[ad_1]

در زیر گزیده ای از اعضای باشگاه: راهنمای کاربر آلت تناسلی مرد، کتاب جدیدی از متخصص ارولوژی پیت هوبکه ، Ph.D.


نکته جالب این است که متوسط ​​آلت تناسلی مرد در انسان بسیار بیشتر از حد ضروری است. گوریل ها و شامپانزه ها این کار را با مقدار بسیار کمتری انجام می دهند و هنوز هم قادر به باروری زنان خود هستند. در حالت قائم ، گوریل بزرگسال دارای آلت تناسلی مرد چهار سانتی متر و نعوظ یک شامپانزه هشت سانتی متر است. با طول متوسط ​​بیش از 13 سانتی متر ، افراد بستگان نزدیک خود را تحت الشعاع قرار می دهند.

برای بزرگنمایی از چه چیزهایی باید تشکر کنیم؟ معمولاً ، انتخاب طبیعی ویژگی هایی را که عملکردی را انجام نمی دهند از بین می برد – مانند موهای بدن ، که مردم تا حد زیادی از دست داده اند. مواردی که نیازی به آن نیستند برداشته می شوند زیرا باعث از بین رفتن بافت اضافی می شود.

آمازون / درخت سبز

اعضای باشگاه: راهنمای کاربر آلت تناسلی مرد

درخت سبز
amazon.com

19.98 دلار

پس چرا یک مرد چنین آلت تناسلی مرد طولانی دارد؟

پاسخ این است که همراه با انتخاب طبیعی ، مکانیسم دیگری نیز در بازی وجود دارد: انتخاب جنسی. انتخاب طبیعی تطبیق بهینه گونه با محیط خود را تضمین می کند ، انتخاب جنسی ویژگی هایی را فراهم می کند که گونه ها بیشترین شانس جفت گیری را داشته باشند. بنابراین ، انتخاب جنسی برخی از ویژگی ها را اغراق می کند بدون اینکه انتخاب طبیعی آنها را لغو کند. به دم های طولانی و رنگارنگ پرندگان بهشتی یا طاووس ها فکر کنید. به یک دلیل یا دلیل دیگر ، پرندگان ماده دم بلند را دوست دارند ، بنابراین یک نر با دم طولانی شانس بیشتری برای تولید مثل دارد ، حتی اگر چنین وابستگی غیرعمدی خطر گرفتار شدن توسط یک شکارچی را افزایش دهد.

در دنیای حیوانات مجموعه ای بی پایان از تاکتیک ها را برای جذب شرکای بالقوه می بینیم. عضلات بزرگ سینه ای گوریل های نر مثالی دیگر است. گوریل نر حضور چشمگیری دارد ، اگرچه فقط آلت تناسلی مرد کمی دارد. Homo sapiens معمولاً ساختار عضلانی کوچکتری را به رخ می کشد ، اما از نظر قد و بدن و از نظر طول مطلق بزرگترین آلت تناسلی را در بین تمام نخستی ها دارد. این به انتخاب جنسی اشاره دارد.

ما نمی دانیم این دقیقاً چگونه در تکامل اتفاق افتاده است. در آن زمان ، هیچ دانشمندی برای مشاهده افراد بدوی وجود نداشت. ما گمان می کنیم روند تمدن در آن نقش داشته است. برای مدت طولانی انسان درنده بود. یک شکارچی جمع آوری غذا در طبیعت. برای زنده ماندن تربیت بدنی لازم بود. در یک زمان خاص – یا حتی برای یک دوره زمانی خاص – مردم کشاورز شدند. ما طبیعت را به دست خود گرفتیم و نیروی وحشی کم کم اهمیت خود را از دست داد. در كشاورزی بحث این نبود كه چه كسی می تواند سریع ترین دویدن را انجام دهد یا دورترین دور را بپراند. او کسی است که می تواند بیشترین تولید را از سرزمین خود داشته باشد. خصوصیات بدنی مورد نیاز برای تحت تأثیر قرار دادن زنان کمتر مورد توجه قرار می گیرد. شاید به همین دلیل است که ، به عنوان غرامت ، آلت تناسلی مرد افزایش می یابد.

اشتراک mvp بهداشتی برای آقایان

کویتیوس یک رابطه کوتاه با افراد بدوی بود. هیچ پیش داستانی وجود نداشت: مردم در یک محیط تهدیدآمیز زندگی می کردند و مردان می دانستند که دیگران می توانند برای تماشای زنی آماده برای رابطه جنسی در اطراف باشند. هرچه زودتر بتوانند مایع منی خود را بگذارند ، بهتر است. و از کجا زنان فهمیدند که مرد آماده رابطه جنسی است؟ جذابیت بازی بویایی ، فرمون ، قرمزی گونه ها و تنفس عمیق است ، اما مهمترین نشانه برانگیختگی نعوظ است. از آنجا که رابطه جنسی باید خیلی سریع انجام می شد ، آلت تناسلی مرد بزرگ انتخاب سریع را تسهیل کرد.

با گذشت زمان ، مردم شروع به پوشیدن لباس کردند و این یک تناقض خوب ایجاد کرد: واقعیت این که افراد بدن خود را می پوشانند ، آلت تناسلی را بیشتر نمایان می کند. برای این کار ما یک عضله قدرشناسی داریم که از آن زمان عملکرد خود را از دست داده است.

بیشتر پستانداران یک لایه عضلانی در زیر پوست خود دارند. به عنوان مثال اسب ها می توانند برای خلاص شدن از شر مگس ها پوست خود را بچرخانند. افراد بدوی نیز می توانستند این کار را انجام دهند. در حال حاضر بقایای چنین عضلانی فقط در بدن انسان ، به عنوان مثال در کشاله ران ، جایی که ما فاشیای Scarpa داریم ، داریم. ما هنوز یکی از این عضلات سطحی گردن ، یک عضله کوچک در بازو و یک عضله در پوست بیضه و آلت تناسلی مرد داریم: عضله دارتوس.

بیشتر افرادی که آلت تناسلی دارند ، تصوری از وجود عضله در اطراف اندام تناسلی آنها ندارند ، زیرا تنها در صورت مشاهده زیر پوست با آلت تناسلی مرد می توانید عضله را ببینید. مردان راه نمی روند ، و عضلات دوسر را در آلت تناسلی خود نشان می دهند و همچنین عضله دارت به شما اجازه نمی دهد آلت تناسلی خود را لرزانید. پس او چه می کند؟

هیچ پستاندار نر راه نمی رود و آلت تناسلی خود را تکان می دهد ، مگر در مواردی که نر تمایل زیادی به جفت شدن داشته باشد. در بیشتر پستانداران ، عضله دارتوس به آرامی آلت تناسلی شل شده را به بدن جذب می کند. هنگامی که هومو ساپینس برهنه راه می رفت ، آلت تناسلی مرد نیز از چشم پنهان مانده بود. هنگام بالا رفتن از صخره های تیز یا دویدن از میان بوته های خار ، می خواهید دستگاه تناسلی خود را تا حد ممکن به بدن نزدیک کنید. فقط در هنگام تحریک جنسی ، عضله دارتوس شل می شود و آلت تناسلی مرد خارج می شود.

عضله همچنین به پوست کیسه بیضه حرکت می کند ، جایی که به تنظیم دمای بیضه کمک می کند. هر بیضه به عروق متصل است که توسط عضله نیز احاطه شده است. هنگامی که بیضه ها بیش از حد گرم می شوند ، گلدان گلدان بیضه ها را به حالت آویزان رها می کند. اگر ناگهان سرد شود ، آنها بیضه ها را میخ می کنند. در همان زمان ، عضله دارتوس پوست بیضه را منقبض می کند. به همین دلیل است که اگر در آب سرد شنا کنید آلت تناسلی مرد کوچک به نظر می رسد.

در اینجا 6 چیز دیگری وجود دارد که باید در مورد آلت تناسلی مرد بدانید:

هنگامی که افراد لباس پوشیدن را شروع کردند ، هدف از این عضله کاهش یافت. لباس نقش محافظتی به خود گرفت و مردان با عضلات قوی دارتوس دیگر هیچ برتری تکاملی نسبت به آن نداشتند. انتخاب طبیعی کار خود را انجام داده است ، اما بدن اضافی پس از 20 یا حتی 100 نسل از بین نمی رود. طی 10 هزار سال حدود 330 نسل وجود داشته است ، اما عضله دارتوس هنوز هم وجود دارد.

این باعث می شود شرکت آلت تناسلی مرد برای مدتی طولانی تر شود ، اما فقط کمتر از قبل کار کنید. آلت تناسلی مرد و کیسه بیضه دیگر به شدت جذب بدن انسان مدرن نمی شوند. حداکثر کمی کوچک می شوند.

برخی از مردان ممکن است از اینکه عضله دارتوس عضله ای غیرارادی است که هیچ کنترلی بر آن ندارند ، پشیمان شوند. می توانم تصور کنم که برخی از این فرصت را پیدا کنند تا آلت تناسلی خود را در یک اتاق رختکن مشترک طولانی کنند. اما افسوس که عضله دارتوس فقط در دماهای بالاتر یا در صورت تحریک متوسط ​​شل می شود. در صورت تحریک شدید جنسی ، عضله دارتوس برای آماده شدن برای انزال دوباره منقبض می شود.

این محتوا از {embed-name} وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

بنابراین ، آلت تناسلی قائم از نظر اندازه کوچک نمی شود ، اما بیضه ها به بدن نزدیک می شوند. دو آلت تناسلی می توانند در حالی که صاف هستند یک طول داشته باشند ، اما مردی که عضله فعال دارتوس دارد در صورت آرامش با کوچکترین آلت تناسلی به نظر می رسد. او ممکن است به مرد دیگر فکر کند: بلامی ، او به خوبی به دار آویخته شده است! اما آنچه ممکن است فکر کنید این است: بیچاره ، او کمی عضله دارتوس تنبل است!

در آن پارادوکسی دوم وجود دارد که عضو مذکر را سنگین می کند. همانطور که قبلاً اشاره کردم ، در مقایسه با حیوانات دیگر ، مردان دارای آلت تناسلی مرد بزرگی هستند. همانطور که در خارج از بدن آویزان است ، چشم را بیشتر مجذوب خود می کند. پس مردان چه می کنند؟ آنها مقایسه می کنند. و سپس خیلی سریع به نتیجه می رسند: آه ، نه ، من خیلی کوچک است.

خنده دار است که بسیاری از مردان – و زنان – حتی نمی دانند که آلت تناسلی مرد چه مدت طول می کشد.


چاپ مجدد با مجوز از GREEN TREE ، چاپ Bloomsbury Publishing Plc

میدان 50 بدفورد ، لندن ، WC1B 3DP ، انگلستان

حق چاپ © Borgerhoff & Lamberigts (Ghent) و Piet Hoebeke ، 2020.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir