[ad_1]

اگر کسی در سال 2020 یک واقعیت نمایشی را اختراع کند ، سالی که به نظر می رسد جهان به آینده dystopian ما نزدیک می شود ، ممکن است کمی شبیه فاکس باشد خواننده نقاب دار. برای چهار فصل ، ده ها ورزشکار ، نوازنده و فرماندار سابق آلاسکا در استودیویی با لباس بازی کرده اند ، به همان اندازه که وحشتناک هستند ، غیرمعمول هستند. این یک نمایش عجیب است که نشان می دهد یک جفت لب با پا و پاشنه قرمز مخاطبان خوشامدگویی را خسته کرده است ، اما در سال 2020 ، این کاملا منطقی است.

چه نه: افراد مشهور پس از هر اجرا توسط هیئت داوران حدس می زنند. کن جئونگ ، قاضی در اتاق ، از خماری و آسیایی پولدار دیوانه شکوه (که همچنین در spinoff آینده شرکت خواهد کرد ، رقصنده نقابدار) ، تشخیص می دهد که دقت قدرت آن نیست.

او می گوید: “من همیشه در برنامه با این موضوع شوخی می کنم ، من واقعاً در این بازی مهارت ندارم.” “من کار خود را به عنوان یک پزشک ترک کردم تا به مردم نشان دهم که در کار دیگری مهارت دارم. اینکه می توانم انجام دهم ، می توانم عمل کنم و می توانم همه این کارها را انجام دهم. و من هرگز در کار و زندگی خود فکر نکردم ، بیشتر به خاطر چیزی شناخته شده بود که من در آن مهارت ندارم. “

سلامت مردان با جئونگ صحبت می کند تا دریابد که چگونه با این پیش فرض های غیر منتظره مواجه شده است ، چرا او از اخبار رسانه های اجتماعی و تکان دهنده ترین ورزشکاران کشف شده تاکنون چشم پوشی می کند.

این محتوا از {embed-name} وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

سلام کن عقل سلیم چگونه در سال 2020 حفظ می شود؟

می دانید ، زندگی به وضوح به دلیل همه گیری پیچیده بود ، اما من به کار می روم و به خانه می روم و واقعاً خیلی ساده است. من تردمیل هم دارم. من می دانم که در جلسات تولید Zoom تمرین می کنم. سعی می کنم روزی سه مایل پیاده روی کنم.

چرا برای یک سال مانند سال 2020 فکر می کنید؟ خواننده نقاب دار به اندازه ای که هست بزرگ است؟

در اصل یک نمایش بازی است. حل این مسئله واقعاً آسان به نظر می رسد ، اما وقتی وارد علف های هرز می شوید ، بسیار دشوارتر از آن است که فکر می کنید. یادم می آید که در فصل اول مثل “من نمی دانم چگونه با این کار کنار بیایم” بود ، اما این فقط یک سرگرمی ، مثبت و سرعت فرار کامل است.

به عنوان یک تماشاگر احساس می کنم افراد مشهور پشت لباس منصفانه هستند بنابراین به طور مشخص. آیا به عنوان یک قاضی چالش برانگیز است یا چیزی را از دست می دهیم؟

پاسخ کوتاه این است که دشوار است [in the moment]. شما فقط نمی دانید چه موقع آن را به طور زنده تماشا می کنید. جستجوی موارد در Google ، ورود به سیستم Twitter یا subreddit و سپس انجام patchwork آسان است. داوران … مجاز به اجرای چنین نمایش هایی در نمایش نیستند و این لذت یافتن خود را از بین می برد.

خواننده پاپ کورن نقاب دار در بازی گروهی قسمت معروف نقاب خواننده نقاب دار که در روز چهارشنبه 7 اکتبر 800 900 بعد از ظهر عکس روباه توسط روباه از طریق گتی ایماژ پخش می شود

“ذرت بو داده” روشن است خواننده نقابدار.

FOX

بنابراین شما به هیچ یک از نظریه های آنلاین توجه نمی کنید؟

بله ، من قطعاً آن را واضح می گویم زیرا می خواهم بینندگان از آن لذت ببرند [the show]. من به شما تضمین می دهم ، هر بیننده فکر می کند ، یکی از ما در هیئت مدیره قبلاً این منطق را پشت سر گذاشته است. من حدس های وحشیانه زیادی می زنم ، فقط به این دلیل که واقعاً در بازی خوب نیستم.

آیا تا به حال شرکت کنندگان در پشت صحنه را می بینید؟

دو تولید متفاوت وجود دارد و ما کاملا نابینا هستیم. ما را در یک رختکن یا کف نگه نمی دارند ، بنابراین واقعاً جدا از هم نگه داشته می شویم. شرکت کنندگان مربیان آوازی ، مربیان موسیقی دارند ، اما من هرگز آنها را روی صحنه نمی بینم.

چه کسی غافلگیر کننده ترین ورزشکار نقابدار تاکنون بوده است؟

لیل وین تکان دهنده ترین بود. و برای حذف اول ، می دانید؟ فکر می کنم همه ، از جمله وین ، از این که او اولین نفری بود که در این فصل حضور داشت تعجب کردند. این فقط لحن کل این فصل را تعیین می کند.

من در فصل 1 وقتی پودل مارگارت چو بود احساس خجالت کردم ، زیرا مدت هاست که او را می شناسم. زمانی بود که من برای اولین بار کمدی را شروع کردم ، من شروع بازی او بودم.

باید بپرسید: آیا دیده اید که نحوه ارائه ویروسی وندی ویلیامز در اینترنت چگونه تکامل یافته است؟

آره. بعد از اینکه به طور زنده آنجا بودیم ، می خواهم بگویم که نمی توانستیم جلوی خندیدن را بگیریم. این یکی از لحظات مورد علاقه من از نمایش بود زیرا او فقط داشت سرگرم می شد. او داشت سرگرم می شد. مثل دوستانی که مثل مارگارت بودند [Cho]مانند باب ساگت ، آنها قصد دارند به من بگویند که آنها در برنامه بسیار سرگرم شده اند و این بزرگترین چیز است.

این مصاحبه به اختصار محتوا و شفافیت بود.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر