[ad_1]

2 کوهنورد در رشته کوه های آلپ سوییت

هنریک سورنسن

ممکن است فصل شیب را فرصتی برای بازسازی کمد لباس خود تصور نکنید ، اما اشتباه می کنید. به هر حال ، اسکی یک فرار کاملاً تخصصی است که به تجهیزات تخصصی زیادی نیاز دارد. در این مورد ، ما در مورد شلوار شما صحبت می کنیم.

ساقه های شلوار جین نباشید که کوه را لرزاند. چه اسکی صحرانوردی و چه اسکی صحرانوردی ، بر روی یک جفت واقعی شلوار اسکی شرط بگذارید – شلواری که مخصوص پایین آمدن از شیب است و برای شرایط سخت و هوای سرد طراحی شده است.

در مورد بهترین شلوارهای اسکی ، تنوع زیادی وجود دارد ، اما شما می خواهید به دنبال چند نکته اساسی باشید.

اول: عایق بندی. وقتی در کوه هستید عایق کاری مهم است. در اصل ، یک لایه عایق بندی شده روی شلوار به شما گرما می بخشد ، و همچنین از شما در برابر عناصر محافظت می کند. بعضی از شلوارها برای محافظت بیشتر پوسته بیرونی دارند – معمولاً از مواد پلی استر هستند ، اما شما همیشه عایق کاری سرما را می خواهید.

همچنین می خواهید مطمئن شوید که کاملاً متناسب شما هستند.با وجود اینکه توصیه نمی کنیم در چیزی فوق العاده لاغر متوقف شوید ، لازم نیست چاپلوسی را فدای یک ویژگی کنید. ما طرفداران پر و پا قرص شلوار اسکی نازک و مرتب هستیم ، اما وقتی که صحبت از گردش سخت تر می شود آماده هستیم که مدل موهای آرام تری داشته باشیم.

و البته ضد آب. اگرچه شلوار ممکن است کاملاً غوطه ور نباشد تا موثر باشد ، شما یک شلوار ضد آب برای ریختن و لغزش خود می خواهید. ضد آب بودن متوسط ​​تا زیاد باید بیش از حد کافی باشد.

با توجه به همه اینها ، ما 10 بهترین شلوار اسکی مردانه را برای پوشیدن در این سال قرار داده ایم. قبل از شروع اسکی ، مغازه را رها کرده و پیش سفارش دهید.

تبلیغات – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

شلوار مردانه شلوار Patagonia

این جفت با اتصالات منظم دارای پوسته دو لایه پلی استر گرم برای محافظت بیشتر در برابر سایش روزمره شماست. لنت مفصلی و آستر مش به شما آزادی حرکت بیشتری می دهد.

شلوار برفی Arc’teryx Sabre AR

این افراد تنگ می توانند با محافظت از GORE-TEX و جیب نگهدارنده زیپ دار از عهده هر کاری برآیند. مشکل دارید؟ یک بازتابنده داخلی سیگنال های رادیویی را از تیم های جستجو و نجات تقویت می کند. شدید، قوی.

شلوار اسکی ساخته شده به سفارش Spyder Dare

ضدآب است و با عایق کاری Primaloft Silver Eco برای ماجراهای عالی و طوفانی طراحی شده است ، آنها در واقع دارای یک تناسب متناسب هستند که باعث می شود در بالای کوه حماسی به نظر برسید.

شلوار Softshell برای گشت و گذار در فضای باز

این جفت شلوار اسکی با بند نرم گزینه الاستیک و تنفسی بیشتری را ارائه می دهد ، اما در قسمت جلویی و مرکزی با زیر پاهای ضد آب اثر خود را حفظ می کند تا استخوان ها خشک بمانند.

شلوار اسکی برای مردان ، جدا از آزادی North Face

با این ته کفهای ساخته شده با پوسته DryVent ، عایقهای مصنوعی ، درزهای مهر و موم شده (بنابراین آب نشت نمی کند) و سیستم تهویه هوا خشک و ایمن بمانید.

شلوار عایق افسانه ای مردانه هلی هانسن

amazon.com

200.00 دلار

150.00 دلار (25٪ تخفیف)

دروغ نمی گویم ، ما رنگ های رنگارنگ را دوست داریم. آنها ضمن تأمین حفاظت شدید از شیب با ساختار پارچه ای دو لایه و حرکت آزادانه با کشش مکانیکی ، آن را فراهم می کنند.

شلوار برفی شیمیایی Flylow

تحرک کلید کوه است و سه لایه پارچه آن را فراهم می کند ، همه در کلاس ضد آب 20000 میلی متر و درزهای کاملاً مهر و موم شده.

سوار بر کلمبیا با شلوار برفی

گزینه بودجه ایده آل ، اما تقریباً بدون مصالحه در بودجه. شما عایق الیاف Microtemp XF II و شلوار چسبان داخلی را برای محافظت از برف از چکمه های خود دریافت می کنید.

کتابخانه یدکی برتون

برای محافظت حتی بیشتر ، برای یک جیب شلیک کنید. آنها دارای یک پارچه دو لایه پلی استر هستند که ضد آب و قابلیت تنفس را دارد و همچنین یک دهانه باز مشبک برای تنظیم دما دارد.

شلوار Backcountry Hayden GORE-INFINIUM

حفاظت مطلق از آب و هوا در این جفت کف بسیار سبک وزن و عالی دارای تحرک شگفت انگیزی است. معلق های قابل تنظیم از تناسب شما اطمینان حاصل می کنند ، در حالی که کیسه فاق و زانوهای لولایی شما را کمی روی پاها نگه می دارند.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

تبلیغات – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر