[ad_1]

جیمز هابسون YouTuber ، معروف به The Hacksmith ، دارای لیست طولانی از پیشرفت های فنی است. او نسخه های واقعی تونی استارک را ساخت دستکش مرد آهنی و چنگال گرگینه. او شکارچی را کپی کرد کلاه ایمنی با تصویربرداری حرارتی. و او یک سلسله بر مورد علاقه طرفداران چراغهای روشنایی که هم از نظر فنی چشمگیر هستند و هم تقریباً به همان چیزی نزدیک هستند که بدون سفر به یک کهکشان دور و دور به دست می آورید.

با این حال تاکنون هاکسمیت و خدمه اش رکورد جهانی گینس نداشته اند. تا حالا. این نظارت به لطف آنچه ممکن است خلاقیت الهام بخش هاکسمایت باشد برداشته شده است ، الف شمشیر نور اولیه جمع شدنی که در 4000 درجه می سوزد. نیازی به گفتن نیست ، این یکی از نوع اول و بیش از حد کافی است تا بتواند در میان رکوردهای جهانی گینس جایگاهی کسب کند.

سلامت مردان mvp

فقط ضبط های کف یک ویدیو پخش کرد تبلیغات موفقیت هکرها اگر به تازگی به ما می پیوندید ، لاغر اولین فروتن چراغ برق عقب نشینی شده است. همانطور که قبلاً گفته شد ، در 4000 درجه می سوزد ، که به اندازه کافی گرم است که می تواند فولاد را سوراخ کند – درست همانطور که از یک چراغ برق واقعی انتظار دارید. در طرح های قبلی هکاسمیت اغلب از فلز فوق گرم برای ایجاد اثر زره چراغ استفاده شده است ، اما در این حالت این یک جریان غلیظ از گاز پروپان است که وظیفه ایجاد “تیغه” پلاسما را بر عهده دارد. بله ، این همان نوع گاز پروپان است که برای تهیه یک استیک کبابی استفاده می کنید ، اما در اینجا ظاهر نمادی از جنگ ستارگان.

مرگ و میر درخشان چراغ روشنایی حتی می تواند تغییر کند: افزودن نمک ، کلرید کلسیم و اسید بوریک باعث تغییر رنگ تیغه می شود. این نمایی نیست که به زودی در فروشگاه ها ظاهر شود ، اما اکنون می توانیم بگوییم که ما رسماً در جهانی زندگی می کنیم که در آن نورهای روشنایی وجود دارد

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir