[ad_1]

والدین شما ممکن است از کودکی این موضوع را به شما گفته باشند و خوب ، آنها درست می گفتند: زمستان دراز بکشید و فارغ از اینکه چه اتفاقی در طول زمان رخ دهد ، همیشه می توانید به دمای مناسب برسید.

از پیاده روی های زمستانی ، تا برخورد به دامنه ها ، تا فقط قدم زدن در سطح شهر ، منطق صحیح است – چند مانتو سخت به این معنی است که شما از سرما منزوی خواهید ماند و یا توانایی جدا کردن یک یا دو لایه را دارید تا از گرم شدن بیش از حد در آن جلوگیری کنید. فعالیت فشرده

در بعضی از مناطق آب و هوایی ، یک جلیقه سبک می تواند هر چیزی باشد که کمد لباس شما را زمستان می کند ، در حالی که در یک محیط سردتر ، جلیقه می تواند وسیله شما برای لباس انتقالی هنگام بهار باشد ، اما هنوز کمی سرد است.

انواع مختلفی از جلیقه های زمستانی برای آقایان وجود دارد که اهداف مختلفی را از زندگی دارند ، از جلیقه های پشمی گرفته تا جلیقه های کوهنوردی.

جلیقه پایین بهترین دوست شما برای پیاده روی در هوای سرد یا در دمای بسیار پایین خواهد بود. جلیقه قطبی کمدی است که برای لایه لایه شدن در زیر تجهیزات دیگر در سردترین روزها ضروری است ، اما سبک جهانی ممکن است تمام نیاز شما برای پوشیدن یک تی شرت آستین بلند هنگام گرفتن نوشیدنی با پسران از اواخر پاییز تا اوایل بهار.

اگر شما نوعی از افراد هستید که باید صبح روز خود را در فضای باز اجرا کنید ، حتی در مواقع سرد ، سبک سبک کششی را امتحان کنید یا اگر در شهر قدم می زنید یا قرار ملاقات بیرون می روید نسخه پشمی کلاسیک را انتخاب کنید.

همه جلیقه های زمستانی موجود در لیست ما ، چه برای ورزش و چه برای سرگرمی پوشیده شده ، با لباس هایی که قبلاً دارید بسیار سبک است. آنها را با پیراهن ساده یا فلانلی همراه با دکمه ها و شلوار جین یا لباس های مخمل خواب دار برای حفظ ظاهر خود یا با شلوار و پیراهن اداری امتحان کنید. برای پیاده روی ، جلیقه مردانه را در فضای باز با آستین بلند ، عرق عرق کرده و برخی از شلوارک های کوتاه را بپوشید. سپس یک ژاکت ، کلاه و دستکش به آن اضافه کنید ، تمام لایه هایی را که در طول راه نیازی ندارید از بین ببرید.

درست همانطور که مادر شما گفته است ، لایه بندی در سمت راست به شما امکان می دهد در تمام طول سال از فضای باز لذت ببرید. 15 جلیقه زمستانی مورد انتظار برای سالهای آینده را بررسی کنید.

جلیقه Arc’teryx Piedmontese

این جلیقه Arc’teryx کاملاً مناسب برای شیک به نظر رسیدن در این شهر کلاسیک و مدرن است ، اما همچنین کار می کند. این پر از غاز خاکستری اروپایی است که در روزهای سرد گرما را برای شما فراهم می کند و دارای پوشش ضد آب است.

جلیقه چهره شمالی سیرا

از مجموعه “میراث” میراث ، این جلیقه بازیافتی زمستانی دارای جذابیتی قدیمی است که هرگز از مد نمی افتد. این پارچه از پارچه ripstop بازیافتی ساخته شده و دارای یک بند ناف محکم و یک قلاب است که زیپ جلویی را می پوشاند و هوای سرد را در خلیج نگه می دارد.

جلیقه با دگرگونی مردان بزرگ

نکته کلیدی در یافتن بهترین جلیقه های پشمی برای مردان ، در نظر گرفتن شرایطی است که در این زمستان و بهار با آن روبرو خواهید شد. اگر احتمال بارش باران یا برف در پیش بینی وجود دارد ، یک جلیقه زمستانی با یک قسمت بیرونی ضد آب ، مانند نمونه ای از پاتاگونیا ، و یک پوشش پشم گوسفند و فریزر گرم در نظر بگیرید. به این ترتیب ، ضمن حفظ خشکی در ماجراهای بیرون ، از تمام مزایای لایه نرم قطبی بهره مند می شوید.

ژاکت کش باف پشمی مردانه با لحاف قطب شمال کارهارت

یک جلیقه مردانه را در خارج از منزل توسط کارارت امتحان کنید تا ببینید این همه هیاهو چیست. لژیونهای پرستشگران جلیقه اردک وقتی می گویند این یکی از سخت ترین وسایلی است که مالک شما می شود ، اشتباه نمی کنند. سبک گرم سالم که برای دهه ها دوام دارد ، برای کارهای سنگین زمستانی ایده آل است.

جلیقه ریتم ملوان

یک الگوی لحاف کاری جذاب به این معنی است که این جلیقه کوهنوردی می تواند به عنوان یک لایه بیرونی برای پوشیدن شب هنگام که هنوز سرد است دو برابر شود ، اما برای یک ژاکت کامل کافی نیست. طراحی ساده به اندازه کافی برای جفت شدن با قوی ترین فلان شما بسیار کم است.

بسته لحافی Vest Filson

این طراحی محکم از لباس کار سنتی و بادوام الهام گرفته شده است. برای محافظت از برف و باران واکس زده می شود و عایق بندی می شود تا یک لایه گرما به فضای بیرونی شما بیفزاید. جیب های بزرگ خارجی همه وسایل شما را در خود جای داده است.

جلیقه زمین سرد Lululemon

یکی از بهترین جلیقه های قطبی موجود ، این نسخه از Lululemon چیزی شبیه به جلیقه های آموزشی است که شما به آن عادت کرده اید. از ویژگی های آن عایق حرارتی پشم گرم نازک همراه با کشش دو طرفه است تا آهنگ های فضای باز شما با فله اضافی توزین نشوند. علاوه بر این ، برای جلوگیری از رشد باکتری های ایجاد کننده بو ، بافت به طور خاص درمان می شود.

جلیقه پشمی مک Weldon WARMKNIT

این را به عنوان بهترین جلیقه قطبی برای تمام فعالیتهای روزمره خود در ماههای سردتر تصور کنید. طراحی ظریف به این معنی است که در سردترین روزها این به راحتی بر روی دکمه ها و زیر کت های زمستانی شما اعمال می شود. بگذارید شما را از دفتر به ورزشگاه به بار برساند. این انعطاف پذیری واقعی است.

ژاکت کش باف پشمی Rhone Hitch

به این فکر کنید که این بهترین جلیقه برای پرتاب در دفتر است. فوق العاده سبک است (زیرا کسی که می خواهد مانند یک میز کار به نظر برسد) و قابلیت کشش فوق العاده برای راحت ماندن را دارد. لایه ایده آل در بهار است ، زمانی که صبح ها هنوز سرد هستند.

جلیقه پشم آلپ پندلتون

pendleton-usa.com

249.00 دلار

در مورد لباس های بیرونی ، آنها نماد بیشتری از بندهای پشمی پندلتون با کمد های پشمی ندارند. این جلیقه زمستانی که به نوعی لباس غربی است ، تمام شلوار جین و سویشرت های ترکیبی را جعل می کند. به علاوه ، ساخته شده از 100٪ پشم بکر در آسیاب های آمریکایی ، درست مثل همیشه که پندلتون بوده است ، برای دوام ساخته شده است.

جلیقه سگک پانوی نانو

این را به عنوان استاندارد طلای جلیقه های کوهنوردی برای مردان تصور کنید. این به اندازه کافی نازک است که در صورت نیاز به گرمایی که می توانید در زیر لایه های دیگر قرار بگیرید ، اما همچنین در آن زمان آزار دهنده بین زمان شروع به گرم شدن ، اما گاهی اوقات به طور فریبنده ای از سرما ، میزان محافظت مناسبی را ایجاد می کند. بعضی اوقات در طول روز این ضد آب است ، رطوبت را آزاد می کند و عایق بندی می شود ، زیرا بیرون رفتن در طبیعت در تمام طول سال اجباری است.

جلیقه لحافی J.Crew Sussex

بنابراین ، شما بیشتر از یک پسر ورزشی زمستانی یک فرد تناسب اندام هستید و تنها عملکردی که به جلیقه احتیاج دارید گرم نگه داشتن شما و ظاهر شیک در راه رفتن از سالن بدن سازی به ماشین شما است – این جلیقه مردانه در فضای باز برای مردان است شما. با ظاهر سالم آن به دوران خلبانان جنگنده در اوایل قرن بیستم برمی گردد و جیب های داخلی و خارجی آن را عملی می کند تا بتوانید تلفن ، کلیدها و گوشهای خود را قرار دهید.

ژاکت پشمی Vineyard Vines Mountain

vineyardvines.com

118.00 دلار

با بهترین جلیقه قطبی برای پیاده روی صبحگاهی ، استراحت ناهار کایاک یا یک نوشیدنی عصرانه در کنار شومینه به اصول خود برگردید. این پارچه بافته شده با پارچه میکرو پشم گوسفند وجانوران دیگر در یک شبح کلاسیک نه چندان محکم و نه چندان گسترده ساخته شده است. ایده آل برای هدیه دادن به همه مردان زندگی شما.

جلیقه پشم گوسفند مردانه تامی هیلفیگر

اگر بودجه زیادی ندارید ، چند مورد از این جلیقه های پشمی را انتخاب کنید. این برای پوشیدن یک تی شرت آستین بلند که عرق را برای پیاده روی طولانی در فضای باز از بین می برد ، ایده آل است. یقه ایستاده از گردن شما در برابر قرار گرفتن در معرض سرعت خنک محافظت می کند.

جلیقه Barbour Lowerdale Gilet

مرد کوهستانی ، اما آن را شیک کنید. مواد سنگین این جلیقه را به یک سرمایه گذاری مستحکم تبدیل کرده است که در تمام فصول متوسط ​​در سالهای آینده دوام خواهد داشت. برای شبهای هوای خنک به اندازه کافی مدرن است.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io پیدا کنید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر