[ad_1]

ما باید واقعی باشیم: ما نمی دانیم صحنه فیلم 2021 چگونه می تواند باشد – آیا تاخیرهای تولید بیشتری داریم و پروژه هایی که به طور نامحدود به آینده هدایت می شوند یا برخی از این فیلم ها مستقیماً به جریان می روند. یا اینکه معجزه ممکن است و سینماها نمی میرند – زیرا هیچ چیز خوبی انجام نشده است.

اما ما خوش بین هستیم و اگر در سال 2020 سینمای خوبی حاصل شود ، بسیاری از فیلم های مورد انتظار ما در همان سال اکران می شوند: جدیدترین تپانچه بالا، آخرین دانیل کریگ 007، مدتها انتظار می رود تپه سازگاری (پیش بینی شده برای شکستن) تپه نفرین تطبیقی) … دمدمی مزاجی ماتریس 4.

بله ، به هر حال روی کاغذ ، 2021 برای فیلم های اکشن یک سال جهنمی به نظر می رسد. تام کروز ، کیانو ریوز و شارلیز ترون به فرانچایز افسانه ای بازگشتند. و بسیاری از ضبط های جدید ژانر اکشن برای اولین بار شمشیر و نانچاکوس خود را می گیرند ، از جمله سیمو لیو در نقش شانگ چی ، هنری گلدینگ در نقش چشم مار و کومایل نانجیانی در نقش مارول ابدیت.

علاوه بر این ، ما سرانجام یک فیلم مستقل درباره بیوه سیاه و اقتباسی برای بازی های ویدیویی به دست می آوریم که ممکن است واقعاً زننده نباشد.

بنابراین ، اگر چه خیلی زود برای امید است ، لعنت به آن ، ما تا حدودی امید خواهیم داشت. در اینجا پیش بینی شده ترین فیلم های اکشن ما از سال 2021 است.

تبلیغات – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

مرد پادشاه (12 فوریه)

زمانی که کارگردان متیو وون برای اولین بار این کار را کرد گارد سلطنتی در سال 2014، او (و تیمی از هماهنگ کننده های شیرین کاری شگفت انگیز و کارگردانان جزئی) ژانر کمدی اکشن را جوان می کنند و صحنه های نبرد را برای اپراتورهای دوربین تازه و مهیج و احتمالاً فوق العاده خطرناک می کنند. هیچ راهی وجود ندارد که این فیلم یک سفر عالی نباشد.

وقت مرگ نیست (2 آوریل)

اگرچه ممکن است دنیل کریگ به نظر برسد که عملکرد باند بیشتر از هر چیزی (که فقط می توانیم تصور کنیم) بزرگترین لذت بازیگر انگلیسی است ، اما این تریلرها از آخرین اجرای کری جوجی توسط کریگ 007 قلب و روح بسیاری را القا می کنند فوکوناگا (یک کارآگاه واقعی، دیوانه) کارگردانی می کند.

بیوه سیاه (7 مه)

در حالی که هنوز کمی گیج کننده است که چگونه بیوه سیاه قادر به زنده ماندن در بسیاری از حملات بیگانگان است بدون هیچ ابرقدرت واقعی (خوب ، ما می گوییم) ، ما هنوز از دیدن او برای یک فیلم تنها هیجان زده هستیم. این احتمالاً همان چیزی است که شخصیت بیشتر به آن نیاز دارد: چیزی انسانی برای جنگیدن.

F9 (28 مه)

در این مرحله ، شما یا در سیستم هستید سریع حق رای دادن یا شما مدت طولانی است. مشتق؟ مطمئن. حوصله سر بر؟ بدلکاری بد؟ هرگز.

Venom: Let there be a carnage (25 ژوئن)

تام هاردی به عنوان ونوم برمی گردد زهر اقدامات بعدی ، زهر: بگذارید قتل عام شود. کارگردان: Andy Serkis.

Top Gun: Maverick (2 جولای)

بچه ها ، بالاخره این اتفاق می افتد. ما فکر می کنیم. ما امیدواریم. اوه ، فقط فعلاً آنرا کنار بگذارید. خیلی منتظر بودیم …

شانگ چی و افسانه ده حلقه (9 ژوئیه)

سیمو لیو (راحتی کیم) به عنوان شانگ چی در جهان سینمایی مارول فوران می کند. با توجه به انتخاب شگفت آور کارگردان (Destin Daniel Creton of the Diamond) کوتاه مدت 12) ، ما انتظارات زیادی برای این کار داریم. به یاد داشته باشید که آخرین انتخاب “عجیب” کارگردان Taika Whitey بود.

کشف نشده (16 جولای)

بازی های ویدئویی اغلب مواد اولیه بدی را ایجاد می کنند و یک سری فیلم ترسناک قاتل برای باز کردن قفل بیش از چند سلاح هسته ای تاکتیکی کافی است. اما ما خوش بین هستیم کشف نشده (با بازی تام هالند در نقش نیتن دریک). در اصل این فقط یک نسخه از است ایندیانا جونز، به هر حال ، درست است؟

تپه ماهور (1 اکتبر)

بر اساس رمان غیرقابل انطباق فرانک هربرت ، تپه این احتمالاً بلندپروازانه ترین فیلم سال 2021 خواهد بود. خبر بد این است که باید تا ماه اکتبر صبر کنیم تا ببینیم آیا می توان شاهکار را کشید. خبر خوب این است که شخصی که سعی در انطباق دارد ، دنی ویلنوو است (Blade Runner 2049، ورود)

Snake Eyes: GI Jo Origins (22 اکتبر)

برای کل بازاریابی عروسک های کودک ، جی آی جو یک اکشن کاملا مناسب و معقول و با برخی از مانع های عالی است. ما از دیدن هدایت هنری گلدینگ در یک فیلم اکشن بسیار هیجان زده هستیم. شاید یک آزمایش آزمایشی برای کمپین اوراق قرضه او باشد؟

ابدی (5 نوامبر)

شاید هیچ ستاره اکشن وجود نداشته باشد که ما با دیدن آن در سال 2021 توسط کمال نانجانی خوشحال باشیم. نانجیانی در حالی که پوچی تحولات بدن هالیوود را برملا می کرد ، برای این نقش دستخوش تحول خسته کننده ای شد. اگرچه به نظر می رسد این فیلم کاملاً ناپایدار است و (او به شما خواهد گفت) احتمالاً ارزش این را ندارد که این همه قند را جدا کنید ، اما بازهم یک افتخار است که به آن افتخار کنید. یا تشنه ی

Mission: Impossible 7 (9 نوامبر)

تام کروز با ماسک یا به معنای این است که برخی عیاشی های عجیب استنلی کوبریک در انتظار ما است یا تولید برای هفتمین (هفتم!) ماموریت غیرممکن این فیلم در حال انجام است. اگر بزرگتر از شود دارم می ریزم بیرون، شاید مجبور باشیم آن را بزرگترین حق رای دادن در اکثر اوقات بنامیم.

ماتریس 4 (22 دسامبر)

ما در مورد چیز زیادی نمی دانیم ماتریس 4 غیر از بازگشت کیانو ریوز ، و چهره ای جدید (احتمالاً مورفیوس جوان تر؟): یحیی عبدالمتین دوم. متافیزیک خود را آماده کنید.

مورتال کمبت (TBA)

فیلم های بازی ویدیویی. این همان چیزی است که ما برای نرم کردن انتظارات باید بگوییم. سلام ، یک بازیگر بالقوه الکتریکی وجود دارد. ما خوش بین محتاط هستیم. این فیلم به طور نامحدود سرگرم کننده بود ، اما امیدواریم که بتواند به سال 2021 راه پیدا کند.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

تبلیغات – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر