[ad_1]

یک زوج میانسال آفریقایی که در رختخواب در آغوش گرفته اند

JGIگتی ایماژ

بنابراین ، شما یک آلت تناسلی مرد بزرگی دارید و متوجه می شوید که با یک پای سوم دور زدن معایبی دارد. در حالی که از نظر تئوری بسیاری از افراد آلت تناسلی مرد بزرگی را که در واقع درون آنها باشد دوست دارند ، اما می تواند بسیار دردناک باشد. دلیل آن این است که کانال واژن هنگام تحریک معمولاً چهار تا پنج اینچ است. اگر اتفاقاً هفت اینچ باشید ، آلت تناسلی مرد می تواند به گردن شریک زندگی شما برخورد کند و این خوشایند نیست. این فقط دردناک است

اینجاست که دانستن موقعیت های مختلف جنسی وارد عمل می شود. برای مردان خوش استعداد مسلما موقعیت های جنسی بهتری وجود دارد. ایان کرنر ، MD ، LMFT ، درمانگر رابطه جنسی و نویسنده مقاله توضیح می دهد: “شریک زندگی شما باید در موقعیتی باشد که به او اجازه دهد قوی ترین فرد ملاقات باشد.” حرف اول را می زند. در این موقعیت ها ، شریک زندگی شما می تواند سرعت و عمق نفوذ را کنترل کند.

کرنر افزود: “موقعیت ها باید به همسرتان اجازه دهد به سرعت و به میل خود از هم جدا شود و در صورت وجود درد به راحتی به او اجازه ارتباط دهد.” علاوه بر موقعیت های جنسی که شریک زندگی شما شما را کنترل می کند ، بعضی از موقعیت ها به طور طبیعی از الاغ همسرتان به عنوان انزوا استفاده می کنند. این موقعیت ها برای پسران با آلت تناسلی بزرگ ایده آل است زیرا از نظر جسمی اجازه نفوذ عمیق را نمی دهد ، زیرا الاغ همسرتان در راه است.

با توجه به این موضوع ، در اینجا 10 موقعیت برتر جنسی برای مردان با جانسون های بزرگ قدیمی آورده شده است.

تبلیغات – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

1

لانه

کرنر می گوید: “با قرار گرفتن شریک زندگی روی لگن ، لانه به همسرتان اجازه می دهد تا در حالی که شما را در جای خود نگه می دارد ، میزان آلت تناسلی شما را کنترل کند.”

2

گاوچران

کرنر گفت: “در حالی که زنی در بالای سر قرار دارد و توسط زانوها پشتیبانی می شود ، می تواند مقدار آلت تناسلی مرد را اندازه گیری کند. “او می تواند فقط با قرار گرفتن در سر تحریک و عذاب شود و وقتی تحریک شد و احساس راحتی بیشتری کرد ، عمق و ریتم را آزمایش کنید.”

3

صندلی داغ صندلی جذاب

کرنر توضیح می دهد: “در حالی که روی صندلی نشسته اید ، شریک زندگی شما می تواند روی آلت تناسلی شما چمباتمه زده و آرام بگیرد و دقیقاً مکان مورد نظر خود را کنترل کند” “با داشتن آلت تناسلی مرد خوش استعداد ، تحریک كلیتورال کافی می تواند یک چالش باشد ، بنابراین شما همچنین می خواهید بر روی موقعیت هایی از این دست تمرکز کنید که می توانید تحریک دستی کلیتورای شریک زندگی خود را فراهم کنید.”

4

گاوچران برگشت

کرنر می گوید: “همان اصل گاوچران برای گاوچران معکوس کار می کند ، اما با تحریک بیشتر نقطه لکه.” “در صورت نیاز می توان آن را از زانو بالا و پایین کرد.”

5

O ثابت

او می گوید: “موقعیت های مربوط به رابطه جنسی دهانی برای هر دو شریک زندگی مناسب است تا از آلت تناسلی بزرگ شل شوند و به کاهش برخی از اضطراب های همراه با رابطه جنسی کمک می کند” “علاوه بر این ، واژن روان شده یک واژن شاد است و هیچ چیز مانند رابطه دهانی خوب برای مرطوب کردن چیزها نیست.”

6

قاشق

کرنر توضیح می دهد: “یکی دیگر از جنبه های مهم برای زنی که با آلت تناسلی مرد بزرگی کار می کند ، توانایی تغییر موقعیت به محض ایجاد ناراحتی است.” “بعضی اوقات به معنای عقب نشینی کامل است. در بسیاری از موقعیت ها ، به عنوان مبلغ ، زن تا حدی میخکوب می شود ، اما در موقعیت هایی مانند قاشق ، اگر دردی باشد ، می تواند سریع واکنش نشان دهد. این احساس آزادی به او کمک می کند تا احساس آرامش کند و تحت کنترل. “

7

مبلغ

“در این وضعیت ، مرد دارای آلت تناسلی مرد کنترل می کند ، بنابراین تا زمانی که او همگام باشد ، سرعت آن را کم کند ، به چشمان او نگاه کند و سیگنال ها را بخواند ، این می تواند یک موقعیت شدید و دوست داشتنی باشد.” او می گوید “هر زمان که پتانسیل درد وجود دارد ، شما می خواهید ارتباطات را به حداکثر برسانید.”

8

قاشق را با پاهای خود باز کنید

کرنر توضیح می دهد: “باز هم ، در حالت قاشق ، زن قدرت درگیری و آزاد سازی این آلت تناسلی بزرگ را دارد.” “در این موقعیت ، شما می توانید به اندازه کافی تحریک کلیتوریس را فراهم کنید ، اما با وزن پاها به هم وزن وزنه های او ، همسرتان قدرت مانور خوبی دارد.”

9

دروازه های مروارید

کرنر گفت: “ایجاد موقعیت لکه بینی و تحریک کلیتورال برای او موقعیت خوبی است.

10

صفحه لانچ

کرنر گفت: “سکوی پرتاب گزینه خوبی برای کارهای تبلیغی است ، جایی که شریک زندگی شما می تواند هنگام نفوذ از پاهای خود برای فشار به شما استفاده کند و به وی اجازه می دهد عمق نفوذ را کالیبره کند.” “همچنین برای شریک زندگی شما آسان است که در صورت وجود درد به شما فشار آورد.”

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

تبلیغات – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر