[ad_1]

رابطه جنسی در توالت

روسلان داشینسکیگتی ایماژ

رابطه جنسی سریع هدیه ای است که توسط خدایان داده شده است – هدیه ای که بسیاری از ما تقریباً به اندازه کافی از آن استفاده نمی کنیم. اشتباه نکنید ، همه ما دوست داریم یک ماراتن جنسی 24 ساعته انجام دهیم. اما ما بزرگسال هستیم و باید کاری انجام دهیم. ما باید بچه ها را از مدرسه تحویل بگیریم ، یک گفتگوی عصرانه با رئیس داشته باشیم یا سایر تعهدات و ناراحتی های زندگی. به همین دلیل است که گاهی اوقات ، وقتی برنامه شما دیوانه می شود ، ممکن است چند دقیقه برای یک رابطه صمیمی با همسرتان یک کار غیرممکن به نظر برسد.

اما این باعث می شود که رابطه جنسی سریع بسیار عالی باشد ، نیازی به گفتن نیست که گرم باشد. فوریت ، شدت ، ترس از ورود شخصی – همه این عوامل می توانند ضربان قلب شما را منفجر کنند و شما را به وحشی رانندگی کنند. خودانگیختگی نیز عامل دیگری است که سرعت را بسیار جذاب می کند. شما فکر می کردید که بقیه روز خود را صرف کار بر روی این گزارش های TPS می کنید ، اما در عوض این نسخه زیبا را دریافت می کنید. ناگفته نماند که رابطه جنسی سریع هنوز مزایایی را به همراه می آورد که یک جلسه عاشقانه طولانی تر به همراه دارد ، از جمله بهبود روحیه ، کاهش استرس ، تقویت سیستم ایمنی بدن و البته تقویت روابط با شریک زندگی.

بنابراین دفعه بعدی که روحیه شما و همسرتان فراهم است اما شما را مجبور به فشار زمان می کند ، یکی از این ده موقعیت سریع و کثیف جنسی سریع را امتحان کنید. خوش اومدی دوست

تبلیغات – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

1

مبلغ

آیا مبلغ فوق العاده ترین موقعیت آنجاست؟ نه ، اما آیا وقتی عجله دارید جواب می دهد؟ آره. یک دلیل وجود دارد که مبلغ عنصر اصلی در کارنامه جنسی اکثر مردم است. کار می کند. با مبلغین تحریک کلیتوریس برای شما یا همسرتان نیز آسان است که این احتمال را دارد که شما و آنها در مدت زمان کوتاهی که با هم هستید به ارگاسم برسند.

2

فلتیرون

Flatiron ، جایی که از پشت در حالی که روی شکم دراز کشیده اید وارد شریک زندگی خود می شوید ، اجازه نفوذ عمیق دیوانه واری را می دهد و معمولاً منجر به اوج لذت جنسی هم برای شما و هم برای آنها می شود و آن را برای یک مرد سریع ایده آل می کند. برای افزایش احتمال رسیدن ارگاسم از طرف همسرتان ، بازوی خود را به دور رانهای او بپیچید و در حالی که از پشت با آنها رابطه جنسی دارید با کلیتور آنها بازی کنید.

3

وارث تاج و تخت

این موقعیت سریع سریع برای تجویز خوراکی است. در حالی که همسرتان روی صندلی با پاهای باز نشسته است ، شما به شهر می روید. یک موقعیت عالی گرم کردن آنها با زبان یا انگشت یا دو انگشت است ، اما همچنین می تواند به عنوان یک تماس نهایی برای کمک به آنها در رسیدن به ارگاسم در طول زمان استفاده شود. شریک زندگی شما همچنین می تواند با گفتن دقیقاً آنچه می خواهد ، شما را راهنمایی کند. همچنین برای آنها بسیار گرم است ، زیرا آنها می توانند شما را کاملاً بین رانهای خود ببینند.

4

مدام توله سگ

از شریک زندگی خود بخواهید در مقابل شما بایستد و در زاویه 90 درجه خم شود. در حالت ایده آل ، این کار را در نزدیکی دیوار یا میز انجام دهید تا شریک زندگی شما چیزی برای پشتیبانی داشته باشد. سپس از پشت وارد شوید.

با این منظره نمایی عالی دریافت می کنید و تقریباً در هر جایی می توانید این کار را انجام دهید. آلیشیا سینکلر ، یک متخصص شناس جنسی و مدیر عامل Le Wand & b-Vibe ، می گوید: “شریکی که از پشت سر می آید ، فضای کافی برای تحریک شریک میزبان را با دستان خود و یا یک اسباب بازی دارد ، و لذت را حتی در زمانی که فقط چند دقیقه وقت دارید به حداکثر می رساند.” وی افزود: این امر به ویژه برای تحریک نقطه G یا پروستات بسیار مفید است.

5

بنشینید آسیاب کنید

اگر حرکت شما محدود است و فقط جای نشستن دارید ، سعی کنید آسیاب کنید. “این موقعیت برای مسافرت سریع در ماشین یا فضای باریک دیگر که فقط می توانید یک صندلی داشته باشید ایده آل است. حرکت سنگ زنی امکان حرکت کمتری را برای شما فراهم می کند ، بنابراین اگر مجبور باشید سکوت کنید دیگر نگران صدای جیرجیر کردن نیستید.

نحوه کار این است: بنشینید در حالی که شریک زندگی شما از بالا بالا می رود و با پاهایی که دور کمرتان قرار دارد راه می رود. سینکلر می گوید: “این اصطکاک بیشتر از حرکت به سمت بالا و پایین است.”

6

دوش جنسی

آیا برای کار دیر شده اید ، اما آیا احساس تحریک پذیری می کنید؟ دوش بگیرید و همزمان رابطه برقرار کنید. “اجازه دهید یک شریک برای حمایت ، با پای بلند شده به دیواره دوش تکیه دهد. سینکلر می گوید ، این به همسر دیگر فضای کافی برای ورود دارد (با آلت تناسلی مرد ، ویبراتور ، ویبراتور ، امن برای دوش گرفتن).

از آنجا که شریک میزبان هنوز یک پا روی زمین است ، می توانید همدیگر را حمایت کنید و هم از زمین خوردن خودداری کنید. (و بله ، دوش های زیر دوش در واقع بسیار رایج هستند.)

7

رابطه جنسی پشت میز

در اصل ، این موقعیت را می توان در هر جایی با یک سطح صاف انجام داد – یک میز ، میز ، ماشین لباسشویی / خشک کن را در نظر بگیرید. “شریک میزبان روی یک سطح برآمده نشسته و در حالی که شخص دیگر روی زمین ایستاده است ، پاهای خود را باز می کند. هنگامی که در شیار قرار گرفتید ، شریک پذیرنده را وادار کنید تا برای فشار بیشتر پاهای او را روی شانه های شریک زندگی ایستاده قرار دهد. “

8

سگ پا

سینکلر می گوید: “با این اصلاح آسان سبک توله سگ کلاسیک ، هر دو شریک روی پله ها زانو می زنند و اهدا کننده یک پله پایین تر از گیرنده است.” برای رسیدن به تجارت کاملاً همسو خواهید بود. به علاوه چیزی فوق العاده سکسی در مورد هر دوی شما وجود دارد که آنقدر درگیر آن هستید که حتی نمی توانید به اتاق خواب بروید.

9

69

چه روی زمین باشید و چه در رختخواب ، هیچ حرکتی در این حرکت وجود ندارد ، بنابراین انجام آن در هر مکانی آسان است. علاوه بر این ، سینکلر گفت: “69 بهترین حرکت متقابل است ، بنابراین شما می توانید به طور موثر اطمینان حاصل کنید که همه به عقب برگردند.”

10

قاشق

اگر قبلاً دکمه تعویق را بیش از حد فشار داده اید ، موقعیت خوبی برای سکس صبح زود است. سینکلر می گوید: “از پشت بیایید ، به شریک زندگی خود نفوذ کنید در حالی که آنها در برابر شما فروتن هستند.” قاشق زدن به شما و همسرتان دسترسی زیادی برای تحریک همزمان نوک پستانها ، کلیتوریس ، بیضه ها و سایر مکانهای سرگرم کننده را می دهد.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io پیدا کنید

تبلیغات – ادامه مطلب را در زیر بخوانید[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر