[ad_1]

این یک کفش ورزشی نادر است که توانایی ایجاد تقاضای خیره کننده برای کفش ورزشی و کفش ورزشی را دارد. در بیشتر دهه های گذشته ، Nike Killshot 2 این کفش ورزشی بوده است. در ابتدا با همکاری Swoosh و J.Crew منتشر شد ، Killshot 2 از همان ابتدا موفقیت آمیز بود و هر بار که خراب شد بلافاصله فروش می رفت.

در واقع ، آنقدر محبوب بود که سال گذشته نایک تصمیم گرفت کفش ورزشی را از طریق کانال های خرده فروشی خود راه اندازی کند ، پس از سالها نظارت دقیق بر توزیع ، این شبح را به طور گسترده در دسترس قرار داد. پوشیدن کفش های کتانی در سراسر جهان خوشحال شدند. (و سپس او کفش های کتانی زیادی خریداری کرد.) و Swoosh در اینجا متوقف نشد. اگرچه Killshot 2 به عنوان حالت آماده به کار قابل اطمینان برای چرخش منظم شما باقی مانده است ، اما نایک از آن زمان با معرفی مجدد شبح اصلی که سبک J.Crew را القا می کند ، محبوبیت کفش را افزایش داده است. و برای پول من * توطئه آمیز صدای او را پایین می آورد * ، شاید او فقط کفش ورزشی بهتر باشد.

Killshot OG SP با جذابیت بیشتر در مورد همکار مشهور خود ، با بازدهی جدی ، جذابیت در طراحی را ارائه می دهد. و در حال حاضر با کمترین قیمتهایی که من دیده ام فروخته می شود (زیر 60 دلار!) – این بدان معنی است که شما می توانید یک داستان واقعی از کفش های کتانی را با همان مبلغی که برای دو بلیط فیلم هزینه می کنید ، بدست آورید کک رژیم غذایی و یک کاسه ذرت بو داده در “روزی روزگاری”. بنابراین وقتی نوه هایتان از شما می پرسند که در طول جنگ های بزرگ کفش کتانی دهه 1920 چه کاری انجام داده اید ، باید بگویید که در کنار خوش سلیقگی جنگیدید – و شجاعانه جنگیدید ، و سپس آن را بیرون بیاورید. جفت مورد ضرب و شتم Killshots که شما برای اثبات عقیده خود آماده کرده اید ، یک توافق سرنوشت ساز سایبر دوشنبه.

Nike Killshot AND SP

58.97 دلار (90 دلار ، 33 درصد تخفیف بود)
nike.com

Nike Killshot AND SP

63.00 دلار (90 دلار ، 30 درصد تخفیف بود)
mrporter.com

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir