[ad_1]

ددلیفت های بزرگ و سنگین یکی از اصلی ترین حرکات برای تمرینات قدرتی سخت است. این ورزش شما را مجبور می کند تا بزرگترین گروه های عضلانی بدن (گلوت ، همسترینگ ، پشت ، هسته) را برای انتقال بارهای عظیم به سطح زمین به کار بگیرید. از ورزشکارانی که می خواهند بدن خود را برای اهداف عملکرد بسازند ، تا وزنه برداران مسابقه ای که تلاش می کنند تا حد ممکن وزنه بردارند ، حرکت ددلیفت بسیار مهم است – یک دلیل وجود دارد که برخی از عضلات آن را “سلطان تمام تمرینات” می دانند. .

اما هالتر پایان کار نیست ، وقتی که صحبت از deadlift می شود باید همه چیز باشد. هم ورزشکاران روزانه و هم بالابرهای جدی می توانند در سایر گزینه ها به خصوص هنگام تعویض دمبل برای کار ، قدرت و ارزش زیادی برای عضله سازی پیدا کنند. ابزارهای کوچک بسیار انعطاف پذیرتر از یک میله ثابت (یا حتی میله های شش ضلعی) هستند. دمبل به شما امکان می دهد وارد موقعیت های جدید شوید یا حتی یک طرفه کار کنید (با تمرکز کار خود در یک طرف). این می تواند به روش های کمی متفاوت به عضلات ضربه وارد کند – به عنوان مثال برخی از تغییرات تمرکز بیشتری بر روی همسترینگ دارند.

اشتراک mvp سلامت مردانه

برای پیوستن به محتوای اختصاصی سلامت و تناسب اندام ، اینجا را کلیک کنید.

سلامت مردان

اما یکی از بزرگترین مزایای استفاده از ددلیفت این است که دامنه حرکتی را که می توانید با آن کار کنید در مقایسه با ددلیفت افزایش می دهید. از آنجا که شما به عنوان بخشی از معادله ، اسلبهای بزرگ و بلند ندارید ، می توانید (معمولاً) در حین حرکت خارج از مرکز (نزولی) حرکت بسیار نزدیکتر از زمین با هالتر انجام دهید. مطمئناً هنگام انجام این کار ، باید شکل مناسب را برای محافظت از ستون فقرات و کمرتان در اولویت قرار دهید – اما افزایش دامنه حرکت می تواند برای سود شما بسیار مناسب باشد.

خواه مشکلی در کمر دارید و با هالتر تمرین نمی کنید ، یا می خواهید برخی از تمرینات لوازم جانبی را برای کمک به ایجاد قدرت متمرکزتر ، تقویت نقاط ضعف و تقویت حداکثر تمرین کنید. .

این محتوا از {embed-name} وارد شده است. شما ممکن است بتوانید همان مطالب را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

این فیلم را تماشا کنید و مربی Guerin Lilles را نشان می دهد که 10 بن بست مختلف با دمبل را نشان می دهد که می توانید در تمرین خود قرار دهید. هنگامی که معمولاً ددلیفت انجام می دهید (یا اگر این کار را نکنید ، روزهایی برای تمرینات پایین یا کامل بدن) یکی یا دو مورد از این تمرینات را اضافه کنید. سعی کنید با 3 تا 4 ست 8 تا 10 تکراری شروع کنید.

 • ددلیفت با پاهای صاف
 • بن بست روی چمدان
 • رانش مرده سرسام آور
 • ددلیفت با یک پا
 • Deadlift با یک دست
 • Deadlift روی یک چمدان با یک دست
 • ددلیفت با یک دست و پا
 • رانش مرده سومو
 • ددلیفت با بار جلو
 • رانش مرده روی زانوها در جلو

  این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر