[ad_1]

پادشاه ببرکارول باسکین واقعیت درگیری خود را با جو اگزوتیک آشکار می کند. برای کسانی که طی نه ماه گذشته زیر یک سنگ چرت زده اند ، پادشاه ببر یک سریال موفق Netflix است که بر روی عاشق گربه های بزرگ عجیب و غریب جو ، رقابت ارتباطی وی با کارول محافظه کار دیگر کارول فعالیت زیادی را به خود اختصاص می دهد.

در طول اقامت او در نسخه امروز (4 دسامبر) از زنان شل، ستاره اظهار داشت که این خواندن رابطه آنها بی اساس است و تا به امروز او “هرگز” در واقع با اگزوتیک صحبت نکرده و “آن را در سطل آشغال صحبت نکرده است”.

کارول خندید: “ما هرگز با جو مکالمه ای نداشته ایم … هنوز مکالمه ای نداشته ایم.” “بنابراین اگر آنها این ایده را فروختند كه این اختلاف بزرگ بوده است ؛ آنها جو زیادی را در صحبت با من داشتند ، اما نتوانستند من را مجاب كنند.”

“و هر بار که تولیدکنندگان تلاش می کردند ، من برمی گشتم ، می دانید ،” او فقط یکی از کسانی است که حیوانات را مورد آزار و اذیت قرار می دهد ، این یک صنعت کامل است و یک تصویر بزرگتر وجود دارد. “

پادشاه ببر

نت فلیکس

به گفته کارول ، وی به جای سو abاستفاده از جو ، سعی داشته است مدیران را “روی قسمت مهمی از توقف پردازش موارد کوچک متمرکز کند ، که منجر به این همه پرورش و دفع گربه های بزرگ می شود.

کارول گفت: “من هرگز شخصاً در مورد او چیز بدی نمی گویم.” “من هرگز این کار را در شبکه های اجتماعی یا ایمیل یا به هیچ وجه انجام نداده ام.” اگزوتیک به 17 اتهام سو federal استفاده از حیوانات و دو مورد قتل برای اجاره محکوم شد و در ژانویه 2019 به 22 سال زندان محکوم شد.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر