[ad_1]

بهترین کمدی های عاشقانه سال 2021

.

شاید اینطور به نظر نرسد ، اما کمدی های عاشقانه برای جامعه هدف قانونی دارند. (مطبوعات ، قضاوت خود را حفظ کنید.) وقتی واقعاً آن را تجربه کنیم ، به آنها رجوع می کنیم. یک استراحت یا یک روز وحشتناک در محل کار ، یک رام-کام کلاسیک همراه با یک یا دو آبجو ، واقعاً من میتوانم پادزهر یک روز بد باشید. به هر حال ، در جهان rom-com همه چیز خوب است تا لحظه مالش وام ها. با توجه به سرعت زندگی در این سال ، همه ما می توانیم از این راحتی استفاده کنیم.

خوشبختانه ، هالیوود به رفتار ناشنوا خود پایان داد و مجبور شد روی آنچه بهترین کار را می کنند ، کار کند: ساختن کمدی های عاشقانه تا ما را از جهنم روزمره منحرف کند. در اینجا تمام کمدی های عاشقانه وجود دارد که ما در سال 2021 منتظر آنها هستیم ، از جمله دو بازدید از نتفلیکس و دنباله ای که مدتها انتظار آن را می کشید. یک دستمال و مقداری ذرت بو داده بردارید.

تبلیغات – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

ستاره ها در آلاباما سقوط کردند

جیمز مازلو در این عاشقانه شیرین جنوبی برای یک مأمور هالیوود شرکت می کند که برای دیدار مجدد دبیرستان به شهر خود بازمی گردد. پس از 15 سال غیبت ، او در می یابد که همه دوستانش به جز او با فرزندان ازدواج کرده اند. این کشف باعث می شود مشتری خود را جذب کند وانمود کردن دوست دختر او باشد. چه مشکلی پیش می آید؟ (اسپویلر: احتمالاً همه چیز.)

تاریخ انتشار: 8 ژانویه 2021

Blithe Spirit

در این فیلم با بازی جودی دنچ و ایسلا فیشر ، نویسنده از نوشتن در یک بلوک رنج می برد ، بنابراین به طور طبیعی وی برای برگزاری یک جلسه از رسانه ها بازدید می کند. در نتیجه ، شبح همسر اول درگذشته او ظاهر می شود و مثلث عشق ارواح را بین نویسنده ، همسر فعلی و شبحش تشکیل می دهد.

تاریخ انتشار: 19 فوریه 2021

غرفه بوسیدن 3

قسمت سوم این رام-کام نوجوانان در نتفلیکس شخصیت اصلی اِل را دنبال می کند ، که باید تصمیم بگیرد کدام پسر از دانشگاه را انتخاب کند: دوست پسر او نوح که به هاروارد می رود یا بهترین دوستش لی که به برکلی می رود. آیا هر دو گزینه برای ما بسیار خوب به نظر می رسند؟

تاریخ انتشار: ناشناخته است ، اما جایی در سال 2021 است.

اعزام کننده فرانسوی

وس اندرسون ، مشهور به اظهارنظرهای عجیب و غریب و تصویرهای فاخر ، در آخرین روزنامه خود تیموتی شلامت و تیلدا سوئینتون را معرفی می کند ، که سه داستان برتر دهه اخیر آنها را برجسته می کند. ما می گوییم فیلم برنده اسکار.

تاریخ انتشار: ناشناخته است ، اما جایی در سال 2021 است.

سیندرلا

کامیلا کابلو در یک فیلم اکشن دیزنی دیگر بازی کرد. داستان کلاسیک ، که به عنوان یک کمدی عاشقانه موسیقی برنامه ریزی شده است ، توسط یک بازیگر با استعداد که شامل بیلی پورتر ، ایدینا منزل ، میسی الیوت و پیرس برازنان است ، تکمیل می شود.

تاریخ انتشار: 5 فوریه 2021

انتظار 2 آمریکا

بالاخره انتظار به پایان رسید. ادی مورفی در این دنباله از کلاسیک 1988 بار دیگر نقش خود را به عنوان شاهزاده آکیم ، وارث تاج و تخت زاموندا تکرار می کند. در فیلم جدید ، پرنس آکیم در می یابد که پسری در آمریکا دارد که قبل از جای گرفتن در آن باید دوباره با او متحد شود. پادشاه زاموندا.

تاریخ انتشار: 5 مارس 2021

با من ازدواج کن

فوق ستاره های واقعی جنیفر لوپز و مالوما در این فیلم درمورد یک ستاره پاپ لاتین (جی لو) که متوجه می شود نامزدش (مالوما) او را فریب می دهد ، در کنار هم بازی می کنند. او که از این افشاگری شوکه شده ، تصمیم می گیرد با غریبه ای ازدواج کند که اوون ویلسون خوش خلق او را بازی می کند و او را در میان جمعیت پیدا می کند.

تاریخ انتشار: 14 مه 2021

بارب و استار به ویستا دل مار می روند

SNل-الوم کریستن ویگ در این فیلم کمدی در مورد دو بهترین دوست که شهر کوچک خود را در غرب میانه برای دیدار از فلوریدا ترک می کنند ، با جیمی دورنان بازی می کند. این دو نفر که امیدوار بودند آن را در ویستا دل مار تجربه کنند ، خیلی زود خود را درگیر یک نقشه شرور می کنند تا شهر را ویران کنند.

تاریخ انتشار: 16 ژوئیه 2021

به همه پسران: همیشه و برای همیشه ، لارا ژان

لانا کاندور و نوح سنتینئو برای آخرین فیلم از بازگشت به همه پسرهایی که قبلا دوستشان داشتم سه گانه ، بر اساس کتاب های جنی هان. پس از انتخاب پیتر به جای جان امبروز در دنباله ، لارا ژان به آینده و آنچه این برای سرنوشت این زوج معنی می کند نگاه می کند.

تاریخ انتشار: ناشناخته است ، اما زمانی در سال 2021 است.

خلق

لین مانوئل میراندا ، بلیک لیولی و دایان کیتون در این کمدی عاشقانه درباره دو کارگردان متاهل بازیگرانی را برای بازآفرینی استخدام می کنند. بهتر قسمتهایی از ازدواج آنها

تاریخ انتشار: ناشناخته است ، اما زمانی در سال 2021 است.

بستن

اطلاعات زیادی در مورد این فیلم کمدی / سرقت عاشقانه به موقع (و احتمالاً ناشنوا) ایجاد شده در طی همه گیری COVID-19 وجود ندارد. با این حال درست آن هاتاوی ، بن استیلر و میندی کالینگ ، بنابراین احتمال موفقیت آن بسیار زیاد است.

تاریخ انتشار: ناشناخته است ، اما زمانی در سال 2021 است.

سقوط برای فیگارو

او که یک مدیر موفق صندوق هجینگ بود اما موفق به انجام آن نشد ، شغل و دوست پسر خود را در لندن رها کرد تا آرزوی خود را به عنوان یک خواننده اپرای رقابتی در مناطق مرتفع اسکاتلند دنبال کند. (همچنین با مشارکت Star Trek: Discovery’s شازاد لطیف.)

تاریخ انتشار: ناشناخته است ، اما زمانی در سال 2021 است.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

تبلیغات – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir