[ad_1]

بهترین ودکاها

با مجوز از Belvedere / Getty Images / با مجوز از ودکا سر کریستال

از جمله (بسیاری) چیزهایی که 2020 به ما آموخت این بود که ودکا ضد عفونی کننده دست خوبی نیست.

اما ودکا است نوشیدن خوب

ودکا انعطاف پذیرتر از جین ، طعم خالص تر از رم و TEQUILA بسیار کمتر از تکیلا است. همچنین دارای تابش فصلی است ، همانطور که برای زمستانهای گرم تر ، فقط برای جرعه جرعه مناسب است ، بدون یخ و پوست لیمو maaaaaaye.

اما در مورد ودکا خوب عمق و پیچیدگی بسیار بیشتری از آنچه مردم تصدیق نمی کنند وجود دارد. اگر نوع مناسب ودکا بخرید ، بسته به مارک و بطری متوجه طعم های خامه ای ، تند ، چوبی ، ترش و حتی رنگارنگ می شوید.

و در این سوال س pressال اساسی وجود دارد: کدام یک از ودکاهای به ظاهر نامحدود کدام را خریداری می کنید ، به ویژه اگر قیمت را در نظر داشته باشید؟

برای کمک به تهیه لیست نهایی بهترین ودکاها برای هر بودجه ، ما H. Joseph Ehrmann ، صاحب ELIXIR ، دومین سالن عملیاتی قدیمی در سانفرانسیسکو را به ارمغان آوردیم. علاوه بر سالن خود ، او یک شرکت تولید کوکتل و مراکز پذیرایی (ELIXIR To Go) ، یک شرکت مشاوره در صنعت نوشیدنی (Cocktail Ambassadors) ، یک شرکت برای مخلوط کردن کوکتل های تازه (Fresh Victor) و یک نماینده بطری مستقل دارد ارواح)

بله ، او متخصصی است که در مورد موضوعات مهمی مانند اینها گوش می دهید.

و به یاد داشته باشید: کاملاً هیچ یک از این ودکاها ضد عفونی کننده خوبی برای دست ایجاد نمی کنند. آنها فقط ودكا هستند. و بسیار بسیار خوب در این کار

تبلیغات – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

Belvedere جنگل چاودار یک طبقه Smogori

اینجا بخر

بهترین ودکا زیر 50 دلار

بیان این سال جدید از کارخانه تقطیر لهستان ، هر یک از تعصبات شما در مورد ودکا را به چالش خواهد کشید. طعم دهنده ها – فلفل سیاه ، زیره و شیرینی قابل استفاده با انگشت – بسیار پیچیده هستند و به نظر می رسد از جرعه به جرعه به روش های مختلفی ظاهر می شوند.

شما آن را مستقیم و خنک دوست خواهید داشت ، اما پیچیدگی آن را به ماده مخفی مخملی در مری خونین شگفت انگیز تبدیل می کند.

ودکا آلی Square One

اینجا بخر

هرمان از این مارک ودکا در سراسر آمریکا دفاع کرد و در زمانی که بسیاری از هم سن و سالانش در دنیای کوکتل در حال نوشیدن ودکا بودند ، در لندن به راه اندازی آن کمک کرد. وی آلیسون ایوانف ، بنیانگذار این برند را به عنوان پیشگام تولید ودکا ارگانیک از دانه چاودار آمریکایی می شناسد. متعادل است ، با یک ادویه تازه فلفل سیاه و یک انجیر خشک و دارچین گرم کننده ، با یک سکته مغزی چاودار که آن را برای کوکتل ها متمایز می کند.

ودکا سیب زمینی بوید و بلر

اینجا بخر

برای تهیه ودکا سیب زمینی افسانه ای نیازی به کار در خارج از لهستان نیست: این کارخانه تقطیر مستقر در پنسیلوانیا این موضوع را ثابت می کند. این ودکا تقریباً خامه ای و شیرینی عسلی مانند دارد – هر دو به جز مارتینیس در هر کوکتل دیگری گم می شوند. بهترین کار این است که بوید و بلر را به صورت مرتب بنوشید ، همراه با مواردی که باید در نظر بگیرید.

ودکا موشک

اینجا بخر

به دنبال چیزی کمی غیر متعارف هستید؟ این ودکای تهیه شده از 100٪ سیب را بگیرید. شما یک آب سیب روشن و تازه بر روی بینی خود و یک شکوفه سیب لایه لایه برای پیچیدگی دریافت می کنید. Ehrmann آن را برای کالینز توصیه می کند یا به راحتی از آب گازدار و چرخاندن لیمو لذت می برد.

ودکا پلنگ برفی

اینجا بخر

این ودکا لهستانی تقریباً بافتی مخملی دارد. پایه را به هجی (صحیح است ، نه سیب زمینی) ، یک دانه باستانی نسبت دهید که طعم شگفت آور جسورانه ای را بدون سوزاندن ارائه می دهد. یک بطری را در فریزر خود مخفی نگه دارید. حتی بهتر سرد می شود.

ودکا ودکا

اینجا بخر

بهترین ودکا زیر 25 دلار

Ehrmann با ارزش زیادی برای قیمت چشمگیر پایین ، این الکل چاودار لهستانی را توصیه می کند ، که وی آن را “شاهدی بر تاریخ و استاندارد ودکا” می نامد. این را بدون چشم بر هم زدن بنوشید یا مخلوط کنید ، زیرا این یک بطری کاملاً تازه و پرکاربرد است که در میله خانه شما نگهداری می شود.

Vodka Suntory Haku

اینجا بخر

اگر شهرت ویسکی را از مشروب فروشی ژاپنی Suntory امتحان کرده اید ، اکنون ودکا درست می کنید. همانند ویسکی های خود ، Suntory این الکل را از برنج تقطیر کرده و از طریق زغال چوب بامبو فیلتر می کند ، یک ودکا نرم و تمیز تولید می کند که طعم هر چه را به آن بیندازید افزایش می دهد.

تپه ودکا بار

اینجا بخر

بهترین ودکا زیر 100 دلار

سر و صدای زیادی در اطراف این ودکا ساخته شده از عسل وجود دارد. هرمان می گوید ، این تعجب آور و گیج کننده است ، شروع با گرم کردن کارامل عسل ، فلفل در وسط و پایان دادن به کره ذوب شده. به این پوشش خالص با نت های عسلی ماندگار ، با شیرینی سبک اما خوب اضافه کنید و یک ودکا بی نظیر دریافت خواهید کرد که ارزش نوشیدن دارد.

ودکا “سنت جورج”

اینجا بخر

همانطور که یخ در لیوان شما ذوب می شود ، آب برخی از طعم های خوب ودکا را باز می کند. به همین دلیل سنگها برای ارواح پیچیده تر ، مانند سنگهای ساخته شده از گلابی های شمال کالیفرنیا ، مناسب هستند. اولین جرعه (کمی شیرین و قوی) شما با آخرین گریه (کمی گل و خالص) متفاوت خواهد بود.

Ketel One Vodka

اینجا بخر

شما احتمالاً با این مارک آشنا هستید که به یک دلیل خوب در بین بارفروشان و دوستداران ودکا محبوب است. هرمان طرفدار پیچیدگی هایی است که خود را به صورت ودکا گندم نشان می دهد ، به خصوص با توجه به اینکه ودکا گندم به ندرت مورد علاقه او است. کام نوک پستان برخی از نشانه های انیسون و روغن لیمو را نشان می دهد و در کوکتل ها عالی است ، بخشی از آن به دلیل اسیدیته آن است. برای کوکتل های کلاسیک ودکا ، به خصوص مارتینی ، عالی است.

ودکا سیب زمینی شوپن

اینجا بخر

وقتی صحبت از ودکا سیب زمینی می شود ، این “حامل پرچم” هرمان است. خامه ای و ضخیم است ، دارای یک سیب سبز ترد و کمی وانیل روی بینی است. به صورت مستقل با یخ خرد شده لذت ببرید یا آن را در یک کوکتل کلاسیک با ودکا مخلوط کنید.

ودکا غاز خاکستری

اینجا بخر

این ودکا گندم از فرانسه است ، که عرض روح را به عنوان یک دسته نشان می دهد و تنها ماده دیگر آب چشمه است. این منجر به تولید یک ودکا فوق العاده تمیز ، آرام و کاملاً شگفت انگیز می شود که به همان اندازه که با تقریباً هر کوکتل ودکا مخلوط می شود ، روی یخ نیز خوب است.

دود

اینجا بخر

اگر ودکا با مواد معدنی می خواهید ، این ودکا را از ایسلند انتخاب کنید. هرمان می گوید ، این مرحله به دانه منتقل می شود ، که بر ترکیب گندم و جو تأکید دارد. این ترکیب با یک ورموت به همان اندازه روشن برای ودکا مارتینی مناسب است.

ودکا با سر کریستال

اینجا بخر

این بطری قابل توجه بصری مطمئناً در هر فروشگاه مشروبات الکلی با ودکا برجسته خواهد بود ، اما به دلیل داخل این بطری مقطر با هلو و خامه ذرت و مخلوط در الکل دانه خنثی با آب نیوفاندلند ، این رمز صاف ابریشمی توسط یک خالق معروف ساخته شده است: بازیگر افسانه ای و کمدین دان ایکروید.

ودکا هتچی

اینجا بخر

در اینجا یک ودکا اسب کار می کند که تمام نیازهای کوکتل شما را با قیمت عالی برآورده می کند. و به راستی ، چه چیزی بیشتر از ودکا با پایه ذرت می توانید بخواهید؟ طبق گفته Ehrmann ، ذرت روحی پاک و ساده ایجاد می کند ، که توسط منبع آب شیرین هتچی در کالیفرنیا تقویت می شود.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

تبلیغات – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر