[ad_1]

در حالی که بیماری همه گیر ویروس کرونا (COVID-19) سرعت زندگی روزمره را تقریباً برای همه متوقف کرده است ، اما اکنون جهان شروع به انطباق کرده است. همه ما از طرق مختلف با چالشهای فاصله اجتماعی و خود انزوا مقابله می کنیم – اما این بدان معنا نیست که ما باید کاملاً به تنهایی از هر نظر معامله کنیم.

که در سلامت مردان، ما از این دوره به عنوان فرصتی برای ایجاد جامعه خود و به اشتراک گذاشتن هرچه بیشتر اطلاعات مفید و مثبت استفاده می کنیم. برای هر کس دیگری که تمرینات معمول خود را در سالن های بدن سازی و مراکز تناسب اندام داخلی ندارند ، ما تمام تلاش خود را کردیم تا هرچه بیشتر فرصت های آموزشی را در خانه فراهم کنیم. اما این تازه شروع کار است. ما همچنین با برخی از مربیان مورد علاقه خود جلسات آموزش زنده را در اینستاگرام برگزار می کنیم تا خلا fitness تناسب اندام در برنامه روزانه شما را پر کنیم.

اشتراک mvp سلامت مردانه

برای دسترسی به محتوای اختصاصی تناسب اندام ، اینجا را کلیک کنید

سلامت مردان

دیوید فریمن ، مسئول برنامه ملی برنامه Alpha Time از Life Time ، میزبان آخرین جلسه بود. این تمرین با فاصله زمانی قدرتی ، که شما را به چالش می کشد تا با انفجارهای کوتاه از ماهیچه های خود استفاده کنید و تا حد امکان سخت کار کنید ، به یک دمبل ، دمبل یا چیزی که در دست دارید با یک دسته که می تواند چنین باری را شبیه سازی کند ، نیاز دارد.

تمرین امروز از شما می خواهد که تمرکز را برای یک جلسه سریع که از نسبت کار به استراحت 2: 1 استفاده می کند (یعنی 30 ثانیه روشن ، 15 ثانیه خاموش) برای جمع آوری یک تنوع عملکرد فقط برای یک تمرین 12 دقیقه ای استفاده کنید.

فریمن می گوید: “هنگام کار ، سعی می کنید در مدت 30 ثانیه بیشترین بهره را از وقت خود ببرید.” “وقتی آن انتقال 15 ثانیه ای دارید ، ضربان قلب خود را پایین بیاورید ، قبل از رفتن به حرکت بعدی ، تنفس خود را کنترل کنید.”

این تمرینات نیز بسیار موثر هستند. فریمن برنامه تمرینی را که باید با مجتمع هایی انجام شود که شامل دو حرکت در یک زمان است برنامه ریزی می کند. به این ترتیب می توانید در این جلسه سریع حتی گروه های عضلانی بیشتری را نیز بزنید.

این محتوا از {embed-name} وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

جلسه تمرینات قدرتی پیچیده دیوید فریمن

گرمایش دینامیکی

 • منحنی تنه – 10 تکرار
 • برگشت – 5 تکرار در هر پا
 • سرباز ضربات – 5 تکرار در هر پا

  تمرین

  هر حرکت را 30 ثانیه انجام دهید ، سپس 15 ثانیه استراحت کنید. در مجموع 4 دور تکرار کنید.

  • ددلیفت رومانیایی برای قایقرانی
  • عقب زدن (راست)
  • عقب فشار دادن (چپ)
  • افزایش استخدام

   آروم باش

   با تمرینات ما هر روز هفته در ساعت 12:00 بعد از ظهر همراه باشید. آیا می خواهید با جلساتی که از دست داده اید همراه باشید؟ کل مجموعه را اینجا ببینید.

   تمرینات سلامتی را برای مردان در همه برنامه های استودیویی پخش کنید

   .

   کار را انجام دهید

   تمرینات بیشتری از فریمن می خواهید؟ این را در Instagram و All Out Studio بررسی کنید.

   این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir