[ad_1]

در زندگی هر مرد زمانی می رسد که به آینه نگاه می کند و تعجب می کند که موهایش به کجا می رود. برای برخی از آنها زود اتفاق می افتد ، برای برخی دیگر بعدا ، اما از نظر آماری ، برای (تقریبا) همه ما اتفاق می افتد. و دلایل زیادی برای این وجود دارد – ژنتیک عمدتا ، بلکه رژیم غذایی ، استرس ، داروها ، لیست ادامه دارد.

وقتی این اتفاق می افتد ، جدا شدن آسان است ، اما ما از شما می خواهیم سعی کنید این کار را نکنید. روش های مختلفی برای مقابله با کم پشت شدن مو وجود دارد و یکی از اولین آنها باید مدل موی شما باشد. دو سر مو یکسان نیستند و دو مو مو به یک شکل شروع به نازک شدن نمی کنند ، اما روش هایی وجود دارد که می توانید مدل موهای خود را تغییر دهید تا به شما کمک کند تا موهای کم پشت خود را بپوشانید یا بپوشانید ، مهم نیست که از کدام راه می خواهید بروید.

بهترین مدل مو برای مردان کچل

خوب ، نه بهترین مدل مو برای پسران با موهای کم پشت و نه بهترین روش درمانی برای آن وجود دارد (با عرض پوزش از گزارش این خبر) بریجت هال ، متخصص مغز و اعصاب می گوید: “بسیاری از آنها به محل لاغری و شکل مو و سر شما مربوط می شوند.” اما قبل از اینکه به فکر بهترین مدل مو برای خود باشید ، بهتر است واقعیت اتفاقات را بپذیرید. در حالی که برخی از مدل های مو می توانند به نازک شدن کلی یا لکه های خاص طاس کمک کنند ، بهتر است به جای اینکه سعی کنید آنچه را که نمی پوشانید (یا نادیده بگیرید) ، مدل مو را با آنچه دارید داشته باشید. آرایشگر تبر پدرو روزاریو می گوید: “شما فقط می خواهید این کار را انجام دهید.”

کم پشتی مو چگونه می تواند خوب به نظر برسد؟

به نظر می رسد غیرشروع باشد ، اما موهای کوتاه در نازک شدن موها بهتر به نظر می رسند این همیشه به طول نیست. هال می گوید: “به مخفی کاری فکر نکنید ، بلکه به افزایش حجم فکر کنید.” روش های مختلفی برای انجام این کار وجود دارد: اضافه کردن بافت با برش یک هلی کوپتر و استفاده از محصولات یک ظاهر طراحی شده مناسب. هال استفاده از خمیرهای ضخیم کننده ، اسپری های پرپشت کننده و شامپوهای خشک را توصیه می کند ، که باعث ایجاد حجم در ریشه می شود بدون اینکه موهای کم پشت وزن کنید. و همیشه روی چیزی تمرکز کنید که رنگ مات داشته باشد. محصولات براق می توانند مو را مرطوب نشان دهند و ناخواسته توجه را به جاهایی که میزان کمتری دارند جلب کنند.

مهم نیست که چه کسی مو کم یا زیاد دارد ، مدل موی مناسب می تواند معجزه کند. برای برخی ، ممکن است در مورد ماسک زدن به روش صحیح باشد. برای دیگران ، شاید بهترین کار این باشد که فقط از ابتدا شروع کنید. به هر راهی که تصمیم دارید بروید ، با این لیست شروع کنید.

تراشیدن با تیغ

دواین جانسون

گتی

همانطور که توسط دواین جانسون دیده شده است

صرفاً خلاص شدن از شر همه چیز و شروع از ابتدا شروع به کار نمی کند. اگر از آنچه در بالای آن اتفاق می افتد ناامید شده اید ، یا فکر می کنید کار کردن در مورد چگونگی شکل دادن به آن کار زیادی است ، تیغ و کرم اصلاح را بردارید. پاداش: مردانی که از اصلاح کامل مراقبت کرده اند ، افزایش اعتماد به نفس را گزارش کرده اند.

Scruff Times Two

جیسون استاتهام

گتی

همانطور که جیسون استاتهام دیده است

روزاریو می گوید ، وقتی کچل می شوید ، بهترین لوازم جانبی شما موهای صورت است. سر خود را کاملاً احساس کنید ، اما برای ایجاد سایه کمی طول بگذارید. سپس مقدار مشابهی از طول را روی چانه خود بگذارید تا کمی بیش از پنج ساعت سایه ایجاد شود. او می گوید: “این ترکیب ظاهری سالم به شما می دهد که بسیار مردانه و جذاب است.”

تقویت کثیف

قانون جود

گتی

همانطور که در جود لاو دیده می شود

یک سبک مانند این به ویژه اگر متوجه شوید که خط موهای شما در حال عقب رفتن است بسیار مناسب است. پاستور می گوید: “هر جا لاغر شوید ، جهتی است که می خواهید موهایتان را حالت دهید ، بنابراین می توانید کمی آن را بپوشانید و پر و ضخیم تر کنید”. مقداری از طول را ذخیره کنید و از آرایشگر خود بخواهید که یک بافت ایجاد کند. سپس با استفاده از یک محصول سبک آن را با دستان خود اشتباه گرفته و به جلو فشار دهید. او می گوید: “به نظر می رسد بی دردسر است.”

وزوز کلاسیک

ادریس البا

گتی

همانطور که در ادریس البا دیده می شود

گاهی اوقات ممکن است نازک شدن موهای خشن یا دارای بافتی سخت تر دشوار باشد ، اما نکته منفی این است که دستکاری در مخفی کردن لکه ها فقط با یک ظاهر طراحی سخت تر است. برای نازک شدن موهای درشت “من توصیه می کنم موهایتان را به هم بزنید. روساریو می گوید ، این ساده ترین راه برای مقابله با آن است. این واقعاً سازش نیست. وزوز لعنتی خوب به نظر می رسد

بسیار بلند و محکم

دیوید بکهام

گتی

همانطور که توسط دیوید بکهام دیده شده است

کم پشت شدن موها شما را از برش های کلاسیک آرایش نمی کند. در صورت زیاد و محکم ، چقدر بلند و چقدر می توانید کمک کنید که لکه های طاس و کم پشت شدن کلی کمتر قابل توجه باشد. پاستور می گوید: “به عنوان مثال اگر کسی در پشت سر طاس شود ، می تواند پوست را بسیار بالا و بسیار محکم در پهلو درمان کند تا پوست با لکه مخلوط شود.” آماده باشید تا مقداری از پوست را در قسمت کنار خود نشان دهید تا ترکیب کار کند (به این محو شدن پوست می گویند).

برش خدمه نرم

جان افسانه است

گتی

همانطور که در جان لجند دیده می شود

اگر لاغری کلی مشکل شماست ، می توانید از طول استفاده کنید تا بصورت ظاهری میزان ظاهری خود را دستکاری کنید. پاستور می گوید: “هرچه کوتاه تر از پهلوها پایین بیایید ، نیروی بیشتری از بالا خواهید فشرد.” کمی بیشتر نگه داشتن نوک به نظر می رسد موهای بیشتری دارید و لازم نیست شدید باشد. حتی یک تفاوت کوچک مانند این نیز می تواند معجزه کند.

جلو بریده شده

جوئل کیم بوستر

گتی

همانطور که در جوئل کیم بوستر دیده می شود

نسخه کمی مدرن تر از Messy Push ، این برش همچنین به پنهان نگه داشتن خط مو کمک می کند. پاستور می گوید: “سایه انداختن کناره ها قدرت بصری را به قسمت بالایی می دهد و سپس فرم دادن به جلو به شما کمک می کند تا در صورت داشتن خط موی لرزان ، هر آنچه اتفاق می افتد را بپوشانید.” انتخاب یک خط موی چسبناک (مانند این خط) باعث می شود که جوانتر به نظر برسد ، اما همچنین می توانید کمی کثیف و طبیعی تر شوید تا همان اثر را داشته باشید.

فرهنگ همگن

تام فورد

گتی

همانطور که توسط تام فورد دیده شده است

این مدل موی خنک و پاره به بافت و حجم متکی است و بدون تلاش برای پوشاندن کامل آن ، موهای زائد را نرم می کند. در همه جا کمی طول نگه دارید ، زیرا این ظاهر بیشتر برای حالت دهی است تا برش. پاستور می گوید: برای منفجر کردن آن از سشوار استفاده کنید. “شما می خواهید آن را عمداً خشن کنید تا کرکی تر به نظر برسد و از بافت و پر بودن به نظر برسد.”

پیچک به روز شده

رایان رینولدز

گتی

همانطور که در رایان رینولدز دیده می شود

حتی اگر کاملاً لاغر شوید ، برشهای کلاسیک مانند این هنوز می توانند برای شما مفید باشند. پاستور می گوید: “دو طرف را به نسبت کوتاهتر از قسمت بالا ببرید تا کمی نیرو وارد شود” ، اما کناره ها را کمی بیشتر بگذارید تا “گوشت” بیشتری نسبت به محو شدن داشته باشند. کمی بیشتر گذاشتن طول باعث می شود موهایتان بیشتر شود.

هرس پشت

تام هاردی

گتی

همانطور که توسط تام هاردی دیده شده است

آن را ترکیبی صدا نکنید ، اما ایده تا حدودی مشابه است. پاستور توصیه می کند: “اگر از پشت شروع به لاغر شدن می کنید ، ممکن است بخواهید موهای خود را به حالت نرم برگردانید.” اگر این ظاهر کمی پرخاشگرانه باشد ، شما می توانید با نگه داشتن طول اضافی در جلو و شکل دادن به آن ، با فشار دادن آن به عقب با دستان خود به جای لیسیدن ، به حالت مشابهی دست پیدا کنید.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر