[ad_1]

این مقاله در اصل در شماره سلامت مردان.

کم کم اردن همان چیزی است که شما ممکن است آنرا تأثیرگذار شبکه های اجتماعی بنامید. با این تفاوت که او 5 میلیون فالوئر خود را در اینستاگرام به دست نیاورد و با مدل های نیمه برهنه در ساحل بالی ژست گرفت.

این بازیگر 65 ساله عجله. او هر روز در طول COVID-19 ، با ارائه قصه های پشت صحنه هالیوود ، کمدی با سیلی و کلمات غیرمتعارف خرد ، همه را با بازیابی متمایز جنوبی منتشر می کرد.

آقای راجرز ، دارای امتیاز PG-13 ، در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشت که چگونه در طول یک سال دیوانه عاقل باقی مانده است.

قطع کننده مدار

.

من در تنسی بودم و شروع به ارسال مطالب بسیار سرگرم کننده کردم. فکر می کنم ، خوب ، یک چوب می چرخانم ، یک خراش برمی گردم یا روی میز آشپزخانه یوگا می کنم – فقط در مورد هر چیزی که فکرش را بکنم. من احساس عزت خود را از دست دادم – فقط بدون شرم! تئاتر و تاریخ نگاری بی شرمانه!

“عزیزم ، ویروسی شدی!” دوستی از کالیفرنیا به من گفت. گفتم: “نه ، حالم خوب است. من با مادرم در تنسی هستم. “فکر کردم منظور او این است که ویروس کرونا داشته ام!

سلامت مردان

برای دسترسی به محتوای اختصاصی سلامت مردان ، از جمله مصاحبه های افراد مشهور ، تمرینات و برنامه های غذایی ، اینجا را کلیک کنید.

سلامت مردان

من همیشه یک کتاب آزاد بوده ام، میدونی. همه این چیزها ، همه این داستان ها در کتابی است که من به هر حال مدت ها پیش منتشر کردم. من واقعاً از داستان رابرت داونی جونیور فاصله گرفتم زیرا فکر کردم ، می دانید چه چیزی ، او اکنون ازدواج کرده است ، اکنون بچه دارد. من مدام او را می گیرم – من با رابرت داونی جونیور در زندان بودم!

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

من 22 سال هوشیارم. ما در اتاق های بازیابی چیزی داریم که در مورد “اشتراک بیش از حد” صحبت می کنیم. من می دانم که احساس وقتی مردم به دردسر می افتند بسیار شفابخش است ، به راحتی برای دیگران باز می شود. اما گاهی اوقات ما این چیزی را داریم که می خواهیم برویم! نیازی به دانستن نیستیم عزیزم. ما واقعاً نیازی به دانستن در این مورد نداریم.

ناگهان، این یک نظر زشت را دریافت خواهید کرد. این دختر گفت: “صورت شما همیشه به نظر فشرده به نظر می رسد. به نظر می رسد که می خواهید بارگیری کنید. “من به او برگشتم ، گفتم این وحشتناک است ، چرا این حرف را می زدی؟ و سپس یکی از دوستانش گفت ،” او در تلاش است پیروان خود را بدست آورد. “اما عوض نشده صورت من.

در دهه 80 ، ما همه گیر کوچک خود ، اپیدمی ایدز بودیم. و آیا همه گیری بود؟ بله ، اما هیچ کس به ما توجهی نکرد. بنابراین خیلی زود یاد گرفتیم که باید از خود مراقبت کنیم. آنچه اتفاق افتاد این بود که وقتی از این وضعیت بیرون آمدیم ، به عنوان یک جامعه قویتر بودیم.

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

در واقع ، من چیز عالی تمرین را پیدا کردم“اسباب بازی جدیدم.” توسط شرکتی به نام آینه به من داده شد. شما آنجا را ادامه دهید و سی دقیقه است و من با جولی کاردیو می رقصم. او بهترین دوست جدید من است. حالا آنها نمی توانند در آینه با شما صحبت کنند ، اما من می توانم با او صحبت کنم ، شما می دانید. “خوش بگذره عوضی!”

نمی توانم تصور کنم در خانه بنشینم و تنها بنوشمچون می دانم که سالها پیش چقدر تنها شده ام ، اما هرگز در خانه مشروب نخوردم. این مشکل من بود ، من مدام DUI می گرفتم. به این ترتیب من در زندان به سرانجام رسیدم ، می دانید چه کسی.

از زمانی که من در مدرسه بسیار جوان بودم ، من از نحوه ظاهر و صداي خود آگاهي زيادي داشتم. می دانید ، دهانم را باز می کنم و پنجاه یارد نوعی پارچه ابریشمی بنفش بیرون می آید. فقط همینطور به نظر می رسد.

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

من مامورانی داشتم که به من گفتند، “دستان خود را به پهلو نگه دارید ، صدای خود را در قسمت پایین ثبت کنید ، و پاها را روی زمین نگه دارید – شما در مقرنس های خود بسیار سبک هستید.” و من دیگر اینقدر نمی شنوم. من فکر می کنم پذیرش بیشتر مردم فقط برای آنهایی که هستند وجود دارد – فقط برای این که همان چیزی باشید که هستید و هستید.

من آخرین روز خود را روی زمین می گذرانم با دالی پرتون و ما غذای مکزیکی می خوردیم.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir