[ad_1]

یکی از شادی های جنگ ستارگان این است که چگونه جزئیات ظاهراً حاشیه ای اغلب می توانند به جهانی بزرگتر از آن اشاره کنند. احساس جهان گسترده ای که در آن هر اتفاقی می تواند بیفتد از همان ابتدا ، در است قسمت چهارم: امید جدیدوقتی قهرمانان ما وارد کانتینای Mos Eisley می شوند ، یک چاله آبیاری است که انواع شرورهای بیگانه از آن بازدید می کنند. بیشتر آنها فقط بازیکنان پس زمینه هستند ، اما بافت و عمق را به جهان خیالی می بخشند.

ماندالوریاییبه عنوان یکی از بهترین ها جنگ ستارگان داستان پس از مدت ها می رسد ، این توجه به جزئیات را درک می کند. به همین دلیل برخی از ناظران تعجب می کنند که معنای آن این است که گروگو – که به زبان عامیانه به آن کودک یا “کودک یودا” می گویند – در هنر مفهومی اولیه نمایش ظاهر می شود و کلاه ایمنی Bob Fett را بر سر دارد.

این ویدیو در YouTube از جانب تئوری جنگ ستارگان شواهد را ارائه می دهد و برخی گمانه زنی ها را ارائه می دهد. تصویر در کتابی به نام ظاهر می شود هنر جنگ ستارگان: ماندالوریان، به عنوان همراه رسمی این مجموعه منتشر شده است. و اینجا این است: یک نقاشی تمام رنگی از یک گروگ کوچک و خندان که از زیر کلاه ایمنی نماد شکارچی فضل به بیرون نگاه می کند. (در این نقاشی مفهومی ، گروگ به وضوح بیشتر به یودا شباهت دارد ، نشان می دهد که این ممکن است یک تصویر اولیه باشد.)

mh mvp

برای عضویت اینجا را کلیک کنید MH MVP و از ویژگی های منحصر به فرد و نکات تمرین بهترین بهره را ببرید.

سلامت مردان

این جزئیات ریز که در برخی از هنرهای مفهومی پنهان است ، چه پیشنهادی دارد؟ خوب ، ما نمی دانیم ولی تئوری جنگ ستارگانy همچنان حدس می زند: بابا فت زنده و سالم است در ماندالوریایی، اما شاید نه برای مدت طولانی. ممکن است به او دستور داده شود که برای نجات گروگو ، خود را فدا کند و کلاه ایمنی خود را پشت سر بگذارد.

یا شاید نه ما هنوز نمی دانیم ، اما نخ ریسی از جزئیات کوچک است جنگ ستارگان نصف سرگرم کننده است

این محتوا از YouTube وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر