[ad_1]

اتصال در یک سطح عمیق تر

تصاویر افرادگتی ایماژ

در نسخه کلاسیک موقعیت جنسی مبلغ ، یک زن و شوهر رو در رو با شریک نافذ از بالا و شریک پذیرنده در پشت خود دراز می کشند. اگر از ما بپرسید ، مبلغ کلاسیک رپ بدی پیدا می کند. البته ، این “سنتی” است ، اما چیزهای زیادی برای دوست داشتن وجود دارد: صمیمیت نزدیک بودن چهره شما به یکدیگر؛ امکان طرح بندی واقعیت این است که هیچ کس عضله را در تلاش برای انجام حرکات پیچیده جنسی نمی کشد. شریک میزبان همچنین ممکن است ارزیابی کند که وزن معشوق بر روی آنها است – یا از نظر قدرت بازی … یا ، می دانید ، احتمال کاهش اضطراب و تحمل نیروی جاذبه. خیلی جهانی است!

با گفتن این ، همه جوره موقعیت جنسی خسته کننده می شود اگر شما آن را بارها و بارها انجام دهید ، از جمله یک مبلغ. اگر عاشق کار تبلیغی هستید اما می خواهید همه چیز را کمی اشتباه بگیرید ، کمی تغییر موقعیت می تواند کمک بسیاری کند. اگر شریک پذیرنده عادت داشته باشد پاهایش به تخت بچسبد ، می تواند زانوهای خود را در سینه های خود فرو کند. (اگر مبتلا به ولو باشند ، این اصلاح می تواند تحریک ناحیه کلیتوریس داخلی ، معروف به نقطه G را آسان کند!)

اما این تنها وارونه سازی موقعیت مبلغ کلاسیک است – وجود دارد بنابراین بسیاری از تنظیمات ah-maazazing که شریک نافذ را از بالا و شریک دریافت کننده را در پشت خود قرار می دهد. در اینجا 10 مورد از موارد مورد علاقه ما در تمام دوران وجود دارد (و بعد از اتمام گزینه های موجود در این لیست ، شریک میزبان می تواند به طبقه بالا برود و برخی از این موقعیت های جنسی گاوچران را امتحان کند.)

تبلیغات – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

یک مبلغ کلاسیک

چگونه انجامش بدهیم: در نسخه مبلغ کلاسیک ، پایین (شریک پذیرا) در پشت قرار دارد. در بالا (شریک درج) بالا قرار دارد. پاهای شریک پایینی در کنار شانه های شریک فوقانی قرار می گیرد.

چرا خوب است: مقدمه را ببینید!

چاقو

چگونه انجامش بدهیم: از یک موقعیت مبلغ ساده ، قسمت پایین یک پا را به پشت قسمت فوقانی می پیچد.

چرا خوب است: این اجازه می دهد تا نفوذ عمیق تر. پایین می تواند به گونه ای قرار بگیرد که آلت تناسلی یا گوزن کوهی در بالا واقعاً به نقطه G آنها برخورد کند.

پوسته کامل

چگونه انجامش بدهیم: از یک مبلغ معمولی ، پایین هر دو پا را در پشت قسمت پشت بالا می پیچد.

چرا خوب است: این حتی از چاقو اجازه نفوذ عمیق تر را می دهد! و اگر می خواهید حتی عمیق تر با نفوذ در این موقعیت ، سعی کنید یک بالش زیر کمر قرار دهید. (این موقعیت مخصوصاً خوب است اگر نوک آن استعداد خوبی نداشته باشد.)

صاف و تحویل

چگونه انجامش بدهیم: در این نسخه مبلغ ، قسمت بالایی در کنار تخت ایستاده است تا به شریک زندگی خود نفوذ کند. به خاطر داشته باشید که تغییرات Stand and Deliver وجود دارد و ممکن است شخصی که به آن نفوذ می کند صفر ، یک یا هر دو پا را روی شانه های شریک زندگی قرار دهد.

چرا خوب است: این موقعیتی است که برای تحریک دستی کلیتور مناسب است. شریک پایین می تواند برای لذت بیشتر به راحتی کمی لرزاننده را روی لگن خود قرار دهد.

شلیک به ماه

چگونه انجامش بدهیم: این دقیقاً مانند Stand and Deliver است ، فقط شریک نافذ در حین نفوذ مچ پا را در پایین نگه می دارد.

چرا خوب است: موقعیت بسیار پایدار دیگر برای نفوذ عمیق ، که آن را برای افراد از کشور کوچکتر عالی می کند.

قفل شده و بارگذاری شده

چگونه انجامش بدهیم: این مانند یک مبلغ کلاسیک است ، فقط بالا و پایین پاهای خود را به هم فشار داده و به هم بسته نگه می دارند.

چرا خوب است: با پاها کنار هم ، این حالت کمتر به نفوذ به داخل و خارج و بیشتر به این معناست که شریک گیرنده هنگام ماندن در داخل باسن خود را تاب می دهد. اگر شریک میزبان یک ولو داشته باشد ، تمام این حرکت در لگن به طور طبیعی باعث تحریک انسداد مفصل ران می شود.

سکوی پرتاب

چگونه انجامش بدهیم: از موقعیت کلاسیک مبلغ ، شریک تحتانی پاهای خود را بر بالای سینه قرار می دهد.

چرا خوب است: این موقعیت به شریک پایین اجازه می دهد تا عمق نفوذ را کنترل کند. اگر قسمت فوقانی خیلی عمیق شود ، شریک تحتانی می تواند پاهای خود را به سینه قسمت فوقانی فشار دهد.

CAT (تکنیک هم ترازی کایوت)

چگونه انجامش بدهیم: CAT (تکنیک هم ترازی Coital) ممکن است یک مبلغ منظم یکسان به نظر برسد ، اما چنین است اندکی از جهات مهم متفاوت است. به جای دور شدن ، بهترین شریک باید بیشتر روی سنگ زنی بدن خود در برابر کلیتور شریک پذیرنده تمرکز کند.

چرا خوب است: این تحریک مستقیم کلیتوریس احتمال پایین آمدن هر دو شما را افزایش می دهد!

پاها روی شانه ها

چگونه انجامش بدهیم: اطمینان حاصل کنید که شریک گیرنده ابتدا این همسترینگ ها را کشیده Fکمر به عنوان یک مبلغ منظم به عقب خم می شود و پاهای خود را از بالای شانه های بالا حرکت می دهد.

چرا خوب است: این پیکربندی اجازه نفوذ و تحریک فوق العاده عمیق نقطه G را می دهد.

چوب شور

چگونه انجامش بدهیم: شریک پذیرنده در حالی که قسمت بالایی پای او جدا از قسمت پایینی آنها است به پهلو دراز کشیده است. از آنجا ، تخت های پایین پا بالای دور کمر قسمت فوقانی است.

چرا خوب است: این سرگرم کننده است زیرا قسمت بالای بدن تقریبا به هر قسمت از بدن شریک میزبان دسترسی دارد. آنها می توانند طعمه را بگیرند ، clitoris را لمس کنند – شما آن را صدا می کنید!

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

تبلیغات – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر