[ad_1]

این یک بیانیه سیاسی نیست: پست باراک اوباما پس از انتخابات یک وحشی مطلق است.

سیاستمداران به شخصیت های عمومی عملکردی معروف هستند. آنها دست می دهند! بچه ها را ببوس! نگاهت کن در چشم مرده است به شما نشان دهد که آنها یکی از ما هستند. (آنها نیستند.) اما اوباما فقط … کاری را که انجام می دهد انجام می دهد. این مرد پس از ضربه زدن به ویروسی ترین سه گانه سال 2020 خودش این حرف را زد:

این محتوا از توییتر وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

این لحظه در واقع بسیار نمادین بود با سبکآخرین عکس روی جلد ، باراک اوباما ، رئیس جمهور سابق را در بمب افکن 3 نقطه ای دریایی نشان می دهد که در آن روز حمل می کرد. کاملا عالی به نظر می رسد بسیار آرام. شیک و مونتاژ شده به گونه ای که نسبت به شخصیت وی و فضای خارج از دفتر کاملاً توجه نشان می دهد. و این یک ژاکت خوب جهنمی است.

لولومون تایید کرده است که کت دقیق یک بمب افکن فنی قدیمی از همکاری لولومون در سال 2018 با رودن گری است. ژاکت دیگر برای فروش نیست ، اما ژاکت Intermission Bomber سبک مشابهی است که ارزش ورزش دارد. این به این دلیل است که علاوه بر تیزبین بودن اوباما ، قطعه ای است که به هر کمد لباس انعطاف پذیری می بخشد.

اول ، وجود دارد درست مقدار فنی آن. فقط به اندازه کافی راحت به نظر می رسد که بتواند چند توپ بسکتبال را به اطراف پرتاب کند ، اما به اندازه کافی راحت نیست که در شیب خود گم شود. علاوه بر این ، این اضافات فنی باعث می شود که هنگام تغییر وضعیت هوا ، لایه برداری زیر و دوباره داشته باشید. و البته ، شما هرگز با این شبح کلاسیک اشتباه نخواهید رفت. همانطور که نمی توانید با جستجوی اوباما در فضای بسیار سرد و بسیار خنک خارج از دفتر اشتباه کنید. با تشکر از خدمات شما ، 44.

بولبر قطع کننده لولومون

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر