12 جلیقه وزن دار برتر در سال 2020 برای آموزش و CrossFit


یکی از ساده ترین راه ها برای ایجاد چالش بیشتر در تمرین ، پوشیدن جلیقه ای با وزن است.

چه بخواهید هنوز به ورزشگاه بروید و چه نباشید ، جلیقه وزنه ای وسیله ای عالی است که باید داشته باشید اگر می خواهید بدون هیچ تجهیزات اضافی بر روی قدرت و استقامت کار کنید. اما به خصوص اگر در زمان شیوع ویروس کرونا در خانه خود باشید. اگر تمرینات منزل شما مقاومت بیشتری دریافت نکرده اند ، ممکن است بخواهید روی یکی از آنها سرمایه گذاری کنید. وزن اضافه شده یک روش مطمئن برای انجام تمرین بی نهایت سختی است که انجام می دهید. و اگر به تمرین با وزنه پایبند هستید ، این می تواند ابزاری شگفت انگیز برای کمک به شما باشد.

برای پیوستن به محتوای اختصاصی سلامت و تناسب اندام ، اینجا را کلیک کنید.

سلامت مردان

می توانید آنها را در هنگام پیاده روی ، تمرینات قلبی و حتی تمرین CrossFit نمادین مورف بپوشید. (کراس فیت کریس هولت با پوشیدن جلیقه 30 پوندی پشت به پشت مورفی دو پشت کرد) یا می توانید یکی را در طول این تمرین در خانه با یک جلیقه وزنه دار طراحی شده توسط اسکات بریتون امتحان کنید که با یک نردبان پایین رونده شما را به چالش می کشد. و تکرار پرسها.

بریتون می گوید: “مثل هر زمان استراحت کنید ، اما همیشه فشارهای خود را بشکنید.” “ست های کوچکتر با چند نفس کشیدن همیشه بهتر هستند ، اما روی زانوهای خود بنشینید تا از وزن جلیقه به سینه و شانه های خود استراحت دهید.”

جلیقه های وزنه دار هر تمرین خانگی را به سطح بالاتری می رسانند و تقریباً هر فعالیتی را به یک تمرین مقاومتی تبدیل می کنند. در اینجا 12 مورد از بهترین جلیقه های وزنی آورده شده است که به شما در افزایش تمرینات کمک می کند.


جلیقه وزنی Aduro Sport

جلیقه وزنی Aduro Sport

مینیمالیسم کلید این جلیقه Aduro است. شما قادر نخواهید بود بارهای ممکن را با برخی از گزینه های دیگر بارگیری کنید (حداکثر 20 پوند) ، اما کنار گذاشتن وزن شما از تحرک بهره مند می شود.


جلیقه وزنی ZFO Sports

جلیقه وزنی قابل تنظیم ZFOsports

amazon.com

آیا شما به هیدراتاسیون چسبیده اید؟ قبل از بستن مکانیسم تسمه ای که جلیقه را محکم نگه می دارد ، بطری آب را در جیب مخصوص قرار دهید.


5.11 حامل صفحه TacTec

می توانید صفحات شخصی خود را به این جلیقه 5.11 اضافه کنید ، که دارای طراحی ساده برای جلوگیری از تمرینات بیش از حد بزرگ است. نگران تعریق زیاد نباشید – همچنین ضد آب است.

حتما بخوانید:
فیلم قهرمان (1399)|بازیگران+عکسها|سلامسینما

ما جلیقه Hyper Vest PRO را تنظیم می کنیم

ما این جلیقه را خیلی دوست داریم ، ما آن را به عنوان بهترین برای سال 2017 در لیست Gear of Year خود اعلام کردیم. هر اندازه با 10 پوند بارگیری می شود و می توانید 32 پوند اضافه کنید. به این در بزرگترین نسخه


جلیقه RunMax Pro وزن دار

اگر می خواهید اساساً بروید ، این کتاب پرفروش آمازون از RunMax یک انتخاب عالی است. 20 پوند. نسخه مورد نیاز شما برای Murph ، یکی از سخت ترین WOD های CrossFit است.


جلیقه Cross101 با وزن Camo

Cross 101 جلیقه وزنی قابل تنظیم

CROSS101
amazon.com

82.99 دلار

این جلیقه قابل تنظیم بیش از 40 پوند است و در بسیاری از مدل های استتار موجود است. برای ترکهای طولانی یک پیوست برای بطری آب وجود دارد.


جلیقه قابل تنظیم با نوار CAP – 50 پوند

جلیقه CAP با وزن قابل تنظیم

وزن پیاده روی های خود را افزایش دهید و با نسخه 50 پوندی این جلیقه مش CAP پر شده اجرا کنید. و دیگر خسته نخواهید شد – جیبی تعبیه شده برای تلفن R شما در حین آموزش موسیقی وجود دارد.


جلیقه قابل تنظیم وزن MiR – 60 پوند

وزن جلیقه های قابل تنظیم

این جلیقه جمع و جور ثابت می کند که ظاهر می تواند گمراه کننده باشد – تا 60 کیلوگرم وزن دارد. تمرینات وزنه برداری به شما این احساس را می دهد که یک فرد اضافی به پشت خود متصل است و دستاوردهای شما فقط رشد می کند.


پاورهندز

قدرت

POWERHANDZ
powerhandz.com

224.99 دلار

Powerhandz’s Powersuit یک توزین حق ثبت اختراع است کت و شلوار، نه فقط یک جلیقه. این ماده از نئوپرن ساخته شده و دارای شش وزن انعطاف پذیر لاستیکی از 1.25 پوند در قسمت بالاتنه تا 2.5 پوند در هر ران و در مجموع 10 پوند دوخته شده در آن است.


جلیقه در حال اجرا Prodigen

جلیقه وزنه برداری پرودیژن برای مردان زنان کودکان 20 کیلوگرم ، جلیقه های وزن بدن برای تمرین ، دویدن ، قلب ، پیاده روی تجهیزات تمرینی با وزنه قابل تنظیم – خاکستری ، 20 پوند

پرویدژن
amazon.com

حتما بخوانید:
آشنایی با عایق الکتریکی

69.99 دلار

جلیقه نئوپرن Prodigen با در نظر گرفتن حرکت طراحی شده است. یک نوار الاستیک در کمر و همچنین یک نوار الاستیک در لبه ها برای انعطاف پذیری بیشتر وجود دارد. در هر دو طرف جلیقه نوارهای انعکاسی وجود دارد تا شما را در هر شرایط آب و هوایی قابل مشاهده کند. در روز یا شب دور از حوادث رانندگی در هر شرایط آب و هوایی (باران ، مه ، تاریکی). در وزن های 8 ، 12 ، 16 و 20 پوندی موجود است.


جلیقه وزن دار Goplus

جلیقه وزنی Goplus ، تجهیزات تمرینی جلیقه ای با وزن 12 پوند / 20 پوند ، برای کودکان ، آقایان ، زنان ، با سگک های قابل تنظیم و کیسه مش برای اجرای تناسب اندام

جلیقه نئوپرن Goplus پر از شن و ماسه آهن و ماسه رودخانه است و در وزن های 12 ، 16 ، 20 و 30 پوند موجود است. این بند دارای نوارهای قابل تنظیم است که با نوارهای انعکاسی مشخص شده است و همچنین دارای یک جیب مش مناسب در قسمت پشتی برای ذخیره سازی تلفن ، ژل ها یا کلیدهای شما است.


جلیقه وزنه دار MOVSTAR

جلیقه وزنه دار MOVSTAR ، جلیقه وزنی قابل تنظیم برای دویدن ، تمرین ، کاردیو ، پیاده روی و وزنه برداری برای آقایان و دختران ، 10 کیلوگرم

MOVSTAR
amazon.com

29.99 دلار

این جلیقه نئوپرن 10 کیلویی دارای وزنی قابل جدا شدن است ، بنابراین می توانید میزان دلخواه خود را برای هر تمرین تنظیم کنید. یک کمربند مخملی فوق العاده ضخیم دور کمر دارد تا بتواند آن را در جای خود نگه دارد و پشتیبانی بیشتری را در طول تمرین شما ارائه می دهد.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید


منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesredfoxbetMobil Ödeme bozdurma