[ad_1]

میله ها و لرزش های جایگزین آنها اغلب رپ بدی می گیرند. بسیاری از مردم فکر می کنند که آنها پر از مواد بد برای شما هستند ، مانند مقدار زیادی قند ، یا طعم آنها مانند گچ با طعم میوه است.

اگرچه درست است که بهتر است کامل بخورید ، به جای اینکه آن را به صورت بطری یا میله مصرف کنید ، اگر وقت ندارید و به یک تنظیم سریع نیاز دارید ، برخی از جایگزین های آماده برای نوشیدن و میله های بسته بندی شده وجود دارد ، این گزینه های خوبی است برای سوخت فوری

میله های تعویض وعده غذایی را در نظر بگیرید و موقعیت میانی یک وعده غذایی مغذی را تکان دهید. نه ، احتمالاً آنها به شما كمك نمی كنند تمام فیبرهای لازم برای سیر ماندن تا وعده بعدی را مصرف كنید. نه ، آنها احتمالاً مقادیر زیادی آنتی اکسیدان موجود در میوه ها و سبزیجات را تأمین نمی کنند. و نه ، سلیقه ها واقعاً جمع نمی شوند.

اما وقتی انتهای دیگر طیف را تشخیص دهند ، میله ها و لرزش های جایگزین وعده های غذایی اغلب می توانند گزینه ای به مراتب بهتر از انتخاب همبرگر و میلک شیک از یک زنجیره فست فود ارائه دهند.

نه تنها گزینه های مناسب جایگزینی رژیم غذایی در این لیست وجود دارند که از پروتئین زیادی برای ساخت عضله پیروی می کنند (اعم از پروتئین آب پنیر ، پروتئین سویا یا سایر پروتئین های وگان) ، آنها اغلب 400 کالری یا کمتر نیز ارائه می دهند.

اما لرزش خوب در واقع چه کاری انجام می دهد؟ الیزابت آن شاو ، MS ، RDN می گوید: “من تمایل دارم حداقل 25 گرم یا بیشتر پروتئین با حداقل مواد تشکیل دهنده جستجو کنم.” شاو می گوید شما همچنین باید برچسب مواد تشکیل دهنده با پرچم قرمز را بررسی کنید و “از عطرهایی که حاوی رنگ های مصنوعی یا مواد رنگی هستند خودداری کنید”. (اطلاعات بیشتر در مورد نحوه تعیین لرزش با کیفیت بالا برای جایگزینی غذا را می توانید در اینجا پیدا کنید)

آیا به دنبال چیزی هستید که بتواند هزینه شما را در حین سفر از شما بگیرد؟ اینها برخی از عکسهای بررسی شده توسط ویرایشگر و تایید شده توسط کارشناسان ما هستند.

تبلیغات – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

1

لرزش غذایی ارگانیک ، کرم شکلاتی خامه ای

اعضای بدن
amazon.com

دانا آنجلو وایت ، MS ، RD می گوید: هر شیک آماده نوشیدن 250 کالری و 16 گرم پروتئین دارد تا شما را سیر و راضی نگه دارد. علاوه بر این ، فقط حدود 12 گرم قند وجود دارد.

2

تناسب ارگانیک خام

باغ زندگی
amazon.com

این یکی باید خود را آماده کند ، اما وایت می گوید: “این یک گزینه عالی برای ورزشکاران است.” دو قاشق چای خوری فقط 240 کالری دارد که حاوی 40 گرم پروتئین و 17 گرم است. علاوه بر این ، فقط 2 گرم قند وجود دارد.

3

کره ی بادوم زمینی شکلاتی

پروتئین برتر
amazon.com

این میله ها حاوی کمتر از 25 گرم پروتئین هستند که برای سیر ماندن به آن احتیاج دارید ، اما طعم عالی دارند – چیزی که بسیاری از محصولات دیگر در این گروه فاقد آن هستند.

4

شکلات

پروتئین برتر
amazon.com

23.99 دلار

شاو می گوید: “لرزش های پروتئین برتر شامل 30 گرم پروتئین ، 160 كالری و یك گرم قند هستند – و طعم آنها بسیار خوب است.” آنها همچنین فوق العاده قابل حمل هستند ، بنابراین دریافت پروتئین مورد نیاز برای صبحانه سریع یا میان وعده بعد از تمرین برای شما آسان خواهد بود.

5

یک لرزش پروتئین واقعی

شیر ماهیچه
amazon.com

“حاوی بیش از 20 درصد ارزش روزانه پروتئین و پتاسیم است ، [which are] دو ماده مغذی مهم بعد از تمرین باید در نظر گرفته شود. ” با 25 گرم پروتئین ، نیش شما حفظ خواهد شد. یک یادداشت: شاو می گوید ، گرچه لبنیات نیست ، اما حاوی پروتئین شیر است ، بنابراین اگر آلرژی واقعی به شیر دارید از آن اجتناب کنید.

6

کره بادام زمینی

متناسب با کرانچ
amazon.com

32.99 دلار

این میله که توسط رابرت ایروین ، ستاره شبکه غذا طراحی شده است ، 30 گرم پروتئین آب پنیر خود را می سازد. یک یادداشت: در بسته ذکر شده که یک بلوک فقط حاوی 6 گرم قند است ، اما برخی از آنها الکل های قندی هستند. اگر طعم شکر “جعلی” را دوست ندارید (یا بدتر اینکه ، من با شما موافق نیستم) ، ممکن است این نوار را دوست نداشته باشید.

7

همه در یک لرزش شکلات خوراکی

وگا وان
amazon.com

شما نیز باید خودتان این کار را انجام دهید اما ارزش تلاش آن را دارد. مگی میهالچزیک ، MS ، RDN می گوید: این ویتامین و مواد معدنی ضروری به لطف موادی مانند بروکلی ، هویج و اسفناج پر شده است.

8

لرزش پروتئین Core Power ، شکلات

زندگی عادلانه
amazon.com

آیا از همان نوشیدنی های قدیمی شکلات و پروتئین وانیل خسته شده اید؟ این شیک ها در طعم های متنوعی از جمله موز و قهوه در دسترس هستند. علاوه بر این ، آنها 26 گرم پروتئین را بدون افزودن چربی بسته بندی می کنند. یک دکتر تغذیه ثبت شده و مربی بهداشت در StrongerU ، دکتر جسیکا باخمن ، MS-MPH می گوید: “آنها در مقایسه با سایر گزینه های موجود در بازار کاملاً چربی کمی دارند و 700 میلی گرم کلسیم دارند.”

9

آماده نوشیدن فوق العاده لرزش ، شکلات

گاتورید
target.com

سی گرم پروتئین ، مقاوم در برابر قفسه ها و خوشمزه. دور شو

10

پودر وانیل خوراکی

این نام تجاری از زمان های بسیار قدیم وجود داشته است – و این دلیل خوبی دارد. این دوز جامد 39 گرم پروتئین از نظر فنی بیش از نیاز شماست ، اما طعم آن بسیار خوب است ، اگر آن را کاهش دهید ، اهمیتی نمی دهید

11

مخلوط پودر پروتئین چند منظوره

تلاش تغذیه
vitaminhoppe.com

23.29 دلار

این پودر پروتئین تقریباً تنها پروتئینی است که 23 گرم پروتئین ارائه می دهد. باخمن توصیه می کند برای داشتن یک رژیم غذایی متعادل ، پودر به شیر اضافه کنید و با ماست یا میوه همراه باشید.

12

100٪ پودر آب پنیر ، کرم وانیل

پروتئین خالص
amazon.com

برخی از پودرهای پروتئین پر از شکر هستند ، اما یک وعده پروتئین خالص فقط حاوی پنج گرم قند با 23 گرم پروتئین عظیم است. باخمن توصیه می کند: “می توانید خودتان آن را به عنوان یک صبحانه خوب و کامل میل کنید یا آن را با یک سالاد بزرگ یا یک کاسه بزرگ میوه برای کامل کردن وعده غذایی میل کنید.”

13

بسته فوق العاده متنوع

میله های حماسی
amazon.com

آنها همچنین میله های فنی هستند. و هر کدام حدود 15 گرم پروتئین تأمین می کنند – اما طعم و مزه آن بسیار عالی است (Bison Bacon Cranberry، Beef Habanero Cherry) که برای سیر شدن از خوردن دو عدد عذاب نخواهید داشت.

14

نمک دریا گوشت گاو

مقدماتی جدید
amazon.com

34.01 دلار

بله احمق! یافتن مارکی که شیرین و پودر خود را با شکر اضافه شده دور نیندازد سخت است ، اما این شرکت این کار را به درستی انجام می دهد. یک اونس حاوی 13 گرم پروتئین برای 4 گرم قند است. اندازه سهم خود را دو برابر کنید و به هدف خود یعنی 25+ گرم پروتئین برسید. ذخیره می کنم

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

تبلیغات – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر