[ad_1]

هر مردی موهای عالی می خواهد ، اما وقتی موهای ظریف یا موهای نازکی دارید ، می توانید یک نبرد سخت را احساس کنید. در مورد انواع موها ، موهای ریز ساختار ندارند و این بدان معنی است که تارهای مو کوچک و نازک تر از سایر موها هستند. موهای نرم نرم است و معمولاً در رنگ های روشن تر مو ، مانند بور یا قهوه ای روشن دیده می شود ، اما هنوز هم می تواند ضخیم باشد (ضخامت مربوط به مقدار واقعی مو است ، نه به ساختار رشته های جداگانه). . با این وجود آرایشگر داگ پاستور می گوید ، داشتن موهای ظریف به این معنی است که “او نمی خواهد کار زیادی انجام دهد”. “شناور یا بافت نیست. متمایل به شل و صاف یا مستقیم و صاف است. “

بدون مزایای حجم و بافت طبیعی ، مدل موی شما و نحوه آرایش موهای ظریف مهم است. سلمان تبر پدرو روزاریو می گوید: “همه چیز در مورد افزودن بافت است.” یک برش بافت خوب می تواند موهای ریز را پر و سرزنده نشان دهد. محصولات یک ظاهر طراحی شده نیز می توانند به این امر کمک کنند.

چگونه موهای ظریف را حالت دهید

دشمن موهای ریز هر چیزی است که موهای شما را سنگین کند. این به معنای دور ماندن از رژ لب های مسخره و واکس های سنگین است. بریجت هال ، متخصص روانشناسی ، مثل یک شامپوی خشک می گوید: “به مواردی فکر کنید که به صورت سطحی حجم ایجاد می کنند.” پاشیدن کمی شامپوی خشک به ریشه های موهای خشک و ظریف باعث وزن و بافت بدون وزن محصولات دیگر می شود. این را به عنوان یک اسپری مو در نظر بگیرید ، اما با فواید پاک کننده اضافی ، Paster را توصیه می کند ، که برای موهای ریز مناسب است ، زیرا چربی اضافی پوست سر شما نیز می تواند آن را کاهش دهد.

سایر محصولات سبک مانند اسپری نمک و موس می توانند به خوبی در ایجاد بافت و حجم در موهای ریز کمک کنند. هال ، همچنین توصیه می کند با سشوار دوست شوید ، می گوید: “موس برای کسی که نمی خواهد احساس چسبندگی کند بسیار مناسب است.” از سشوار برای بلند کردن مو از ریشه در هنگام خشک شدن استفاده کنید ، این امر باعث می شود موهای ریز پرتر شوند. او می گوید: “زیاد از گرما استفاده نکنید – آن را خنک نگه دارید” ، زیرا گرمای زیاد باعث می شود موهای ریز به راحتی خشک شوند و شکننده شوند.

هال همچنین استفاده از محصولات پایه آب را که احتمال تشدید مو را دارند توصیه می کند و استفاده از شوینده مو به جای شامپو را در نظر داشته باشید. او می گوید: “با داشتن موهای ریز ، روغن های طبیعی پوست سر می توانند سریعتر تجمع پیدا کنند” ، اما شامپوهای سنتی می توانند موهای ریز را وزن کنند یا آنها را تا خشک و شکننده از بین ببرند. در عوض ، از یک شستشوی مو استفاده کنید تا روغن به راحتی تمیز شود. با نرم کننده نرم مخصوص موهای ریز طراحی شده را دنبال کنید.

علاوه بر یک ظاهر ، برخی مدل های مو نیز وجود دارند که برای موهای ریز مناسب هستند. ترکیبی از محصولات عالی برای برش و حالت دادن می تواند حتی به بهترین و مرغوب ترین موها روح تازه ای ببخشد. در اینجا بهترین مدل های مو برای آقایان با موهای ظریف آورده شده است.

تاب کلاسیک

کریس وو

گتی

همانطور که توسط کریس وو دیده شده است

کوتاه نگه داشتن موهای ظریف وسوسه انگیز است ، اما رشد کمی طول اضافی ، به خصوص در قسمت بالا ، گزینه های بیشتری به شما می دهد. این صخره سبک کلاسیک با فشار دادن موها به بالا و عقب ، با استفاده از یک شامپوی خشک باعث افزایش قد می شود. هال گفت: “این به شما بنیادی می دهد و سپس می توانید آن را دستکاری کنید – می توانید آن را اشتباه بگیرید یا نرم کنید.” این کار را با کمی لاک زدن کامل کنید تا ثابت بماند.

دفع

جو آلوین

گتی

همانطور که توسط جو آلوین دیده شده است

مانند برش ، این برش در سر کمی بیشتر است و حتی گزینه های بیشتری برای استایل به شما می دهد. نسخه ای که در اینجا می بینید کمی رسمی تر و لکه دار است ، اما ممکن است به همان اندازه کثیف به نظر برسد (که باعث ایجاد بافت بصری می شود). پاستور توصیه می کند: “وقتی بلندتر از بالا است و از صورت باز می شود ، از اسپری ریشه استفاده کنید تا حجم بیشتری به آن اضافه کنید.”

اسپری حجم کانال Evo Root

amazon.com

بافت بالا

میگل

گتی

همانطور که در میگل دیده می شود

موهای ظریف همیشه صاف نیستند – اگر موهای نرم موی خود را دارید ، آن را نشان دهید! این برش آن را در پهلو کوتاه و در قسمت جلوی آن را طولانی تر نگه می دارد ، که به موهای طبیعی اجازه می دهد حجم و بافت اضافه کرده و صورت را بلندتر کند.

امواج جانبی کوتاه

تروی سیوان

گتی

همانطور که در Troye Sivan دیده می شود

حتی اگر موهای طبیعی موهایتان را نداشته باشید ، برش بلندتر و کوتاهتر به شما کمک می کند موهای خود را ایجاد کنید. هنگام شکل گیری ، شکل گیری موج را دو برابر کنید. پاستور می گوید: “آن را با اسپری نمک بزنید و سطح آن را مرتب کنید تا فضای طبیعی و نامرتبی روی تخت ایجاد شود.”

به عقب کشیدن

ایوان مک گرگور

گتی

همانطور که توسط ایوان مک گرگور دیده شده است

به جای تلاش برای ایجاد امواج و بافت در جایی که وجود ندارد ، می توانید در جهت مخالف حرکت کنید. پاستور می گوید: “موهای ظریف دوست دارند دراز بکشند ، بنابراین می توانید خم شوید.” برای بدست آوردن نوک صاف خوب ، موهای شما نباید به اندازه آنچه در اینجا می بینید ، بلند باشد اما باید به اندازه کافی بلند باشد تا بتواند به آرامی دراز بکشد.

بخش میانی

bts

گتی

همانطور که در BTS دیده می شود

صادقانه بگویم ، تنها زمانی که این اسکیت باز دهه 90 زیبا به نظر می رسد ، موهای ظریف است. موهای ظریف به راحتی قابل استفاده هستند و به اندازه سایر بافت های مو سنگین نیستند ، که باعث می شود این برش مانند اسفنج از طرفین متورم شود. تصور کنید که این یک کاسه به روز شده با برش طولانی تر است – هنوز یک گونه جوان است ، اما یک روش خوب برای بهینه سازی آنچه ژنتیک به شما داده است.

شستشوی طول متوسط

جانی فلین

گتی

همانطور که جانی فلین دیده است

یکی دیگر از نتایج مثبت داشتن موهای ظریف این است که می توانید بدون نگرانی از کثیف به نظر رسیدن ، آنها را طولانی تر کنید. در این حالت ، این سبک ماندگار کمی خشن و کمی پیچیده است. از آرایشگر خود بخواهید که لبه ها را پاره و طبیعی نگه دارد و از اسپری نمک یا مواد سازنده بافت استفاده کنید تا کمی درمان شود.

اسپری بافتی Got2B Trippin Beach

کل پاره

پل بتانی

گتی

همانطور که توسط پل بتانی دیده شده است

پیشرفت با موهای ریز کاملاً امکان پذیر است و همان قوانینی که در بالا بیان کردیم هنوز هم اعمال می شوند. نگه داشتن آن تا فقط چند اینچ خوب است ، اما مطمئن شوید که آرایشگر شما با برش قله ها و دره ها ، نه صاف ، بافت اضافه می کند. هال توصیه می کند فقط از قیچی های کم پشت دور شوید ، زیرا آنها به منظور نازک شدن حجم طراحی شده اند و برای موهای ریز نیز مفید نیستند.

کشور مأمور مخفی

دانیل کریگ

گتی

همانطور که توسط دانیل کریگ مشاهده شده است

این برش کلاسیک مردانه برای انواع مو خوب است ، اما به خصوص برای موهای ریز مناسب است. از آنجا که معمولاً کمی پشم طبیعی برای موهای ریز وجود دارد ، قسمت کناری به راحتی صاف و نازک به نظر می رسد. به جای اصلاح آن با ژل ، از یک شامپوی خشک برای ریشه زدن حجم استفاده کنید و سپس آن را مسواک یا شانه کنید تا خشک باشد. حجم خواهید گرفت اما رطوبت ندارید.

شامپوی خشک Old Spice برای آقایان

پیچک به روز شده

رایان رینولدز

گتی

همانطور که در رایان رینولدز دیده می شود

اگر موهای ظریف و رنگ روشن دارید ، در قسمت کناری آن یک محو شدن ضخیم باعث می شود که پوست بیش از آنچه که می خواهید به زیر چشم بماند. اگر به دنبال یک ظاهر محو کلاسیک هستید ، از آرایشگر خود بخواهید کمی طول در کنار خود بماند (همانطور که در اینجا می بینید) ، که به شما شکل می دهد ، اما با این وجود موهای ریز به نظر می رسد پرتر است

اخبار به روز شده

مالوما

گتی

همانطور که در مالوما دیده می شود

وزوزها دموکراتیک ترین مدل مو هستند – آنها گزینه ای عالی برای هر نوع و بافت مو هستند. اما اگر موهای ظریفی دارید و نمی خواهید پوست زیادی ببینید ، کمی بلندتر از آن را مانند آن بگذارید. هنوز ظاهری وزوز و تمیز خواهید داشت ، اما این باعث افزایش دید بصری و پوشاندن هر پوستی می شود که به بیرون نگاه می کند.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir