فشار دادن شانه های ایستاده و سایر موارد است.

آقای راست بلوط برای قایقرانی در آب

آقای صحیح
amazon.com

659.00 دلار

این پاروی بلوط 100 درصدی برای کارآموز انعطاف پذیر است. این هواپیما برای تقلید از یک کشتی واقعی طراحی شده است ، اما به لطف مانیتور بلوتوثی که دارد ، تمام فناوری یک ماشین قایقرانی مدرن را فراهم می کند. با افزودن آب به دست و پا زدن ، مقاومت خود را کاملاً کنترل می کنید. هرچه آب بیشتری وارد کنید ، هنگام کشیدن مقاومت بیشتری خواهید داشت. با پمپ آب برقی نیز موجود است.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

تبلیغات – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir