[ad_1]

پیمایش در اینستاگرام ، مشاهده پیشرفت تناسب اندام دیگران ، چه از دست دادن وزن و چه افزایش عضلات ، می تواند دلهره آور باشد. غریزه مقایسه با خود طبیعی است ، اما در صورت امکان باید از آن اجتناب شود. از این گذشته ، رسانه های اجتماعی می روند تا نسخه ای تصفیه شده و تصفیه شده از زندگی آنها را به اشتراک بگذارند.

اشتراک mvp سلامت مردان

اما همانطور که YouTuber MattDoesFitness توضیح می دهد ، همه نباید بیشتر از شما خرد شوند – فقط در گرفتن عکس هایی که یک داستان را بازگو می کنند ، باتجربه ترند. در ویدئوی جدید ، مت یکسری ترفندهایی را نشان می دهد که به او اجازه می دهد فقط با دستکاری عواملی مانند نور ، نوع بدن خود را در عرض چند دقیقه “تحریف” کند. او قبل و بعد دو عکس می گیرد تا تفاوت را نشان دهد.

در عکس اول ، مت با یک منبع نور طبیعی روبرو است ، که به گفته وی ، تعریف بدن وی را تا حدی “شسته” خواهد کرد. آن هم عمدی است نه شکم خود را کوچک می کند و شانه های خود را کمی به عقب خم می کند.

برای عکس دوم ، مت تصمیم می گیرد بهترین عکس را بگیرد. وی می گوید: “به طور كلی آنچه كه من در اینجا می خواهم انجام دهم ایجاد بهترین محیط ممكن ، ایجاد شرایط مناسب برای ایجاد هیجان در بدن من کاملاً دیوانه است.”

برای دستیابی به این هدف ، او با خاموش کردن نور طبیعی ، پرده های بدنسازی خود را می بندد ، و به خود کنترل کامل LED های نور پایین اتاق را می دهد ، که سایه های بیشتری ایجاد می کنند و بنابراین تعریف ماهیچه را بیشتر می کنند. همچنین قبل از انصراف از انجام فشارهای مختلف ، دما را افزایش می دهد تا جریان خون را تحریک کند.

وی توضیح می دهد: “من سعی می کنم یک پمپ بیمار کوتاه مدت تهیه کنم.” “در مورد عکسهای جلویی ، شما به سینه ، دوسر و دلتوئیدهای پیشانی خود نگاه می کنید. در اینجا ، همانطور که فشار می دهم ، سعی می کنم جریان خون را به سمت سینه و دلتوئیدهایم هدایت کنم.” او همچنین یک مجموعه کوتاه از فرهای دو سر بازویی را ایجاد می کند و می گوید که او برای حفظ فرم مناسب و اطمینان از این که هنوز می تواند به طور کامل عضلات را در حین عکسبرداری منقبض کند ، وزن کم را حفظ می کند.

این محتوا از YouTube وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

مت به عنوان آخرین تماس ، تنه خود را با آب پاش می کند. او می گوید: “اینكه بدن من خیس است ، این خطوط و تعاریف را حتی بیشتر نشان می دهد.” “من بلافاصله شکم خود را منقبض می کنم ، رگ های خونی و پمپ را در قفسه سینه ، عضلات دوسر ، دلتوئیدها مشاهده می کنید … این تفاوت مسخره است.”

وی افزود: “مذاکره روی شکم به مدت 30 ثانیه برای یک عکس دشوار است”. “من مجبور نیستم شکمم را تمرین دهم ، فقط می توانم عکس بگیرم و یک تمرین مریض داشته باشم.”

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر