[ad_1]

همانطور که می دانید، دامنه ملکه درام سقوط Netflix بود و موجی از علاقه به شطرنج را برانگیخت ، به لطف بازی Anya Taylor-Joy به عنوان معجزه بث هارمون. این نمایش همچنین به دلیل زیبایی و موسیقیایی نفیس آن مورد ستایش قرار گرفت ، اما جزئیات بسیار دقیق تری نیز وجود داشت که در نگاه اول به راحتی نادیده گرفته شد. یک ویدیوی جدید از نتفلیکس انگلستان تعدادی از تخم مرغ های عید پاک را که در مینی سریال هفت اپیزودی بافته شده بود ، جمع می کند.

بازی روی سفید

در اولین بازی شطرنج بث در برابر یتیم خانه ، متولی مشاور مربی آقای شیبل شد ، او سفید بازی کرد ، که باعث شد او برتری یابد. در بازی اوج گیری خود مقابل بورگوف در پایان سریال ، بت کسی است که سفید بازی می کند و نوید پیروزی خود را می دهد.

رقص شطرنج

هر بازی در این نمایش توسط یک مشاور واقعی شطرنج برای اطمینان از اعتبار برنامه ریزی شده بود. این مشاوران شامل استاد بزرگ روسیه گری کاسپاروف و مربی شطرنج بروس پاندولفینی هستند.

سلامت مردان mvp

بنی / بابی

در طی یک صحنه ، مادر خوانده بت آلما به اشتباه قهرمان شطرنج بنی واتس را “بابی” صدا می کند. گرچه می توان از این به عنوان یک لغزش مشخص زبان تعبیر کرد ، اما در واقع اشاره به بازیکن شطرنج واقعی بابی فیشر است ، که بنی او را مبتنی بر او ساخته است.

تاریخچه شطرنج

بسیاری از بازی های شطرنج این نمایش از مسابقات واقعی الهام گرفته شده اند ، مانند بازی که بث در مقابل حریف خود با کمتر از دوازده حرکت برنده می شود ، این بازی بر اساس بازی بازیکن قرن هفدهم ، جیواچینو گرکو است.

بث ملکه است

در طول نمایش ، بث توسط مردان احاطه شده بود به این دلیل که شطرنج در دهه 50 و 60 تحت سلطه ورزش مردان بود. با این حال ، او قدرتمندترین شخصیت است که نشان دهنده وضعیت ملکه صفحه شطرنج است.

ساختار اپیزود

دامنه ملکه شامل هفت قسمت است. این هدف به این دلیل در نظر گرفته شد که هفت مربعی را که یک پیاده باید روی تخته عبور کند تا ملکه شود – دوباره نمادی از سفر بث است.

این محتوا از YouTube وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

شطرنج روی سقف

یک نقش مکرر در نمایش بت دراز کشیده و در حال تجسم بازی های شطرنج است که در سقف بالای سرش بازی می شود. غالباً تلویحاً احساس امنیت و اعتماد به نفس بیشتر در آن صورت است. در هر یک از بازی های سقفی ، مهره های شطرنج مواردی است که وی هنگام یادگیری شطرنج با آقای شیبل استفاده می کند.

رنگ سبز

قرص های سبز که بث در سنین پایین به آن اعتیاد پیدا کرد ، قسمت عمده ای از تصویر این سریال است. این در کلاه سبز رنگی که او هنگام خماری به سر می گذارد و لباس سبز رنگی که هنگام بازی در برابر بورگوف در حالی که هنوز مست است ، می گوید.

رژ لب

دانیل پارکر ، آرایشگر این برنامه ، قصد دارد كه با ادامه صعود بت ، رنگ رژ لب او جسورتر شود ، “قصیده ای” برای مادرش آلما ، كه با مرگ خود اثرات رژ لب برجسته ای را بر روی لیوان چای به عنوان نماد نبودن او

صفحه های شطرنج همه جا

خطوط متقاطع در سراسر دکور و طراحی لباس ها دیده می شود دامنه ملکه، از لباس چهارخانه که بت پوشیده بود ، تا کاغذ دیواری و ملافه در اتاق های هتلش. لباس های بث نیز ساده و دست کم گرفته می شود ، مانند یک پیاده ، در حالی که او در پایان لباس ملکه ای را پشت سر می گذارد.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر