[ad_1]

سرمایه گذاری در سالن ورزشی خانه شما هرگز منطقی تر از سال 2020 نبوده است. با بسته شدن بسیاری از سالن های ورزشی به دلیل همه گیری ویروس کرونا ، ایجاد تنظیمات آموزش در خانه می تواند به شما کمک کند تا از شرایط به بهترین شکل استفاده کنید. این مرد سالن ورزشی نهایی را در یک سوله قدیمی در حیاط خانه خود ایجاد کرد. و این وزنه بردار گاراژ خود را به بهترین سالن ورزشی خانگی تبدیل کرد. و این مرد نیم تنه چوب خود را ساخت. و این مرد کل ورزشگاه خانگی خود را از چوب واقعی ساخته است. (بله ، این چیزی است.)

از دمبل های قابل تنظیم ، ماشین های قایقرانی ، رک های قدرت ، دوچرخه های ورزشی داخل سالن ، ماشین های بیضوی ، دمبل ، هالتر و میله ، ما تحقیقاتی را برای کمک به شما در تنظیم بهینه انجام دادیم. (به علاوه ، این 42 تجهیزات تناسب اندام برای انجام هرگونه تنظیم سالن ورزشی خانگی تضمین شده است.) اما قطعه دیگری از تجهیزات تناسب اندام که برای تنظیم شما بسیار مهم است ، نیمکت وزن است.

نه تنها برای وزنه برداری همه کاره است ، بلکه می توانید از آن برای تمرینات کراس با تمرینات کاردیو ، کراس فیت یا وزنه استفاده کنید. و البته داشتن یک نیمکت در اختیار شما می تواند مکانی پایدار برای فشار ، پرواز و باد داشته باشد. اهداف تناسب اندام شما هرچه باشد ، نیمکت وزنه برداری می تواند به شما در دستیابی به آنها کمک کند. مانند سایر تجهیزات ضروری تناسب اندام در منزل ، ما بهترین نیمکت های وزنه برداری را گرد هم آورده ایم که در واقع تمرینات و تناسب اندام منزل شما را به سطح بالاتری می رساند. با هیچ یک از این 15 نیمکت وزن نمی توانید اشتباه کنید.

نیمکت برنامه Rogue Monster

این نیمکت تخت پایه ساده است ، اما ساخت آن از جنس فولاد جامد با پایه بسیار گسترده به این معنی است که تقریباً می تواند از پس هر تمرینی که می توانید روی آن استفاده کنید ، برآید. تکیه گاه های سنگین لاستیکی باعث پایداری بیشتر کل سکو می شوند.

Weider XR 6.1 نیمکت چند موقعیتی برای وزنه

این نیمکت وزنی چند حالته Weider XR 6.1 دارای تنظیمات چند موقعیتی است ، بنابراین شما می توانید در طول جلسه بلند کردن خود به راحتی بین موقعیت های صاف ، انحراف و شیب جابجا شوید.

نیمکت وزن ابزار Steelbody Deluxe 6 Position

amazon.com

249.99 دلار

149.08 دلار (40٪ تخفیف)

در اینجا هیچ تزئینات غیر ضروری وجود ندارد – نیمکت Steelbody مربوط به عملکرد است. بالشتک دو اینچی ضخیم و فولاد سنگین ، این را پشتیبانی بزرگی برای سنگین ترین تمرینات می کند.

نیمکت جمع شونده Bowflex 5.1S

این نیمکت محکم Bowflex دارای شش تنظیم قابل تنظیم و 600 پوند است. ظرفیت. با این حال ، بهترین ویژگی آن طراحی تاشو است که هنگام جمع شدن رد پا در اتاق بیش از 50 درصد کاهش می یابد.

قاب فولادی Everyday Essentials با نیمکت تمرینی مسطح

این نیمکت تخت 40 اینچ مناسب برای ورزشگاه کوچک خانگی یا تمرین با یک اتاق محدود است. و اگرچه کوچک است اما هنوز هم می تواند وزن 600 کیلوگرم را تحمل کند.

اسپورزون! نیمکت قابل تنظیم برای تمرینات المپیک

این نیمکت المپیک با پایه اسکات قابل تنظیم نیز در دسترس است تا بتوانید تمرین خود را شخصی سازی کنید. از فولاد سنگین ساخته شده و تا 800 کیلوگرم تحمل می کند. همچنین با پد پیچ ​​Preacher Curl و گرفتن دست برای حرکات جداگانه دست موجود است.

نیمکت وزنی قابل تنظیم WF Athletic Supply

این نیمکت تمرینی استیل شامل پد های بالشتک دار برای کار با ab و دمبل است. و پشتی قابل تنظیم را می توان به حالت صاف ، کج یا انحراف منتقل کرد و ظرفیت آن 500 پوند است.

عرشه تناسب اندام سیستم های قدرت

این نیمکت غیر استاندارد برای تمرینات قلب بسیار عالی است (می تواند به عنوان یک مرحله هوازی استفاده شود) و همچنین برای تمرینات قدرتی. سطح یک لاستیک بدون لغزش و بافت است که می تواند از 8 تا 14 اینچ تنظیم شود و حداکثر 330 پوند می تواند نگه دارد.

نیمکت وزن FLYBIRD

amazon.com

239.99 دلار

164.99 دلار (31٪ تخفیف)

در حال حاضر اولین خرده فروش نیمکت در آمازون است. با قاب فولادی محکم ، دارای 7 موقعیت در پشت و 3 حالت در صندلی ، با حداکثر وزن 620 پوند است.

نیمکت وزن قابل تنظیم MaxKare

این نیمکت تاشو و بدون وزنه برای فضاهای کوچک و حمل و نقل آسان ایده آل است. دارای 7 موقعیت در پشت و 3 موقعیت در صندلی است. و اگر سنگین بلند می شوید ، این نیمکت برای شما خواهد بود ، با ظرفیت 882 پوند.

نیمکت نوار CAP

این نیمکت وزن ساده دارای 4 حالت قابل تنظیم است و دارای نگهدارنده های دمبل برای دسترسی آسان به وزنه های شما هنگام بلند شدن است. همچنین دارای دسته های پوشیده از کف است و حداکثر وزن آن 300 پوند است.

نیمکت وزن قابل تنظیم با دمبل XMark

این نیمکت با توجه به بالابرهای سنگین و با وزن 1500 کیلوگرم طراحی شده است. دارای 7 موقعیت در پشت و 3 موقعیت در صندلی ،
با پد وینیل 3 اینچ Duracraft بسیار ضخیم برای راحتی بیشتر.

نیمکت تسهیلاتی مارسی فلت

این نیمکت تخت یک مزیت بزرگ برای ورزشگاه خانگی شما است – و فوق العاده مقرون به صرفه. وزن آن 600 پوند و دارای یک قاب فولادی سنگین است که واقعاً در برابر هرگونه تمرین شدید مقاومت می کند.

GYMENIST نیمکت ورزشی قابل تنظیم

ژیمنیست
amazon.com

89.99 دلار

این نیمکت قابل تنظیم برای حمل و نقل و نگهداری آسان در خانه ایده آل است. علاوه بر این ، کاملاً به هیچ مونتاژی نیاز ندارد. در تمام موقعیت ها از شیب ، تخت و شیب قابل تنظیم است و صندلی را می توان در 3 موقعیت مختلف تنظیم کرد.

عرشه عرشه تناسب اندام چند منظوره Escape Fitness

Escape Fitness USA
amazon.com

249.99 دلار

این نیمکت وزنه چیزی فراتر از نیمکت وزن است. می توانید از آن به عنوان سکوی پلکانی ، جعبه پلیومتریک ، برای لوله های مقاومت و سایر موارد استفاده کنید. می توان آن را در 16 پیکربندی تنظیم کرد تا با هر نوع تمرین سازگار شود.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر