[ad_1]

داستان زیر شامل اسپویلرهای فصل 2 ، قسمت 5 از است ماندالوریایی ، جدی


 • به وسط برد ماندالوریاییفصل دوم است ، اما ما در نهایت نام واقعی Baby Yoda را می دانیم.
 • در اولین اقدام زنده ، آسوکا تانو (با بازی روساریو داوسون در اینجا) با کودک ارتباط برقرار می کند و نام او را می آموزد: گروگو.
 • این قسمت نه تنها نام گروگو را فاش کرد ، بلکه بیش از هر زمان دیگری داستان قبلی او را نشان داد.

  رتبه بندی قسمت های ماندالوریایی این احتمالاً مانند رتبه بندی آلبوم ها توسط نوازنده مورد علاقه شما خواهد بود یا شاید مقایسه ای مناسب تر ، رتبه بندی مورد علاقه شما جنگ ستارگان فیلم های بلند: هیچ کس هیچ وقت به اجماع نخواهد رسید. اما با اولین حضور آهوسکا تانو ، هزاران اکشن عالی و یکی از پردرآمدترین داستان ها که شروع به پایان می کند ، “جدی” از فصل 2 مطمئنا باید در بالای لیست ها باشد. و جایزه دیگری؟ این نمایش سرانجام به کودک ، معروف به کودک یودا ، نام خودش را داد: گروگو.

  زرد؟ بله ، گروگ تقریباً در اواسط قسمت ، پس از آنکه ماندو جنگجوی دوتایی را با یک زره چراغ ، آسوکا تانو (در اولین اقدام زنده خود توسط روساریو داوسون بازی کرد) دنبال کرد ، پاسخ های خود را گرفتیم.

  Asoka با Grogu ارتباط برقرار می کند (استفاده از قدرت برای به اشتراک گذاشتن افکار ، مدتی طول می کشد تا به این نام جدید عادت کنید!) می آموزیم که گروگو در معبد جدی در سیاره ای به نام Coruscant بزرگ شده است (از آنجا ژان ارسو از سرکش یکی در دوران کودکی خود زندگی می کرد) قبل از جنگهای کلون (که در جنگ ستارگان مجموعه انیمیشن و بین قسمت های II و III پیش از تاریخ)و توسط استادان جدی در مسیرهای قدرت آموزش دیده است. گروو ، می گوید آهوسکا ، سرانجام دور از امپراتوری پنهان شد ، و باعث ایجاد یک حافظه خالی و یک نیروی محو شد. به یاد داشته باشید کودک 50 ساله است. او همچنین روشن می کند که او تنها عضو دیگر این گونه است که تا به حال دیده است – دیگری خود یودا است.

  ید کودک زرد

  دیزنی

  در نتیجه ، آهوسکا توانایی گروگو را آزمایش کرد. گروگو واضح است که هنوز هم توانایی ها و نیرویی را در Force دارد که در طول سریال دیده ایم ، اما او تمایلی به آموزش ندارد زیرا او ارتباط زیادی با ماندو دارد. این مسیر او را به یاد مسیر آناکین اسکای واکر به سمت تاریک می اندازد – این ارتباط قوی و دلبستگی او به Padme Amidala بود که به امپراطور پالپاتین اجازه داد او را دستکاری کند تا طرف تاریک را کاملاً در آغوش بکشد. به همین دلیل ، آسوکا از آموزش گروگ امتناع می ورزد ، اما ، همانطور که در انتهای قسمت می بینیم ، او هنوز کتاب را باز می گذارد.

  اشتراک mvp سلامت مردانه

  برای عضویت اینجا را کلیک کنید MH MVP و از ویژگی های منحصر به فرد و نکات تمرین بهترین بهره را ببرید.

  سلامت مردان

  بعد از اینکه ماندو به آهوسکا کمک کرد تا دادستان را شکست دهد و مردم را از ترس و شکنجه از دهکده آزاد کند ، آهسوکا هنوز از آموزش گروگو سر باز می زند ، اما زن و شوهر را به سمتی هدایت می کند که احتمالاً می توانند بروند. او ماندو و گروگو را به سیاره ای به نام تیتان هدایت می کند ، جایی که گروگو می تواند به سراغ سنگی شفاف با اتصال قوی به قدرت رفته و سرنوشت خود را انتخاب کند. وی همچنین گفت ، این احتمال وجود دارد که در این مرحله دیگر گروگو را مجبور به احساس قدرت دیگر کرد. این یک تپانچه کوچک چکوف است – بدیهی است که شخصیت های ما به تایتان تبدیل می شوند و اگر کمی ناامید کننده باشد نه چند جدی آشنا را ببینید که می خواهند بچه کوچک ناز ما را آموزش دهند.

  هوم ، ما می دانیم که او است شاید مرده ، اما بعد دیگر ما جسد ماس ویندو را ندیدیم انتقام سیتی ها. و ما می دانیم که بابا فت به زودی دوباره در چیزها جا می گیرد. و چه کسی پدر باب فت را در ابتدای جنگهای کلون دوباره کشت؟ اوه ، بله ، درست است – میس ویندو. خواهیم دید که در تایتون در انتظار ما است ، اما امیدهای ما برای برخی از افراد بسیار بزرگ بسیار زیاد است جنگ ستارگان خوبی.

  این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir