12 بهترین تیغ ​​مردانه 2020


تراشیدن یک میدان مین است. لحظه ای که تیغه تیز به صورت خود می گیرید ، به نظر می رسد مانند یک لیست بی پایان از مشکلات احتمالی: بریدگی ، بریدگی ، سوختگی ریش تراش ، موهای فرو رفته. می توانم ادامه دهم ، اما شما می دانید که در مورد چه چیزی صحبت می کنم.

گرفتن اصلاح موثری نیاز به صبر ، تجربه ، تکنیک و البته تجهیزات مناسب دارد. شروع با تیغ خود را. استفاده از تیغ خوب شما را سالها قبل از بازی نوری می کند. اما تشخیص اینکه کدام تیغ برای شما مناسب است ، به لطف بهمن گزینه های موجود دشوار است.

و بحث وجود دارد ، آه ، بحث. بعضی از افراد می گویند که تعداد بیشتری تیغ اصلاح بهتر به شما می دهد. دیگران می گویند هرچه از تیغه های بیشتری استفاده کنید ، بیشتر در معرض تحریک و موهای فرو رفته قرار دارید. بعضی از افراد می گویند تیغ برقی بهترین راه است. دیگران سوگند می خورند که یکبار مصرف است. سنت گرایانی هستند که فنون مدرسه قدیمی را ترجیح می دهند و مدرنیست هایی که تکنولوژی را ترجیح می دهند. نیازی به گفتن نیست که کلوب های تراشیدن اشتراک که می گویند ما سالها فریب پرداخت قیمت های بالاتر برای مارک های داروخانه را خورده ایم.

جایی که در این بحث قرار می گیرید یک تصمیم شخصی است. پوست همه متفاوت است و بنابراین به اصلاح ما نیاز دارد. از هر تیغی که استفاده می کنید ، همیشه از تیز بودن آن اطمینان حاصل کنید (پس از چند بار استفاده آن را تعویض کنید) ، زیرا تیغ بلانت ، بدون توجه به نوع آن ، به صورت شما آسیب می زند. خیلی سریع تراشیده نشوید ، حتی اگر هوا شما را تحت فشار قرار دهد ، زیرا در نهایت خون می ریزیم. و همیشه بعد از دوش گرفتن وقتی موهای صورت نرم ترین و راحت ترین موها را می تراشید ، اصلاح کنید.

تیغی که انتخاب می کنید به موارد دلخواه شخصی و نیاز پوست شما برمی گردد. 12 بهترین تیغ ​​را برای هر مرد مشاهده کنید.

بهترین تیغ ​​برای انواع

ریش تراش جدید Gillette Heated یک تیغ گرم را به تیغ قابل شارژ و گرم کننده تبدیل کرده است که هنگام اصلاح موها را نرم می کند.

بهترین تیغ ​​برای بودجه

ما از تیغ 5 تیغه Unisex BIC هستیم

دشوار است که از قیمت این تیغ ​​ساده و در عین حال کارآمد کاست ، اما ما آن را در این لیست قرار دادیم زیرا کارایی خوبی نیز دارد. پنج تیغه وجود دارد که به شما امکان می دهد هر کجا از آن استفاده کنید ، محکم تراشیده شوید ، همچنین اگر این چیزی است که به دنبال آن هستید ، آن را به بهترین تیغ ​​پا تبدیل می کند.

حتما بخوانید:
وکیل مهریه - گروه وکلای عدالت نویسان

بهترین کارتریج ریش تراش

هنگام خواندن این داستان ، هری بی سر و صدا با تیغ های ارزان قیمت و ارزشمند خود ، جهان را تسخیر می کند. بله ، تیغ های آنها ارزان است ، اما آنها نیز کار می کنند. واقعا کار می کند. آنها کارتریج های کلاسیک و دارای تیغه های زیادی هستند که در دوران مدرن برای هر مردی استفاده می شود و برای انواع پوست به خوبی کار می کند. و از آنجا که ارزان هستند ، برای تیز نگه داشتن آنها اغلب می توانید بیشتر تغییر دهید.

بهترین تیغ ​​یکبار مصرف در هر مکان

تیغ توپی توپی Schick Xtreme3

این تیغ ​​های یکبار مصرف با سه تیغه اصلاح بسیار نزدیک صورت شما را فراهم می کند ، اما سر چرخان ابتکاری به راحتی در امتداد خطوط سر می خورد. اصلاح به همان اندازه خوبی به سایر قسمت های بدن شما مانند سر یا سینه نیز می دهد.

بهترین تیغ ​​یکبار مصرف

این تیغ ​​ها موردی برای زیبایی کلاسیک ها ایجاد می کنند. دارای دو تیغه و بدون زنگ و سوت است. وقتی می خواهید بدون حرکت در اطراف کارتریج های اضافی ، از نزدیک تراشیده شوید ، یک جفت در ست اضافی خود قرار دهید.

بهترین تیغ ​​برقی برای هر مکان

زیبایی این هیبرید برقی با موبر اصلاح این است که می توانید از آن برای هر نوع ظاهری در هر کجا که می خواهید تراشید استفاده کنید. این یک اصلاح ضخیم و تمیز به صورت و بدن می دهد ، اما اگر می خواهید طول مشخصی داشته باشید دارای محافظ های طول است.

بهترین تیغ ​​برای ایمنی

تیغ ایمنی قابل تنظیم Merkur FUTUR

تعویض ریش تراش ایمن می تواند به معنای رشد کمتر مو و تحریک پس از اصلاح باشد ، اما همچنین ترسناک است. تیغه های این تیغ ​​به راحتی گرفته می شود و می توانید طول تیغه را تنظیم کنید ، این امر باعث سهولت انتقال و درد کمتری می شود.

حتما بخوانید:
آموزش تعمیرات موبایل - دوره آموزش تعمیر موبایل + مدرک فنی - فن آموزان

بهترین تیغ ​​برای جلوگیری از موهای رشد نکرده

کیت استارتر سیستم اصلاح اریب

ایده احیای تیغ ایمن در واقع یک تیغه است وجود ندارد آنها شما را به اندازه ریش تراش با تعداد زیادی تیغه نزدیک می کنند ، که برای هر کسی که با موهای داخل شده و برجستگی های تیغ سر و کار دارد بسیار مهم است ، زیرا تراشیدن خیلی نزدیک در واقع باعث می شود که پوست کندن پوست شما راحت تر باشد. تیغ کاملاً وزنی Bevel انتقال را راحت تر می کند و مخصوصاً برای کسانی که هرگز از آن استفاده نکرده اند بدون پاره شدن گردن خوب است.

بهترین تیغ ​​مردانه برای پوست های حساس

تیغ مردانه ژیلت SkinGuard

اگر پوست حساسی دارید یا از قبل مستعد تحریک هستید ، اصلاح می تواند به یک جهنم خاص تبدیل شود. این ریش تراش جدید ژیلت دارای محافظ مخصوص تیغه است که از تراشیدن بیش از حد آن و در نتیجه ایجاد تحریک جلوگیری می کند ، اما کارایی را از بین نمی برد. شما هنوز هم یک اصلاح نسبتاً نزدیک (هر چند صاف و بدون کودک) بدون جوش را دارید.

بهترین تیغ ​​برقی

ریش تراش فیلیپس Norelco S9000 Prestige

تیغ برقی که حتی در دوره راه اندازی پوست شما را نمی کشد و تحریک نمی کند؟ بله لطفا! می توانید از آن برای اصلاح خیس و خشک با کمترین تحریک استفاده کنید و پد شارژ خنک حتی آیفون شما را شارژ می کند.

بهترین تیغ ​​سبز

ریش تراش بامبو اصل Bulldog

این تیغ ​​دارای دسته بامبو قابل جابجایی و قطعات فلزی است و دارای بسته بندی بازیافتی است. و او مانند هر تیغ دیگری اصلاح می کند.

بهترین تیغ ​​ژیلت

تیغ مردانه Gillette Mach3 Turbo

Mach3 کلاسیک مانند تیغ Goldilocks است – دارای سه تیغه است که برای تراشیدن شما کافی است ، اما نه بیش از حد که خطر تحریک و موهای رشد کرده به طور تصاعدی افزایش یابد.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید


منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesredfoxbetMobil Ödeme bozdurma