[ad_1]

اسباب بازی های جنسی

لاوهونی

یک روش ساده برای همه مردان برای بهبود بازی خود در اتاق خواب وجود دارد: با استفاده از اسباب بازی های جنسی. ما نمی گوییم آلت تناسلی شما عالی نیست – فقط به این ترتیب حتی می توانید اضافه کنید بیشتر با در دست گرفتن کمک برای رسیدن به مناطقی که در آنها احساس خوبی دارید ، به لیست شما می آید. این موارد شامل به اصطلاح “نقطه G” ، ناحیه ای از کلیتوریس داخلی است که در صورت تحریک صحیح می تواند باعث ارگاسم های بسیار قوی شود. با وارد کردن دو انگشت ، فشار دادن آنها به دکمه شکم و انجام این حرکت کلاسیک “اینجا بیا” می توانید به آن برسید – یا می توانید از یک اسباب بازی مخصوص طراحی شده برای انجام کار استفاده کنید.

GigiEngle ، ACS ، یک سکسولوژیست معتبر و نویسنده کتاب ، می گوید: “چیزی که اسباب بازی نقطه G را به یک اسباب بازی نقطه G تبدیل می کند این است که برای برخورد واقعی به نقطه G منحنی است.” اشتباهات AllThe F * cking: راهنمای رابطه جنسی ، عشق و زندگی. “بیشتر آلت تناسلی مرد این ناحیه را تحریک نمی کند زیرا در جایی نیست که آلت تناسلی مرد بتواند به آن برسد – یعنی: در پشت ناحیه شرمگاه است.”

اسباب بازی های جنسی پیشرفته نقطه G امروزی می توانند با لرزش و لرزش در سرعت های مختلف به سمت منحنی طبیعی نواحی احساس همسرتان خم شوند. با هجوم اسباب بازی های جنسی به بازار ، دانستن اینکه چه چیزی بخریم دشوار است.

انگل می گوید: “برای مبتدیان ، من فکر می کنم یک اسباب بازی ارتعاشی می تواند واقعاً مفید باشد زیرا این اسباب بازی بیشتر وزنه برداری را برای شما انجام می دهد.” بعضی از چوب های نقطه G – یا اسباب بازی های به سبک خرگوش – دارای سر کوچکی هستند که برای ضربه زدن به کلیتوریس خارجی طراحی شده اند ، که می تواند خارق العاده باشد. بنابراین داشتن همزمان هر دو می تواند کمک کند [someone] به اندازه کافی تحریک کنید تا یک ارگاسم را تجربه کنید. ”

هنگام استفاده از اسباب بازی در نقطه G با یک شریک زندگی ، پیشگویی (مانند رابطه دهانی) و روانکاری به همان اندازه مهم است که رابطه جنسی نفوذی دارید. ارتباطات نیز بسیار مهم است. انگل به هر دو شریک زندگی توصیه می کند: “همیشه در مورد خواسته ها ، خواسته ها و احساس خود صحبت کنید.” “نفوذ برای همه مناسب نیست و واقعاً خوب است. نکته مهم این است که همه ، بدون توجه به بازی ، در آن هستند و بسیار سرگرم می شوند!”

در اینجا برخی از اسباب بازی های جنسی مورد علاقه نقطه G ما در بازار آورده شده است ، از جمله برخی توصیه های Engle.

تبلیغات – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

1

خم کن

بی بند و باری
unboundbabes.com

69.00 دلار

Bender ، یکی از توصیه های Engle ، فوق العاده همه کاره است. این اسباب بازی انعطاف پذیر درست به نام خود خم می شود تا هر آنچه را که کاربر احساس بهتری دارد در خود جای دهد. علاوه بر این ، طراحی باریک باعث می شود تا ترس از سایر میله های موجود در آن کمتر باشد.

2

تسهیلات 2

توصیه دیگر Engle ، Gigi 2 دارای شکل منحنی و نوک صاف است که به طور خاص برای لذت بردن از نقطه G طراحی شده است.

3

دیوانه

We-Vibe
lovehoney.com

119.99 دلار

این توصیه از Engle را می توان از طریق برنامه ای کنترل کرد که فرصت های کاملاً جدیدی برای بازی شریک فراهم می کند.

4

دو نفره

енкар
lovehoney.com

219.99 دلار

Engle این جانور اسباب بازی جنسی را توصیه می کند ، که هم مکنده کلیتورال است و هم محرک نقطه G.

5

مونا

این ویبراتور 100٪ ahhhhh-maze است. شکل منحنی ضربه زدن به نقطه G را آسانتر می کند و نوک نوک تیز برای تحریک هدف کلیتور مناسب است. علاوه بر این ، از یک موتور قدرتمند اما بی صدا برخوردار است.

6

ویبراتور خرگوش دختر حریص G-Spot

پنجاه سایه خاکستری
lovehoney.com

89.99 دلار

ویبراتور خرگوش Greedy Girl G-spot دارای 36 ترکیب احتمالی حالت لرزش است. علاوه بر این ، با دو موتور قدرتمند قابل شارژ USB ، ضد آب و راحت است.

7

کلیتور و ویبراتور G-Spot را با هم ترکیب کنید

We-Vibe
lovehoney.com

99.99 دلار

تناسب منحنی محکم We-Vibe Unite امکان تحریک کلیتورال و نقطه G را بدون دست فراهم می کند. این مدل نه لرزش دارد و شارژ کامل فقط 90 دقیقه طول می کشد.

8

ویبراتور بی سیم لوکس G-Spot

Lovehoney Desire
lovehoney.com

79.99 دلار

Desire توسط خرده فروش اسباب بازی های جنسی Lovehoney طراحی شده است و دارای موتورهای دوتایی است که هشت حالت لرزش را ارائه می دهد ، هرکدام با 12 سرعت شدت سفارشی.

9

جدید

We-Vibe
Organicloven.com

150.00 دلار

We-Vibe Nova یک اسباب بازی به سبک خرگوش است که هم باعث تحریک کلیتوریس و هم به نقطه G می شود. چالشی که در مورد برخی از اسباب بازی ها به سبک خرگوش وجود دارد این است که هم ترازی این دو قسمت همیشه درست نیست ، اما طراحی انعطاف پذیر نوا به شما امکان می دهد هر دو دست را برای حداکثر لذت تنظیم کنید.

10

چوب سرگرم کننده

شادی
Organicloven.com

95.00 دلار

اگر فشار روی نقطه G همسرتان احساس خوبی داشته باشد ، یک اسباب بازی با نقطه G از جنس استنلس استیل مانند nJoy Fun Wand (به معنای واقعی کلمه) یک گزینه جامد است. در مورد استفاده از یک اسباب بازی با وزن و براق نیز چیزهای لوکس وجود دارد.

11

ویبراتور خرگوش جسیکا خرگوش Xtra Girthy

لاوهونی
lovehoney.com

59.99 دلار

موهای جسیکا برای لذت بسیار رضایت بخش ساخته شده است که با مهره های چرخشی سه مرحله ای بیشتر می شود.

12

الیزا 2

الیز دارای دو موتور قدرتمند در قسمت پایه و بالا است که یک حس حسی به کلیتوریس و نقطه G می دهد.

13

قلب

چاکراب ها
chakrubs.com

199.99 دلار

این اسباب بازی جنسی مناسب برای مرد زندگی شما با چیزی برای بلورها است. قلب از کوارتز گل رز خالص مجسمه شده است ، با یک منحنی خوب و انتهای پیازدار برای تحریک نقطه G شریک زندگی شما. (و سلام ، چه شما بلورها را باور داشته باشید … کاری انجام دهید … ، این اسباب بازی احساس خوبی دارد.)

14

ویبراتور بی سیم بزرگ G5 Big Boss بزرگ

کارخانه سرگرمی
lovehoney.com

139.99 دلار

شما می توانید با یک اسباب بازی که آلت تناسلی مرد را تقلید می کند ، مانند چشم بند زدن از شریک زندگی خود و شبیه سازی یک سناریوی سه نفری ، لذت ببرید.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

تبلیغات – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر