قفل ریموتی درب اتاق چیست؟

قفل ریموتی درب چوبی
قفل ریموت دار اتاق مدیر

به عنوان مثال ، قفل ریموتی درب چوبی در شرکت ها و دفاتر ، با نصب قفل دیجیتال با ریموت ، دبیر شرکت علاوه بر بهره مندی از امنیت قفل مقابل برقی ریموتی و زیبایی قفل های هوشمند ، می تواند بدون نیاز به بلند شدن و نشستن زیاد از ریموت استفاده کند ، قفل برقی ریموت دار که یک بسیار پرانرژی ، در را برای مشتریان باز کنید و پس از ترک آنها دوباره در را قفل کنید.

نقطه قوت دیگر این قفل کنترل از راه دور برقی YouTube 1093 تعویض مغز قفل در صورت خرابی است و بر خلاف قفل های پاسیوی قدیمی ، نیازی به تعویض قفل مقابل برقی ریموتی کامل قفل نیست. قفل درب پاسیو در واقع محصولی قفل برقی ریموت دار است که درب پاسیو را می بندد. آنها قفل برقی ندارند و مشاهده کنید محدود کننده های ارزان تری برای آنها تعبیه شده است.

از موتور توبولار برای ترافیک کم نیز قفل مقابل برقی ریموتی استفاده می شود که از موتور جانبی ارزان تر است. باید به شما بگویم که امروزه استفاده از قفل های برقی درب ورودی قفل ریموتی درب چوبی جایگزین قفل های قدیمی شده است.

ساده ترین و ارزان ترین روش برای کنترل درب های خود با قفل از راه دور یا به صورت قفل برقی ریموت دار الکترونیکی نصب قفل برقی FF آلمان بر روی درب است که جایگزین دهانه در قاب می شود.

قفل مقابل برقی ریموت دار درب چوبی

یکی از مزایای این قفل برقی این است که برخلاف قفل های قدیمی ، نمی توان با قرار دادن یک کارت ساده قفل قفل برقی Cisa را در خارج از درب به عقب برد و این از نظر قفل مقابل برقی ریموتی امنیتی است یک مزیت بزرگ یکی دیگر از مزایای امنیتی این است که سارقان نمی توانند با فشار دادن یک کارت ساده و باز کردن در ، از بیرون عقب بروند.

با افزودن یک مدار کنترل از راه دور ساده و ارزان به قفل برقی ، می توانید درب را باز کرده و با فشار دادن دکمه کنترل از راه دور حرکت کنید. اگر از قفل های قدیمی استفاده می کنید ، اگر قفل ریموتی درب چوبی مهمان در حالی که در قفل شده است به سراغ شما بیاید ، دیگر آیفون شما نمی تواند قفل درب را باز کند و باید دوباره به درب ورودی بروید و در را با کلید قفل برقی ریموت دار باز کنید.

لحظه ای تصور کنید که به دنیای کارمی ارل منتقل قفل مقابل برقی ریموتی شده اید. مطمئناً اگر میهمان به خانه شما بیاید ، دیگر نمی توانید قفل آیفون را باز کنید ، زیرا باید دوباره پایین بیایید و کلون را حذف کنید.

لازم به ذکر است که قفل برقی Cisa در هنگام بسته شدن درب به طور خودکار خاموش می شود و نیازی به قفل شدن سه بار نیست و در صورت قفل شدن درب ، با فشار دادن کلید آیفون و بعد از مهمان درب باز می شود با بسته شدن در ، قفل به 3 قفل تنظیم می شود

. TSA نیازهای مشتریان خود را شناسایی و یک قفل برقی با قابلیت باز کردن قفل برقی ریموت دار درب از طریق کارت یا برچسب معرفی کرد ، به طوری که مکانهایی که از قبل آیفون تصویری قفل ریموتی درب چوبی نصب کرده اند و از این ویژگی استفاده نکرده اند نیز می توانند از این ویژگی بسیار خوب استفاده کنند ویژگی بودن.

خرید قفل ریموتی اتاق مدیر

از آنجا که لولاهای درب ضد سرقت از لولاهای درب قفل مقابل برقی ریموتی چوبی بزرگتر هستند ، این برش باید کمی بزرگتر باشد تا لولاها در هنگام قفل شدن توسط کلید بتوانند به راحتی درب را حرکت دهند و دهانه درب را بگیرند.

قفل از راه دور مکانیزم باز و بسته شدن درب پارکینگ با استفاده از ریموت نحوه نصب درهای اتوماتیک پارکینگ با گیرنده (گیرنده) ، ریموت ارائه شده به شما در واقع فرستنده است.

بر این اساس ، مکانیزم باز و بسته شدن با کنترل از راه دور قفل ریموتی درب چوبی امکان پذیر است. قفل برقی ریموت دار نصب فقط در استانهای تهران و البرز امکان پذیر است و برای سایر استانها فقط فروش قطعات (بدون نصب) امکان پذیر است. این قفل در انواع کنترل نشده برای نصب درب ریموتی کلیک کنید. باز کردن درب با ریموت را ببینید.

اتوماتیک پارکینگ و با دکمه هایی برای نصب درب قفل مقابل برقی ریموتی ورودی آهنی در حیاط ساختمان ، لابی آپارتمان و … موجود است و قفل هایی که بیشترین استفاده را دارند قرار است.

قیمت قفل برقی ریموت دار در بازار

مقابل برقی ریموتی
قفل ریموت دار اتاق مدیر

در قسمت جلو آهنی نصب شوند درهای کوچه و شهر. فراوانی روی قفل برقی ریموت دار این درها نصب شده است. قفل سر گاو یکی از مدل هایی است که اخیراً مورد استقبال تعداد زیادی از کاربران قرار گرفته است قفل ریموتی درب چوبی ، بنابراین امروزه در درب ورودی اکثر آپارتمان ها دیده می شود.

بیشتر کارهای الکتریکی قفل مقابل برقی ریموتی از طریق یک مته طولانی از قاب (روبروی تاسیسات الکتریکی) تا محلی که گیرنده در آن نصب شده است (کنار قاب درب) و دو رشته سیم خروجی گیرنده قفل برقی ریموت دار از طریق این کانال به طرف قفل برقی قاب عرضه شده است.

ایندکسر