[ad_1]

از نزدیک مردی که سبیل خود را لمس می کند

تصاویر قهرمانگتی ایماژ

در طیف مراقبت از مردان ، حفظ ریش بین مراقبت از پوست و مراقبت از مو قرار می گیرد. این به این دلیل است که شما باید هم از موهای روییده از صورت و هم از پوست زیر آن موهای با شکوه مراقبت کنید. این مانند قانون کمپینگ است: هرچه ریش شما بلند باشد ، باید از محصولات ریش استفاده کنید که هم برای مو و هم برای پوست مفید هستند و به یکی یا دیگری آسیب نمی رسانند.

اصول اساسی مراقبت از پوست هنوز هم اعمال می شود: پاک سازی ، لایه برداری ، مرطوب سازی و محافظت از پوست. ممکن است فکر کنید که شامپویی که روی سر خود استفاده می کنید می تواند به عنوان مثال شستشوی ریش دو برابر شود ، اما احتمالاً روی پوست صورت شما خیلی خشن خواهد بود و باعث خشک و خارش آن می شود. از طرف دیگر ، شستشوی ریش برای تمیز کردن موهای صورت و پوست صورت فرموله شده است.

ریش ها نیز باید به همان روشی حفظ شوند که موهای خود را تحت کنترل نگه دارید. آنها باید برش داده و شکل بگیرند. اصلاح و فرم دادن به طور منظم ریش شما را در بهترین حالت حفظ می کند ، در حالی که استفاده از یک محصول حالت دهنده مانند تهویه ریش شما را بهم ریخته و نامرتب نگه می دارد.

بنابراین چه در حال رشد اولین ریش خود باشید و چه به خاطر ندارید آخرین باری که ریش تراشیده اید ، این بهترین محصولات ریش برای ایجاد جامع ترین روال ریش از گذشته است. برو جلو و رشد کن

تبلیغات – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

بهترین اصلاح کننده ریش

برش دهنده ی لیتیوم یون + فولاد ضد زنگ Wahl برای چانه و بینی

تنها مهمترین ابزار در زرادخانه مراقبت از ریش اصلاح کننده است و مشخصه یک اصلاح کننده خوب ریش نه تنها عملکرد خوب ، بلکه انعطاف پذیر بودن آن است. این محصول ریش بالاترین امتیاز را از بین آرایشگران دارد ، می تواند تا دو هفته با یک بار شارژ و همراه با شانه های 12 طول است. این بدان معنی است که به شکل دادن و اصلاح همه چیز از ریشه پرما گرفته تا چانه های بلند و روان کمک می کند.

بهترین اسکراب ریش

اسکراب ریش اسکاچ پورتر

تنها مهمترین ابزار در زرادخانه مراقبت از ریش اصلاح کننده است و مشخصه یک اصلاح کننده خوب ریش نه تنها عملکرد خوب ، بلکه انعطاف پذیر بودن آن است. این محصول ریش بالاترین امتیاز را از بین آرایشگران دارد ، می تواند تا دو هفته با یک بار شارژ و دارای 12 شانه است. این به این معنی است که به شکل دادن و اصلاح همه چیز از مواد معطر پرما تا چانه های بلند و روان کمک می کند.

بهترین روغن ریش

SEB MAN داماد از روغن مردان سباستین برای مو و ریش

استفاده از روغن ریش چند بار در هفته یا بیشتر به نرم شدن موهای صورت و پوست زیرین کمک می کند تا صاف بماند و کمتر خارش داشته باشد. بعضی از روغن ها سنگین هستند ، اما استفاده از نسخه سبک همراه با مواد موی سالم مانند جوجوبا و روغن بادام تضمین می کند که آنها به راحتی در مو فرو رفته و فیلم چربی ایجاد نمی کنند. کمی طول می کشد ، حتی در ریش های بلندتر.

بهترین برس ریش

برس ریش جیب زیلبرهار

همچنین به توزیع محصولاتی مانند نرم کننده ها و روغن ها در کل طول موهای صورت کمک می کند. برای اطمینان از توزیع یکنواخت هر بار محصولی را از قلم مو استفاده کنید. این به ریش های بلند کمک می کند تا نرم و کنترل شوند. بر روی ریش های کوتاه ، به لایه برداری پوست و کاهش خارش کمک می کند.

بهترین مرطوب کننده ریش

مرطوب کننده ریش مرداک لندن

مانند مرطوب کردن صورت ، کرم مرطوب کننده ریش به شما کمک می کند تا موهای صورت شما سالم بماند و از عناصر خارجی محافظت کند که باعث خشکی و خراشیده شدن آن می شود. درست مانند یک مرطوب کننده صورت ، این ماده را روزانه استفاده کنید تا همه چیز تازه بماند. و از آنجا که هنوز آن را روی صورت خود استفاده می کنید ، مطمئن شوید که از مرطوب کننده ای مانند این گزینه استفاده می کنید که حاوی موادی است که منافذ پوستی شما را مسدود نمی کند.

بهترین تیغ

تیغ گردن مردانه King C. Gillette

ریش داشتن به این معنی نیست که می توانید تیغ خود را دور بریزید. هنوز هم باید خطوط را تمیز نگه دارید ، بنابراین برای تراشیدن گونه ها و گردن خود از تیغ استفاده کنید. این گزینه مخصوص ناحیه گردن طراحی شده و دارای لبه داخلی است که به راحتی خطوط چانه شما را تازه نگه می دارد. بسته به سرعت رشد موهای شما ، این تیغ ​​به همان اندازه اصلاح کننده مو مهم خواهد بود.

بهترین شامپو ریش

شستن ریش جک بلک

به آن فکر کنید: ریش ها می توانند کثیف شوند –واقعاً کثیف از یک شامپوی مخصوص ریش استفاده کنید که بدون از بین بردن و خشک شدن پوست زیر آن ، موهای صورت را تمیز می کند. یک قانون خوب این است که هر وقت موهایتان را با شامپو ریش می زنید ، ریش خود را بشویید.

بهترین نرم کننده ریش

فقط مخصوص آقایان بهترین نرم کننده ریش از گذشته

استفاده از نرم کننده بعد از شستن مو بسیار مهم است زیرا روغن های سالم را که می توان در طول فرآیند پاکسازی از بین برد و باعث کنترل آسان موهای شما با احساس نرم می شود ، مهم است. این هم برای موهای صورت و هم موهای سر شما صدق می کند. هر بار که از شامپوی ریش استفاده می کنید ، از نرم کننده ریش – که مخصوص آن ساخته شده است تا منافذ چانه شما را مسدود نکند – استفاده کنید.

بهترین روش درمان موهای رشد کرده

دستکش برای از بین بردن پوست داخل شده

موهای فرو رفته و کوفتگی های تیغ واقعیتی است که بیشتر مردان ، خواه هر روز اصلاح کنند یا نه ، با آن روبرو می شوند. هنگامی که موهای صورت در زیر پوست فر می شوند و در آنجا گیر می کنند ، رخ می دهند. در حین رشد نوک پستان ، ممکن است بیش از حد معمول رشد کند ، بنابراین از درمان ذاتی هدفمند برای لایه برداری ملایم استفاده کنید.

بهترین نرم کننده ریش

ریش با نام تجاری Temple Smoke Styling Balm

نرم کننده ریش را به عنوان یک رژ لب برای ریش خود در نظر بگیرید: این کمک می کند تا موهای شما به شکل دقیق و دلخواه شما درآیند. این یک محصول یک ظاهر طراحی شده برای ریش است تا یک محصول مرطوب کننده ، اما هنوز هم باید مواد مغذی داشته باشد و به قدری سبک باشد که موهای صورت شما را سنگین نکند (که این باعث چربی آن می شود).

بهترین موم سبیل

موم سبیل با مشت

بسته به مدت طولانی سبیل شما ، ممکن است به یک محصول خاص یک ظاهر طراحی شده برای کنترل آن نیاز داشته باشید. موم سبیل را وارد کنید. ضخیم تر از نرم کننده ریش و سنگین تر از آن است که روی کل ریش شما قابل استفاده است ، اما سبیل شما را کنترل می کند و از دهان خارج می شود. همچنین مناسب است که سبیل خود را به هر سبکی که می خواهید شکل دهید ، بنابراین اگر به دسته فرمان صدمه بزنید ، این شیرینی شماست.

بهترین جزئیات برای ریش

موبر و تیغ برقی فیلیپس Norelco OneBlade Hybrid

خواه یک طرح دیوانه وار تونی استارک باشید یا فقط بخواهید خطوط خود را تمیز نگه دارید ، یک جزئیات کوچک می تواند بهترین دوست شما باشد. این تیغ ​​کوچک با کاربرد آسان می تواند به شما در جزئیات موهای صورت کمک کند ، در حالی که محافظ های طول باعث کمرنگ شدن سوزش جانبی و اصلاح ریش کوتاه می شوند. اندازه کوچک آن برای تازه و متحرک نگه داشتن ریش ایده آل است.

بهترین قیچی ریش

تیغ قیچی حرفه ای Equinox

با بلند شدن ریش ، بهترین راه برای از بین بردن طغیان و رشته های نازک ، برداشتن قیچی از مدرسه قدیمی است. از آنها برای بریدن طول زیاد استفاده نکنید (این یک کار برای موبر شماست) ، بلکه در عوض از آن برای برش دادن دقیق این موهای بی نظم استفاده کنید. ابتدا ریش خود را به شکلی که می خواهید مسواک بزنید و سپس با استفاده از قیچی موهایی را که از آن فرم خارج می شوند کوتاه کنید. کار را با نرم کننده ریش تمام کنید تا همه چیز سر جای خود قرار بگیرد.

بهترین پروژه برای رشد

بهترین محصول برای رشد

رشد ریش یک روند است و هر کسی که آن را امتحان کند می داند که مرحله رشد دشوارترین مرحله است. با رشد موهای صورت ، ممکن است دچار خارش و ناراحتی شود. این نرم کننده به نرم شدن موهای کوتاهتر کمک می کند تا خارش داشته باشند. بافت سبک آن باعث ایجاد ایده آل برای ریش های کوتاه تر می شود که می توان آنها را به راحتی توزین کرد.

بهترین محصول ضد خارش

کرم ریش فردریک بنیامین

frederickbenjamin.com

12.00 دلار

جایی بین نرم کننده ریش و نرم کننده ریش ، این کرم پر از مواد طبیعی مانند ترنج ضد التهاب و روغن دانه کنف مرطوب کننده است تا به صاف نگه داشتن موهای ریش و کاهش خارش کمک کند.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

تبلیغات – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر