در این موارد مرد نمی تواند چنین تحریکی را برای آن ها فراهم کند، در نتیجه موضوع نارضایتی های جنسی به پیش می آید اما کاندوم خاردار با تحریک بیشتر دیواره واژن می تواند اوج لذت را برای زن به همراه داشته باشد. همان گونه که مردان از استفاده ی کاندوم خاردار منافعی به دست می آورند، استفاده از این کاندوم برای زنان نیز فواید دارد. این کاندوم جدا ازخطراتی که دارد، یکی از بهترین روش های درمانی برای برخی از اختلالات جنسی به حساب می آید. این مدل دارای خار های ریز روی بدنه خود است که تمام ویژگی های یک مدل برتر را تکمیل می کند. کاندوم نوبل شاید بهترین کاندوم بازار نباشد اما مورد استقبال بسیاری از مشتریان کاندوم خاردار  در این چند سال بوده است. این محصول دارای ۶۹۰ عدد خار در سطح خود می باشد که نسبت به کاندوم های خاردار معمولی ۳برابر بزرگتر هست و همین مورد باعث تحریک بشتر می گردد.

اما بتازگی انواع کاندوم های خاردار سری جدید 2018 وارد بازار شده است. در این سری اولین چیزی که توجه خریدار رو به خودش جلب میکنه بسته بندی شیک و جدید کاندوم خاردار درشت است که نوید تازگی رو به مشتری القا میکند . کاندوم خاردار به کاندوم های برجسته و طرحدار گفته می شود که با داشتن انواع طرح و مدل خار ، باعث تحریک بیشتر نقطه جی در بانوان می گردند.رسیدن به اوج لذت جنسی یا ارگاسم همزمان برای بسیاری از افراد به یک دغدغه تبدیل شده است.

این خارها از جنس لاتکس بوده و طوری طراحی شده اند که نه خیلی ریز باشند و نه خیلی درشت. اکثرا این مدل کاندوم ها دارای روان کننده می باشند و برای افرادی که می خواهند یک رابطه ملایم و با لذت بیشتر تجربه کاندوم خاردار کنند مناسب است. خار های روی سطح این نوع کاندوم ها با راحتی قابل مشاهده بوده و برای تحریک بانوان بسیار مناسب می باشد. این نوع کاندوم ها برای افرادی که می خواهند لذت فوق العاده ای از رابطه جنسی را تجربه کنند بسیار مناسب است. کاندوم های خار دار به دلیل وجود موادی که داخلش است موجب تاخیر در انزال آقایان می شود.

در پاسخ به سوال کاندوم خاردار چیست باید بگوییم که این نوع کاندوم یکی از محصولات برای مراقبت های بهداشت جنسی است که در دهه های اخیر بسیار مورد استقبال قرار گرفته است و به خاطر ویژگی هایی که دارد، می تواند نیاز متقاضیان خود را برآورده نماید. کاندوم تاخیری جینسینگ کودکس یکی از بهترین کاندم های موجود در بازار میباشد. این محصول با توجه به ویژگی هایی که دارد از جمله تاخیری ، میوه ای ، خاردار و شیار دار بودن میتواند نیاز هرفردی را در این زمینه بر طرف کند.

قبل از اینکه کاندوم را استفاده کنید، حتما بسته بندی و تاریخ انقضا آن را مورد بررسی قرار دهید. بسیاری از زوج ها شکایت کاندوم خاردار دارند تاریخ انقضای کاندوم واضح نیست یا اصلا وجود ندارد. این محصول حس گرما را به خوبی منتقل می کندو دارای رایحه لذت بخش برای ایجاد حس فانتزی می باشد. استفاده از کاندوم باید پیش از شروع نزدیکی و تماس جسمی صورت بگیرد. ترشحات در زمان تحریک و پیشاب نیز مانند خود مایع منی می‌تواند حاوی ویروس‌ باشد.

کاندوم تاخیری حاوی 2 درصد لیدوکایین هست، ژل های تاخیری بین 2 تا 5 درصد و اسپری تاخیری 10 درصد لیدوکایین. کاندوم خاردار البته متاسفانه در این برندهای جدید، کاندوم های بی کیفیت نیز موجود هستند. همچنین ژل های روان کننده (لوبریکانت) کدکس نیز جز باکیفیت ترین ژل های آمیزشی هست.

ایندکسر