[ad_1]

سابق فلش ستاره کیتی کسیدی فاش کرده است که خوشحال خواهد شد که در یک سفر دیگر مستقر در DC بازیگر جوکر باشد.

در حالی که به عنوان مهمان در نمایش خانه گیک از مجموعه یوتیوب ، بازیگری که لورن لنس ، معروف به قناری سیاه و بعداً آژیر سیاه را در نمایش ابرقهرمان های فوق الذکر احیا کرد ، از او س askedال شد که آیا او هرگز علاقه مند به نمایش شخصیت دیگری از کتاب های کمیک است؟

کسیدی سریع جواب داد ، “قبل از اینکه توضیح دهد ،” بله ، گربه بانوی ، “من همیشه یک طرفدار بزرگ بوده ام. میشل فایفر او را به عنوان یک زن گربه ای کشت. من اتفاقاً یک طرفدار بزرگ گربه هستم.”

کتی کسیدی مانند آژیر سیاه ، یک پیکان

رئیس بوشهربرادران وارنر

متصل: فلش ستاره Stephen Amel تشخیص COVID-19 را هنگام فیلمبرداری یک نمایش جدید نشان می دهد

وی سپس افزود که “بازی در جوکر بسیار عالی خواهد بود ، اما به عنوان یک زن” ، ادعا می کند که فکر می کند “یک جوکر بسیار خوب بسازد”.

اگرچه ممکن است خیالی دورتر از این باشد که او نقش دوست دختر دوست گربه سلینا کایل را بازی کند ، اما نسخه زن شاهزاده دلقک جنایت در مطالب اصلی موجود است نقطه اشتعال خط داستان. در این طرح مارتا ، مادر بروس وین ، گوشته را پذیرفت و به جنایات مربوط به کمدی گرایش پیدا کرد و با آن مبارزه کرد. شوهر، بتمن.

جوکر هیت لجر در شوالیه تاریکی

برادران وارنر

پسندیدن فلش با نزدیک شدن به پخش آخرین قسمت آن در اوایل سال جاری ، اخبار مربوط به یک سریال جداگانه با تمرکز بر لورل ، دینا دریک (جولیانا هارکوی) و میا کوین (کاترین مک نامارا) شروع شد. با این حال ، از آن زمان به نظر نمی رسد که آنقدر حرکت روی آن انجام شده باشد.

مارک گوگنهایم ، تهیه کننده Arrow ، در ماه اوت به دنبال کنندگان توییتر خود گفت: “من کاملاً مطمئن نیستم که باید در این مرحله فصل دیگری وجود داشته باشد.” بنابراین در حال حاضر چندان مثبت به نظر نمی رسد.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir