[ad_1]

شورت های فشرده سازی قهرمانان غیر قابل توضیح یک تمرین موفق هستند. لباس زیر کشدار اما حمایتی (یا لباس بیرونی ، اگر جسور هستید) به شما کمک می کند احساس حمایت و “قفل” کنید ، بنابراین می توانید کاملاً روی تمرین تمرکز کنید.

دان لراریس ، مدیر پوشاک مردان برای Under Armour ، گفت: “این فقط از لحاظ کارآیی ، مدیریت رطوبت ، نگهداری و راحتی به شما نمی دهد.” سلامت مردان. “این همچنین در مورد مزایای روانشناختی نحوه لباس پوشیدن و قفل کردن آن است.”

با این حال ، آنها در واقع می توانند از نظر علمی برای آموزش شما مفید باشند. برخی از اشکال سایش پوست تنگ می تواند عضلات شما را فشرده کرده و آنها را حفظ کرده و خود را حفظ کند و با فشردن خون به قلب ، گردش خون را بهبود بخشد.

“از نظر علمی ، هیچ مدرک روشنی برای آن وجود ندارد [compression] دکتر جراردو میراندا-کوماس ، پزشک پزشکی ورزشی و دستیار دانشکده پزشکی ایکان گفت: سلامت مردان. “این می تواند به بیومکانیک کمک کند ، و من شخصاً بعضی اوقات آن را توصیه می کنم. فشرده سازی کمک می کند تا عضلات شما به اندازه کافی درگیر شود و حرکت همزمان تری به شما می دهد.”

یک مطالعه در سال 2019 نشان داد که پوشیدن شلوار شلوار فشاری در واقع به ماهیچه ها کمک می کند تا پس از انجام تمرینات مقاومتی شدید و خارج از مرکز ، سریعتر بهبود یابند. مطالعه دیگری در سال 2016 نشان داد که دونده هایی که لباس فشرده سازی می پوشند همچنین می توانند از بهبود استقامت و همچنین کاهش درد عضلانی ، آسیب و التهاب بهره مند شوند.

اگر به دنبال چند شورت فشرده سازی جدید برای اضافه کردن به کمد لباس خود هستید ، ما این 15 گزینه خوب را برای شما فراهم کرده ایم.

تبلیغات – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

کمیسیون های فشرده سازی میله

barcommissionapparel.com

37.99 دلار

شورت های فشرده سازی لباس اصلی Barbell Commission Apparel برای کشش زیاد از 65 درصد نایلون / 35 درصد الاستان ساخته شده اند ، اما راحتی را در ذهن داشته باشید. آنها به گونه ای طراحی شده اند که به عنوان شورت واقعی پوشیده می شوند ، اما می توانید آنها را زیر یک جفت دیگر قرار دهید. وسایل آنها از بالابرها ، برای بالابرها ساخته شده است … بنابراین می دانید که آنها در برابر سخت ترین تمرینات مقاومت می کنند.

CompressionZ فشرده سازی مردانه کوتاه

فشرده سازی Z
amazon.com

22.99 دلار

این سویشرت های تمام فصلی کمپرسی Z در تابستان تنفس می کنند و در زمستان گرما را جذب می کنند. این شرکت همچنین ادعا می کند که مواد کششی چهار طرفه با کمک به شما در تغذیه در سخت ترین تمرینات از گرفتگی عضلات چهار گوش و همسترینگ جلوگیری می کند.

شلوارک فشرده سازی Under Armour HeatGear Armour Medium

زیر سپر
amazon.com

با مناسب بودن پوست دوم ، به سختی متوجه خواهید شد که این شورت های Under Armour با طول متوسط ​​را پوشیده اید. به علاوه ، طراحی به روز شده از ساختاری هوشمندانه برای محافظت از درز در مناطق تکه تکه بهره می برد ، در حالی که پانل های مشبک که از نظر استراتژیک قرار گرفته اند ، مناطقی را که بیشتر به تنفس نیاز دارید تهویه می کند.

شورت فشرده سازی مردانه 2XU

کمربند این جفت 2XU به گونه ای طراحی شده است که شما را در هنگام فعالیت های با ضربه زیاد که کمربندهای بزرگ تداخل دارند ، به راحتی نگه دارد. پارچه فشرده سازی سبک ، گلوتها ، چهار ضلعی ها و همسترینگ شما را در آغوش می گیرد تا خستگی و درد عضلات را کاهش دهد و همچنین مواد عرق را از بین می برد تا شما را خنک و خشک کند.

شورت فشاری WOLACO North Moore

این شورت های فشرده سازی سابق به یک ضربه سریع تبدیل شده اند. North Moore Short با دو جیب ضد آب ، فضای ذخیره سازی بدون درز برای تلفن ، کلیدها ، کارتها و سایر اشیا valu با ارزش شما را فراهم می کند تا بتوانید روی خرد کردن تمرین تمرکز کنید. این جفت همچنین دارای کمربند ضد رطوبت ، کشش راحت چهار طرفه و درزهای تخت است.

جوراب شلواری مردانه adidas Tech Alphaskin Tech

فناوری Adidas Climachill با گرم شدن تمرین شما را خنک می کند و باعث می شود Alphaskin برای هوای گرم و تمرینات با شدت بالا مناسب باشد. از آزادی حرکت با یک بند تسمه ای محدود کننده و یک پارچه فشاری متناسب با بدن خود لذت ببرید.

فشرده سازی 9 اینچ قهرمان برای مردان کوتاه قد

قهرمان
amazon.com

این شورت های Champion از فشرده سازی تقویت کننده بهبود ، همراه با فناوری سریع خشک شدن بخار و درزهای صاف برای جلوگیری از سایش برخوردار هستند. علاوه بر این ، آنها در تعدادی از سایه های خنثی موجود هستند.

کفش مردانه Nike Pro Training Shorts

برای خنک و خشک نگه داشتن شما در سنگین ترین تمرینات می توانید به تهویه مشبک و فناوری Dri-FIT اعتماد کنید. در همین حال ، تنش فشرده و محکم اطمینان حاصل می کند که هیچ لایه بیرونی سست یا جمع شده ای وجود ندارد. بدون حواس پرتی بدوید ، حمله کنید و چمباتمه بزنید.

Greenlight 9 مردان در حال اجرا کوتاه است

با این گزینه از بروکس شلوارک خود را خلاص کنید. یک جیب داخلی کم عمق که دارای یک زیپ در پشت است به شما فضا می دهد تا وسایل خود را بدون آن جنگل آزار دهنده ای که معمولاً در مسیر بیرون می روید ، ذخیره کنید.

بوکسورهای فشاری مردانه Reebok با پاهای بلند

شورت فشرده سازی مارک دار فاقد دردسر و فصلی برای فردی با بودجه. پارچه پلی استر و اسپندکس شورت شما را از وز شدن عرق محافظت کرده و تهویه مناسب را فراهم می کند.

Neleus فشرده سازی مردانه با 3 بسته کوتاه

شورت نهایی فشرده سازی برای پسران که عاشق معاملات خوبی هستند. برای کسری از هزینه عضویت در سالن ورزشی خود ، می توانید سه جفت شلوارک دست دوم ساخته شده از پارچه سبک و سبک را تحویل بگیرید. این شورت های Neleus فشرده سازی را ارائه می دهند که ضمن جلوگیری از سایش و تحریک ، بهبود را بهبود می بخشد – همه در یک بسته چهار تکه مناسب.

شلوار فشرده سازی برای دو و میدانی Sankofa

sankofaathletics.com

54.99 دلار

آنها شورت نیستند ، اما اگر لایه بندی را متوقف کنید ، این بهترین انتخاب است. شلوارهای فشاری Sankofa Athletics از 100٪ اسپندکس ساخته شده اند تا بیشترین کشش را داشته باشند. چاپ سیاه و براق فوق العاده براق در هر پا نوعی قصیده برای مواد تولید شده در غنا است.

جوراب شلواری ورزشی Impano Sports

جوراب شلواری ورزشی ایمپانو دارای درز قفل مسطحی برای احساس راحتی بدون خارش است. آنها از 85 درصد پلی استر و 15 درصد الاستان برای تنفس ، حفظ رطوبت ساخته شده اند. آنها همچنین دارای طرح های Imigongo در مچ پا و روبان هستند تا ظاهری منحصر به فرد در رواندا داشته باشد.

فشرده سازی عملکرد ورزشی Hanes برای مردان کوتاه قد

مارک لباس زیر زنانه نمادین نیز فشرده سازی خاص خود را برای انجام دارد. 84٪ پلی استر و 16٪ پارچه مسدود کننده DRI الاستیک دارای اثر خنک کنندگی است و همچنین شورت دارای کمربند الاستیک و درزهای مقاوم در برابر سایش برای راحتی مطلوب است.

ملزومات آمازون در حال اجرا برای مردان 9 “کوتاه فعال باریک

ملزومات آمازون
amazon.com

18.00 دلار

مارک ورزشی آمازون در ترکیب خود فشرده سازی کاملی دارد. این شورت های پلی استر و الاستان از 92٪ پلی استر ، بسته شدن بند ناف و درزهای تخت با کمر بدون درز در وسط ساخته شده اند. آنها همچنین دارای پاداش حملات انعکاسی در جلو و عقب هستند تا بتوانید در شرایط تاریک قابل مشاهده باشید.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

تبلیغات – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر