سرم ضد لک اینکی لیست در حجم 30 میلیلیتری تولید شده و از کیفیت ساخت بالایی برخوردار است. اگر شما یکی از طرفداران استفاده از ماسک صورت هستید و به دنبال پیدا کردن یک ماسک صورت مناسب برای درمان لک های پوستی میگردید، ماسک سالیسیلیک اسید یک گزینه مناسب برای شما است. از نکات قابل توجه در مورد این سرم استفاده از فرمولاسیون گیاهی در تولید آن میباشد که همین امر این سرم را تبدیل به یک گزینه مناسب برای کسانی کرده است که طرفدار استفاده از محصولات گیاهی و با کمترین عوارض هستند. هستند، همچنین این محصول بدون تست بر روی حیوانات است.

اما خواص این پودر به همین جا ختم نمیشود، این محصول دارای خاصیت آنتیاکسیدانی است و در از بین بردن خطوط و چین و چروکهای ریز صورت نیز موفق عمل میکند و از پیری زودرس پوست نیز جلوگیری میکند. همچنین این ماسک صورت یک لایه برداری ملایم روی پوست انجام میدهد و آلودگیها، چربیهای اضافه و سلولهای مرده پوست را پاکسازی میکند.

این ماده از تولید ملانین در پوست جلوگیری می کند. 12 درصد از این سرم را آسکوربیل گلوکوزاید تشکیل میدهد که به عنوان یک ماده موثر در درمان لک صورت شناخته میشود. سرم ویتامین سی آسکوربیل گلوکوزاید 12 درصد اوردینری همانطور که از اسمش پیداست حاوی مقادیر زیادی ویتامین C است که علاوه بر تغذیه بافت پوست مزایای فراوانی برای پوست به دنبال دارد. یکی از راههای مقابله با این مشکل استفاده از کرمهای ضد لک و روشن کننده پوست است. این سرم یک ضد لک قوی برای صورت به حساب میآید و به طور خاصی لکهای قدیمی و جدید صورت را درمان و یا کاهش میدهد.

این محصول با استفاده از ترکیبات ضد لک قوی، به درمان لکهای پوست کمک کرده و پوست را روشن و شفاف میکند. ویتامین سی موجود در این محصول پوست را روشن، شفاف و درخشان میکند. امروزه از کوجیک اسید به عنوان یکی از بهترین جایگزین های هیدروکینون در کرم ها و سرم های روشن کننده پوست بسیار استفاده می شود. پودر اسکوربیک اسید اوردینری که با نام پودر ویتامین سی اوردینری نیز شناخته میشود یک دیگر از محصولات ضد لک اوردینری است که این بار با شیوهای متفاوت و بصورت پودری کرم ضد لک صمیم قیمت ساخته شده است.

ایندکسر