[ad_1]

آنها کاپشن پشم گوسفند وجانوران دیگر هستند سپس. اول از همه ، لباس پوشیدن برای هوای سرد همیشه از لباس پوشیدن برای هوای گرم پیشی می گیرد. این یک واقعیت است. ثانیا ، به این معنی است که شما می توانید تمام روز چیزهایی بپوشید که احساس پتو ایستاده دارند. کاپشن ها

کاپشن های پشم گوسفندان بسیار راحتی هستند – راحت هستند – برای دو برابر شدن بالش در یک اتومبیل طولانی – و هرگز کوچک نمی شوند. آنها به شما اجازه می دهند لایه زیرین خود را قرار دهید (تی و هود ، خوش آمدید) ، اما آنها همچنین یک لایه آسان هستند که اگر به داخل بروید می توانید آن را لغزید. ماندگاری پشم گوسفند به این معنی است که شما مجبور نیستید با آن حساس باشید ، همانطور که دوست دارید با یک پارک یا عنکبوت گران قیمت باشید.

پارچه راحت معمولاً بیشتر معمولی است ، اما چند راه آسان وجود دارد که می توانید کمی بیشتر لباس پوشیده باشید (نکته: شاید با شلوار عرق جفت نشود). برخی از بهترین رونها کلاسیک مطلق هستند. بسیاری از آنها برای فضای باز طراحی شده اند ، اما کار خود را در هر محیط سرد انجام می دهند. در نظر بگیرید: پاتاگونیا ، چهره شمالی ، کلمبیا و LLBean.

فواید واقعی پشم گوسفند ، انعطاف پذیری شما در انتخاب نوع دقیقاً مناسب در دمای مناسب است. همچنین یکی از موارد مورد علاقه ما برای ساخت کمد لباسی است که از وزنه های سبک ، متوسط ​​و سنگین کشیده شود – از هر کدام یک پشم گوسفند به اندازه مناسب است. در اینجا ما 15 بهترین کت پشمی را انتخاب کرده ایم که مردان نمی توانند در زمستان اشتباه کنند.

کت پشمی Carhartt WIP Prentis Camo

کت پشم گوسفند Carhartt دارای وزنی متوسط ​​تا سنگین است که تقریباً تمام زمستان کار می کند. آن را با شلوار جین ، چکمه و لایه لایه روی کاپوت بپوشید.

Lululemon Fleece Back Shell Soft

گاهی اوقات به کت پشمی کامل و سنگین احتیاج داریم – و گاهی اوقات فقط کاپشن دیگری می خواهیم که مانع آن شود. پشم گوسفند وجانوران دیگر از سبک ماهرانه و دارای کاپوت فوق العاده کاربردی است. برای دویدن در فضای باز آن را بپوشید. یا نه.

ژاکت پشمی کرکی Uniqlo

اگر به دنبال یک کت پشم گوسفند خوب و ارزان هستید ، به یونیکلو بروید. این یک ژاکت بلوتوث مناسب و متناسب است و به شما امکان می دهد به آرامی وارد استخرهای پشم گوسفند شوید. یا فقط یکی را به رنگ سرگرم کننده انتخاب کنید ، لعنت بر آن.

ژاکت توسط مربی تیم Topman Shetland ، بورگ فلیس

شما باید کت پشم گوسفند وجانوران دیگر را دوست داشته باشید ، لباس زیر با کمتر از 100 دلار موجود است ، و Topman مخصوصاً در این نوع قیمت مناسب است. بیشتر شبیه ژاکت کامیون است که اگر قبلاً از پشم گوسفندان کمتری استفاده نکنید ، قطعه گذار خوبی است.

کت پشمی Patagonia Retro-X

پشم گوسفندان زیادی وجود دارد که می توانید انتخاب کنید – و با هیچ یک از آنها نمی توانید اشتباه کنید ، اما اگر اصول را انتخاب کنید ، این بهترین مکان برای صعود است. کت پشمی Retro-X با کمی احساس قدیمی ، سنگین تر است ، بدون اینکه حجیم به نظر برسد.

ژاکت پشمی Northra Dunraven

North Face گزینه دیگری است که با شکست روبرو نمی شود ، اما این ژاکت پشم گوسفند سبک را برای زمان متوسط ​​و برای لایه بندی موارد اضافی دوست داریم. دارای وزن سبک تا متوسط ​​است ، برای لایه میانی یا بالایی ایده آل است.

ژاکت ژاکت پشمی LLBean با زیپ کامل

LL Bean یک منبع قابل اعتماد برای همه چیزهای فعال و پرماجرا برای یک دقیقه داغ است و هر قطعه پشم از مارک تجاری هرگز شما را ناامید نخواهد کرد. ژاکت پشم گوسفند وجانوران دیگر با یک زیپ کامل اطمینان می دهد که مواد پشمدار گرما را عایق بندی می کند ، اما همچنین با افزایش دما بدن شما را به راحتی خنک می کند.

پشم گوسفند وجانوران کلمبیا Rugged Ridge Sherpa

شرپای کلمبیایی قطعه ای مناسب برای اسکی است. این می تواند لایه میانی یا لایه بالایی شما باشد و تمام عایق های لازم را برای گرم ماندن در تمام طول روز دارد. به علاوه ، این یقه کوچک فانتزی در پوشاندن گردن شما بسیار عالی عمل می کند.

کت North Face Denali 2

در مورد کلاسیک مطلق ، هیچ کت و جلی محبوب تر از The North Face Denali وجود ندارد. به ما لطف کنید و خود را تازه کنید. شما پشیمان نخواهید شد.

چه کت پشمی برگشت پذیر است

راز آشکار Gap توانایی آن برای لباس های کاملا دنج در سالن است. در اصل این یک ژاکت است که می توانید آن را روی چیزهایی بپوشید.

جلیقه پنهان Arc’teryx

Arc’teryx استاد پارچه ها و دستگاه های فنی است که احساس نمی کنند هم رباتیک به طور مناسب این ژاکت “جلیقه” نامیده می شود زیرا شکل بسیار نازک آن باید مانند یک کت باشد. اما پشم گوسفند وجانوران دیگر شما را گرمتر از یک ژاکت نگه می دارد.

کت پشمی با کاپوت Pendleton Deschutes

برای کت کاملا مناسب پشم گوسفند وجانوران دار ، پندلتون برای کمک به شما. ژاکت ، پتو و کاپشن آنها نزدیک آتش دنج است. مطمئناً این کار انجام خواهد شد.

کت برگشت پذیر شرپا FourLaps

FourLaps یک مارک روزمره است که همه آهنگ های آنها را بسیار کاربردی می کند. داخل آن بسیار نرم و بیرون آن ضد باد و ضد آب است.

ژاکت پشم گوسفند Burton Hearth

پشم گوسفند Burton’s بهترین شرط بندی شما برای یک پشم گرم Polartec گرم است که هنوز هم احساس سبکی می کند. این برای آهنگ ها انجام می شود ، بنابراین برای دستیابی به تعادل کامل بین گرم و تنفس طراحی شده است.

کت پشمی Aimé Leon Dore

به یاد داشته باشید که چگونه به شما گفتیم من میتوانم پوشیدن پشم گوسفند در محل کار؟ این چگونه است. چیزی عالی ، ساده و فقط با یک لمس از کلاس بالاتر دریافت کنید. این حلقه گمشده بین فضای بیرون و چیزی در فضای باز است.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir