[ad_1]

چه شما ترجیح می دهید کششی انجام دهید ، باید یک بند قوی برای تحمل وزن خود داشته باشید. ما در یک لحظه وارد این مسئله خواهیم شد – اما در ابتدا ، این به شما کمک می کند تا تمرینات انجام شده را درک کنید.

هر دو حرکت کششی عضلات ساز مطلق هستند.

“چندین تمرین جامع بالاتنه نسبت به کشیدن و آتل زدن وجود دارد. مهم نیست که کدام جفت را انتخاب کنید ، شما با لات ، دو سر بازو ، رمبوئید ، دلتوئیدهای خلفی و هسته کار خواهید کرد (برای نام بردن فقط چند عضله). زمان اجرای هر یک از عملکردهای سخت ، “Trevor Thiem CSCS ، قبلاً برای آن نوشته بود سلامت مردان.

هر دو حرکت بدن شما را از طرق کمی متفاوت به چالش می کشد.

Thieme گفت: “کسانی که در اردوی کشش هستند خاطرنشان می کنند که چالش کشیدن بیشتر از این دو است ، اما این بیشتر از تفاوت اعتبار عضله سازی با تفاوت در فعال سازی عضله ارتباط دارد.” “هنگامی که دست خود را از بالا بچرخانید ، یا تلفظ کنید (در کشش قرار بگیرید) به چنگ یا سوپین (در چانه قرار دهید) ، فعال شدن عضله دو سر خود را افزایش می دهید ، که باعث می شود سر شما بالاتر از میله کمی راحت تر شود.”

آرم mvp برای سلامت مردان

برای پیوستن به راهنماهای تناسب اندام و مجموعه تجهیزات ، اینجا را کلیک کنید.

سلامت مردان

با این حال ، به گفته بسیاری از بالابرها ، انقباض آسان تر است MH دانشیار جیک بولی ، CSCS

“به طور کلی ، بالابرها متوجه می شوند که خم شدن راحت تر از کشیدن است. دلیل این امر این است که با فعالیت بالاتر عضلات دو بازویی بازو ، می توان از کمپلکس شانه بازو بازو کمی بهتر از استفاده کرد کشیدن ، “بولی می نویسد. “به طور کلی ، بالابرها هنگام شروع حرکت بالابر خود دارای عضله دو سر بازو و نوار چسب قوی تر هستند – طبیعی است که کشیدن به صورت عمودی با گرفتن دست به پشت انجام شود.

البته ، هیچ دو حرکت آسان نیست. به همین دلیل نصب یک نوار دانلود در خانه شما یک حرکت تمرینی خارق العاده است که به شما کمک می کند در قسمت فوقانی بدن خود قدرت ایجاد کنید ، مخصوصاً در هنگام شیوع ویروس کرونا.

بولی می گوید: “هر ورزش عضلات مختلفی را هدف قرار می دهد و می تواند برای بهبود قدرت بازو ، بازو و پشت استفاده شود.” معمولاً ایده خوبی است که برای دستیابی به دستاوردهای فوقانی اندام ، هر دو تمرین را برنامه ریزی کنید. “

چگونه می توان کشش بهتری داشت

“این عمدتا برای آموزش بالاتنه است. ما از آن یک تن وزنه برداری استفاده می کنیم ، ”می گوید شان واکسمن ، CSCS ، صاحب سالن بدنسازی واکسمن. “بسته به نحوه گرفتن شما – بیشتر اوقات – ضخیم شدن و گشاد شدن پشت را مشاهده خواهید کرد. چسب شما بهتر می شود و کل قسمت بالاتنه شما قویتر می شود. “

روش صحیح کشیدن نسبتاً ساده است ، اما این بدان معنا نیست که هر بار که پا روی میله قرار می گیرید می توانید به راحتی از پس آن برآیید. پیاده روی می تواند به سختی انجام شود ، حتی برای قویترین از ما ، زیرا عضلات خود را کار می کنید.

حفظ فرم در حین انجام کشیدن بسیار مهم است تا ضمن جلوگیری از آسیب دیدگی ، بهترین تمرین ممکن را داشته باشید. واکسمن نکاتی برای کسانی که تازه شروع به یادآوری می کنند وجود دارد. “شما می خواهید از میله آویزان شوید ، خواه فشار آور باشد یا بکشد. شما می خواهید دستان خود را دراز کنید و می خواهید خود را به سمت بالا بکشید تا میله به سینه یا حداقل سطح چانه شما برخورد کند. در بالای حرکت می خواهید تیغه ها را پایین و با هم بکشید. ”

شاید نتوانید همه این موارد را فوراً انجام دهید. برای برخی از افراد ، کسب حتی یک نماینده دستاوردی است که ارزش تلاش برای آن را دارد ، بنابراین نمی توانید فقط به میله بپرید و بکشید. ممکن است لازم باشد سکته مغزی را به اجزای آن قطع کنید. برای تسلط کامل بر فرم ، با استفاده از این راهنما از dead hangs به تکرارهای کامل بروید.

همانطور که کشش های خود را بهبود می بخشید ، ممکن است بخواهید راه هایی برای سخت کردن آنها پیدا کنید. واکسمن می گوید: “اگر بتوانید 20 بار بکشید ، دیگر قدرت خود را بهبود نمی بخشید.”

هرالد با زنجیره استیل 30 اینچ

ابتدا توصیه می کند کمی وزن اضافه کنید. “اگر می خواهید هایپرتروفی را بهبود ببخشید ، می خواهید وزن کافی برای انجام هشت تا 12 تکرار اضافه کنید. سپس به دنبال بهبود و قدرت بیشتر باشید ، وزن بیشتری اضافه کنید تا بتوانید سه تا پنج تکرار انجام دهید. ”

برای افزودن وزن ، به یک جلیقه یا کمربند وزنه دار احتیاج دارید که ممکن است وزنه ای به آن متصل باشد. آنها برخی از گزینه های جدید را امتحان می کنند ، مانند مواردی که در فیلم زیر مشاهده می شود.

اکنون که دانش شروع کشیدن را دارید ، به ابزارهای مناسبی نیاز دارید. همانطور که واکسمن می گوید: “همه آنچه شما نیاز دارید مکانی برای گذراندن وقت است.”

بنابراین اگر می خواهید آنها را در خانه درست کنید ، به نوار کششی نیاز دارید. مطمئن شوید که میله خود را در مکانی ثابت قرار دهید ، زیرا اطمینان خواهید داشت که کل وزن شما را تحمل خواهد کرد. اگر یک سکوی مستقل است ، اطمینان حاصل کنید که سطح زمین هم سطح است و دستگاه بلغزد. اگر میله ای بالای قاب درب آویزان کرده اید ، اطمینان حاصل کنید که فضای خانه شما می تواند وزن را تحمل کند تا در تمرینات دچار شکست نشوید. (و مایکل اکرت ، تفنگدار دریایی ایالات متحده که هنگام انجام 50 بار کشش در دقیقه ، رکورد جهانی را شکست ، نکات مربوط به کشش خود را نیز به اشتراک گذاشت.)

ما تحقیق کردیم و نوارهای مناسب برای پسران را که می خواهند در خانه یا دفتر کار کنند جمع آوری کردیم.


درب کشویی IRON AGE

IRON AGE Pull Up Bar Doorway ثبت اختراع ایالات متحده برای اختراع با فناوری Smart Hook

عصر آهن
amazon.com

49.99 دلار

بهترین قسمت در مورد این نوار؟ نیاز به نصب صفر دارد. این یک فن آوری منحصر به فرد برای اتصال هوشمند دارد ، بنابراین فقط آن را مستقیماً به درب خود وصل کنید. لوله های کربنی که میله ها را تشکیل می دهند نیز حداکثر ظرفیت 440 پوند دارند ، بنابراین می تواند بار سنگینی را تحمل کند. و دسته بالای این دسته 6 اینچ بلندتر از میله های کششی سنتی است ، بنابراین برای پسران بلندتر مناسب است.


برج بهداشتی چند منظوره برای آقایان

سلامت زنان سلامت مردان برج قدرتمند چند منظوره

سلامت زنان سلامت مردان
amazon.com

699.00 دلار

این برج قدرتمند با در نظر گرفتن راحتی طراحی شده است. دارای پشتی گوشه ای و بالش های گوشه ای به ضخامت 3 اینچ با ضخامت ارگونومیک برای پشتیبانی حداکثر بازو و آرنج. به علاوه ، دسته ها و زیر پاها قابل تنظیم هستند. و دستگیره ها دارای یک غلتک فوم برای یک بالشتک اضافی هستند. قاب فولادی آن 400 کیلوگرم وزن دارد و برای پایداری و ایمنی بیشتر می توان آن را به کف یا دیوار پیچ کرد.


نوار جمع آوری GH DYNAMICS

GH DYNAMICS کشیدن بند

دینامیک GH
amazon.com

42.99 دلار

بند GH DYNAMICS ساده و کارآمد برای افرادی که هنگام کشیدن کشش ها به دنبال موقعیت گرفتن چندگانه هستند ایده آل است. این روبان از پهن تا خنثی تا کف دست برای چینپ ها می تواند همه کارها را انجام دهد. دستگیره های دسته های فوم تمام راحتی ضد لغزش مورد نیاز شما را فراهم می کند. به طور ایمن بر روی در نصب می شود ، اما می توانید آن را برداشته و روی زمین قرار دهید تا از دسته های مختلف فشار استفاده کنید.


ONETWOFIT دیواری چند منظوره دیواری

ONETWOFIT دیواری چند منظوره دیواری

ONETWOFIT
amazon.com

117.98 دلار

اگر ایده آویختن از درب خود را دوست ندارید ، یک میله دیواری یک راه حل عالی است. نوار ONETWOFIT فوق العاده قوی و بادوام با پنج تغییر قد مختلف قابل تنظیم است و برای پسران در اندازه ها و مهارت های مختلف تا 440 پوند را نگه می دارد. نوار خود ضخیم است ، بنابراین شما یک تمرین عالی گرفتن همزمان را خواهید داشت.


تسمه کشش AmazeFan

تسمه کشش AmazeFan

AmazeFan
amazon.com

29.99 دلار

این نصب شده بر روی قاب درب پشتیبانی اضافی و چند توری را ایجاد می کند: میله مستقیم سنتی و ریل گوشه ای برای گزینه های اضافی با کشش گسترده. این می تواند تا 400 پوند نگه دارد. کمر ، دو سر بازو ، سه سر و قفسه سینه خود را در یک مکان آموزش دهید.


Ikonfitness Pull Up Bar

این میله فولادی سنگین می تواند تا 440 پوند وزن را تحمل کند. این بند برای چسباندن ماندگار و ضد لغزش از کف پوشیده شده و با قلاب های بزرگتر برای افزایش ایمنی و ثبات در حین آموزش طراحی شده است. همچنین از قاب در و دیوار محافظت می کند.


RELIFE BOWIL LIFE Power Tower خود را

برج قدرت RELIFE

به زندگی خود بازگردید
amazon.com

179.99 دلار

آیا می خواهید بیشتر در یک نوار سرمایه گذاری کنید که بتواند هر کاری انجام دهد؟ سپس ایستگاه بگیرید. اگر جایی دارید ، این یک رویاست. در قسمت بالا یک بند برای کشیدن وجود دارد ، اما همچنین دسته هایی برای سقوط و لیفت شکم نیز وجود دارد. پشتی اجازه می دهد تا به راحتی بلند شوید ، و کف ضخیم موجود در بند گیر باعث چرخش گرفتن و خم شدن ها می شود. البته فضای بیشتر ، اما نتایج کامل تر. در این ایستگاه یک تمرین بدن کامل داشته باشید.


ProsourceFit نوار چانه / بلند کردن چند منظوره

ProsourceFit نوار چانه / بلند کردن چند منظوره

این میله استیل در مورد یک تمرین کامل برای قسمت بالاتنه و هسته گزینه های زیادی دارد. مجموعاً 12 گریپ دارد ، بنابراین می توانید با چکش پهن و دسته باریک تمرین کنید و می تواند تا 300 پوند را تحمل کند.


FEIERDUN در و چانه را بکشید

FEIERDUN در و چانه را بکشید

نوار فولاد ضد زنگ FEIERDUN زیبا و کارآمد است. تقریباً به هر درب متصل می شود و برای کشش های عالی و چسبیدن به آویزان تا 440 پوند را نگه می دارد و برای جلوگیری از ترک خوردن قاب و جلوگیری از آسیب دیدن ، دیوارهای شما را با پد های ضد لغزش PVC در دو طرف آزار می دهد. در چند ثانیه نصب کنید و حالت کشیدن جدید خود را شروع کنید.


برج برق LIANXIN

برج برق LIANXIN

LIANSIN
amazon.com

این ایستگاه پایان سنگین وزن برای هر سالن ورزشی خانگی ضروری است. این همه چیزهایی است که شما برای آموزش بالاتنه خود نیاز دارید: دسته های انقباضی ، دسته های کششی ، دسته های رها شده و حتی دسته های کف برای فشارهای بالا.


بند کششی HANDSONIC

بند گردنی HANDSONIC ، بدون پیچ چانه لازم است میله های قابل تنظیم برای تمرینات تناسب اندام در منزل تناسب اندام تا 440 LBS

این میله کششی فولادی اگر نیازی به تعمیر و نگهداری نداشته باشید عالی است – به پیچ صفر یا سوراخکاری نیاز دارد. این می تواند تا 440 پوند نگه دارد ، بنابراین گزینه مناسبی برای حرکات وزنی است.


نوار بارگیری VUP

بند گردن چانه VUP بند تمرینی 440 پوند ظرفیت فلز سنگین [Adjustable Design] 3 میله ساختار قوی برای تمرینات تناسب اندام گردن

اگر فرد بزرگی هستید یا واقعاً می خواهید وزن جدی به عضوگیری خود اضافه کنید ، این نوار برای شما است. این می تواند ظرفیت عظیم 550 پوند را تحمل کند. همچنین دارای یک طرح 3 باند منحصر به فرد است که شامل گزینه هایی برای دستگیره مستقیم و گوشه ای است.


باند تمرینی بدن فوقانی Iron Gym

باند تمرینی بدن فوقانی Iron Gym

ورزشگاه آهن
amazon.com

27.80 دلار

این بند کششی به لطف سه حالت گرفتن (باریک ، پهن و خنثی) به هر گروه عضلانی در بالاتنه برخورد خواهد کرد. دارای دسته های کف راحتی است و می تواند تا 300 کیلوگرم وزن را تحمل کند.

    این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر