[ad_1]

اگر تا به حال بازی کرده اید مورتال کمبت، احتمالاً از حرکات مبارز شگفت زده شده اید ، با این فرض که کاملاً غیر واقعی است که بتوان آنها را در زندگی واقعی بازسازی کرد. اما این متخصص ورزشهای رزمی خشمگین جرات می کند این حرکات بازی ویدیویی را “آسان” بنامد.

در کانال YouTube Gamology ، Gemma Nguyen ، هنرمند رزمی ، هفت بار قهرمان جهان و بازیگر اکشن ، اخیراً حرکات خود را از Mortal Kombat Xاظهار نظر در مورد عملی بودن و دشواری هر اعتصاب. نگوین با عضویت بازیگر اکشن و متخصص هنرهای رزمی نوح فلدر همراه با فیلم هایی از بازی حرکات کنار هم را انجام می دهد. در اصل ، فلدر و نگوین قهرمانان واقعی این عمل هستند.

از آثار دستی گرفته تا ضربات کشویی گرفته تا ضربات مضاعف با یک دست ، این متخصصان ورزش های رزمی در اطراف بازی نمی کنند. و در حالی که آنها می توانند هر حرکتی را که امتحان کنند دوباره بسازند (و حتی برخی را “ساده” می نامند) ، نگوین می گوید به اصطلاح عملی بودن هر حرکت بسیار ناچیز است. این مبارز حرفه ای ذکر می کند که چه تعداد از حرکات شامل چرخاندن پشت به حریف است – و برداشتن چشم از حریف در حین جنگ یک کار جدی خطرناک است.

نیازی به گفتن از زنان داخل نیست مورتال کمبت با چاقو در پشت بجنگید در حالی که روی پاشنه ممکن است بد به نظر برسد ، اما یک دستورالعمل برای آسیب دیدگی است.

برای تجزیه و تحلیل کامل فیلم ، به فیلم مراجعه کنید Mortal Kombat Xاما نکته اینجاست: نگوین هنگام اظهار نظر در مورد تقسیم و برش ترکیبی جانی کیج ، هر یک را خلاصه می کند مورتال کمبت یک بار حرکت کنید: “فوق العاده سرگرم کننده و فوق العاده پر زرق و برق ، اما بسیار کاربردی نیست.”

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir